reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Cześć dziewczynki:-)

Wczoraj cały dzień spędziłam z moim mężulem, tyle, ze po południu pojechaliśmy do moich rodziców i było bardzo fajnie:-)

Piszecie o odwiedzinach po porodzie, hmmm, ja też się ich obawiam, bo już teraz czasami mnie drażnią odwiedziny mojej teściowej, która niby wpada, żeby mi się nie nudziło i siedzi 2-3 godziny i ogląda tv, a ja np w tym czasie wolałabym się połozyć, albo coś zrobić.... Moja mama jak przyjedzie to jest całkiem inaczej, zawsze podwija rękawy i sprząta, gotuje, tak żebym ja miała jak najwięcej czasu dla siebie i nigdy się do niczego nie wtrąca, a moja teściowa, zawsze mnie poucza( mimo, że sama o wielu rzeczach nie ma pojecia, bo zyje jeszcze w czasach PRLu) A ja naprawdę wiem, czuję, co jest najlepsze dla mojej rodziny i nie lubię jak mi się ktoś wcina.

Maniulka, współczuję rozstania z mężuniem, mój jak wyjechał na tydzień, to ja tęskniłam jak szalona....

Modroklejka, super, ze oderwałaś się trochę od codzienności, wiem jak lubisz śpiewać:-)

A ja się właśnie nudzę, w domu porządek, obiad przygotowany, tylko do odgrzania, pies na dworzu też już był i normalnie chyba będę musiała sobie jakiejś roboty poszykać...
 
reklama
Hej
Ja tak tylko na chwilke wlasnie wrocilismy do ginki i hmmmmmmmm:-(
Na twardniejacy brzuch dostalam tabletki Luteinę dwa razy dopochwowo na noc
Dp tego no-spe forte trzy razy po pol tabletki chyba ze bedzie bolalo bardzo to cala tabletke
Zelazo nadal mam brac plus swoje witaminy
A zalecenia dla mnie to leze sobie plackiem jak najmniej mam sie ruszac by dotrwac te 6 tygodni jeszcze bo zaczal sie 32 tydzien
Ide do niej na usg jakos teraz mam sie umowic musze zadzwonic ale prywatnie na szczegolowe badania
No i mam do zrobienia mocz morfologie wr itp i za trzy dyg do kontroli a drugiego lutego bede chodzic co dwa tyg. lub co tydzien to zalezy jak bedzie dalej
Echh martwie sie choc powiedziala ze szyjka ok pozamykane wszytsko ale martwie sie ta macica bo czytajac o tym twardnieniu myslalam ze to jest normalne a okazuje sie ze to juz jest duze ryzyko by dostac juz jakies rozwarcie itp.:-(
Mykam kochane bo musze jechac z Kuba na kolejne testy i zaraz jak przyjedziemy klade sie :-(
 
Witajcie, u nas pogoda piękna, słońce świeci. W nocy coś źle spałam, co chwila budziłam się z jakimś kolkowym bólem brzucha, denerwowałam się, że uciskam w czasie snu na dziecko.:-(
Moonik, kuruj się, może byś sobie wodę morską kupiła na ten zatkany nos? Pomaga oddychać i nawilża wnętrze nosa.
Modroklejka, cieszę się, że tak miło spędziłaś czas. :tak: Czekam na obiecane zdjęcia/filmik:-D
Sara, a co Ty dziś taki ranny ptaszek? ;-) Ja mam takie same metody na odchudzanie jak Ty - stosowałam po dwóch ciążach i działały. Dodatkowo zbijałam jeszcze cellulitis na udach, bo zawsze w ciążach mi się robił. Przy karmieniu zbijałam kilogramy bardzo szybko. Brzuch co prawda nigdy nie wrócił mi do formy zupełnie płaskiej deski, ale ja zaliczyłam ciążę po ciąży - można powiedzieć, że na 24 miesiące 18 byłam w ciąży! Więc i teraz, nie mam złudzeń, że po trzeciej ciąży odzyskam figurę modelki, ale od czego też są odpowiednie ubrania! Poza tym nie wiem czemu, ale w wieku lat 30+ łatwiej mi się pogodzić z lekko wypukłym brzuszkiem niż w wieku ;-)lat 20+.
Maniulka, trzymaj się, wiem, że Ci cięzko. Mój mąż jest właśnie w Bazylei, też tak daleko! Fakt, że widzę go raz w tygodniu dzień lub dwa, ale też tęsknię okropnie. Dobrze, że to już bliżej niż dalej. Ile ważył Twój synek w 33 tygodniu? Wiem, że kiedyś pisałaś, ale nie pamiętam:-(
Mirka, widzę, ze tradycyjnie energia Cię rozpiera :-D Cieszę się, że miło spędziłaś wczorajszy dzień.
 
Hej
Ja tak tylko na chwilke wlasnie wrocilismy do ginki i hmmmmmmmm:-(
Na twardniejacy brzuch dostalam tabletki Luteinę dwa razy dopochwowo na noc
Dp tego no-spe forte trzy razy po pol tabletki chyba ze bedzie bolalo bardzo to cala tabletke
Zelazo nadal mam brac plus swoje witaminy
A zalecenia dla mnie to leze sobie plackiem jak najmniej mam sie ruszac by dotrwac te 6 tygodni jeszcze bo zaczal sie 32 tydzien
Masz bardzo podobne zalecenia do moich - też biorę luteinę (co mnie trochę dziwi, bo to zwykły hormon podtrzymujący ciążę, ale widocznie tak się praktykuje) i no-spę. W sumie profilaktycznie, bo nie twardnieje mi brzuch, ale jak by zaczął to przy łożysku przodującym jest ryzyko krwotoku. I też mam leżeć - ale ostatnio jak leżę to bolą mnie plecy, najlepiej czuję się jak stoję :-D
 
witam dziewczyny , jakos nie bylo mnie dlugo zle sie czulam . kupowalam jdzis wapno w aptece a ta popatrzala na mnie jakbym robila cos zlego a przeciesz mozna pic :baffled::baffled:wapno prawda?w ciazy
 
reklama
Witajcie,
ja dziś pospałam do 10.30 - to b. długo jak na mnie, bo zwykle wstaję godzinę wcześniej. W nocy śpię dobrze, tylko to wstawanie do kibelka trzy razy jest okropne.

Wczoraj o 10 rano, zapowiedzieli mi się goście - mój brat z narzeczoną, wpadli koło 14.00, a potem jeszcze moja siostra z mężem i synkiem i moi rodzice - i zrobiło się sporo ludzi, a w sobotę jeszcze myślałam sobie, co by tu robić w niedzielę. My raczej rzadko spędzamy niedzielę na leżakowaniu - lubimy z moim M w niedzielę gdzieś się wybrać, choćby kino, kogoś odwiedzić, itd.

Po porodzie raczej nie boję się gości - choć na pewno będą. Nasza najbliższa rodzina mieszka w pobliżu. Na pewno często będzie wpadać mama - ale ona to podobnie jak pisała Modroklejka - zawsze jak przyjdzie, to coś posprząta, ugotuje i pyta co by tu jeszcze mogła zrobić "a Ty leż i odpoczywaj córcia" - Kochana. Więc goście na pewno będą, a ja mam zamiar odpoczywać i cieszyć się Maleństwem, a kawę to zrobi mąż lub sami sobie zrobią:tak:

Idę zabrać się za obiadek, potem przychodzi pan fachowiec do kominka (wspominałam chyba).

Moja Mała znów coś dziś leniwa od rana, tylko trochę po śniadaniu się powierciła, eh - ja też chcę już wakacje i Małą śpiącą słodko w łóżeczku:-)
 
Do góry