reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Znieczulenie zewnątrz oponowe :-)
Na zaparcia baaardzo skuteczne: kapusta kiszona zapita wodą. Radzę nie planować wyjścia z domu chwilę po zażyciu . ;-)
 
reklama
Dziewczynki a co tu tak cicho?
Ja siedzę u mamy. Mam jej pomóc piec placki. :-) Ale że w chwili obecnej skraca spodnie mojemu teściowi to ja tu buszuje po necie:-D
Widać wszystkie zajęte przygotowaniami do świąt, bo cisza jak makiem zasiał :-) Już się nie mogę doczekać tego świątecznego obżarstwa, oczywiście barszczem z uszami i ciastami !! :-) A co mi tam kilogramy :-D:-D
 
Prawda jakoś cicho tu dzisiaj :crazy:. Ja byłam z mamą na przed ostatnich Świątecznych zakupach (jutro jeszcze jadę z mężem ;-)) i kupiłam prezencik dla mojego M :-). Hi hi ja już też nie mogę się doczekać Świąt :-D hi hi w tym roku nie będę patrzeć na dodatkowe kilogramy :-D:-D.
 
Ja własnie wróciłam z Wigilii w pracy, ale sie objadlam sałatka śledziową...mniam...i moj Tomcio dzis wczesniej w domku wiec robie TURN OFF...poza zasiegiem...;-)
 
Hej brzuchatki
bylam dzis u ginka i juz wszystko wiem na temat konfliktu krwi :) naszczescie nam to juz nie grozi skoro tatus jest "minus" to wszystko ok :-)

rybka po grecku i sledzik w oleju juz zrobione niech teraz spokojnie dochodza, tak samo golabeczki :-d
jutro znow cos upichcimy;-)

spokojnych snow papa
 
Lawiny radości,
potopu miłości,
lampek migania,
kolęd śpiewania.
Prezentów bez liku,
wielu kolędników
oraz Sylwester do rana
z lampką szampana!


 
reklama
Witam z wieczorka:-)
Cisza pewnie wszystkie przy garach hi hi albo z rodziną bo to i czas urlopów i odpoczynku dla innych ja niestety też mało aktywna ale staram sie chociaż o jednego poscika.A tak po za tym przygotowania w toku choinka ponad 2 metrowa ubrana pachnie juz swiatecznie w domku,jutro kupa roboty.A ja własnie rozcięłam sobie noge zbitą bobką,dawałm smieci do wyżucenia mężowi i jakos otarłam nogą o worek no i się nadziałam prosto na szkło cięcie o dł ok 8 cm cholera dosyć głęboko ale dam rade.

Tanu co tam ci robili i jak było jak dasz rade to napisz i trzymaj się :tak:
julia.l dzięki za życzonka :-)
 
Do góry