reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Niech no ja tylko poznam plec to czuje ze bedzie zakupowe szalenstwo.

Właśnie tez na to czekam i mam nadzieję ze się szybko dowiem zarowno tego jak i czy wszystko jest dobrze

wytrzymasz :) wcale Ci się nie dziwie ze juz nie morzesz wytrzymac trzymam kciuki :). A ja sama zasuwam :( eghhh nie mam pomocy z nikąd ale trzeba sobie jakos radzić
 
reklama
magmil jestem za... na Karową hmmm ja nastawilam sie na brodnowski bo kolezanki, ktore tam rodziły maja dobre zdanie o personelu medycznym gorzej tylko jesli chodzi o czystosc....ale to wiadomosci z przed 2 lat teraz po remoncie jest czysciutko...ja mam nadzieje ze zdaze...zaczac rodzic na tyg do tego w godzinach szczytu w warszawie obled.....

a w brodnowskim kolezanka wczesniaka tez urodzila i mowila ze swietna opieka medyczna...no nic zobaczymy co bedzie...byle nie odeslali to mnie przeraza
 
Pamietacie jak pisalam ze narazie nie mam ochoty nic kupowac dla malucha poki co bo nie czuje ze tego chce?hehe samo przyszlo-coraz bardziej sie rozczulam na widok wszystkich slicznych ciuszkow jakie wklejacie

Ja pamiętam;-);-) I moja niechęć do wszystkiego co dziecięce już mi przeszła. I tak sobie myślę, że w sumie po co ja na siłę się wzbraniam przed kupowaniem. I codziennie muszę sobie tłumaczyć, że mam jeszcze dużo czasu i wcale nie muszę rozpoczynać tych zakupów już dziś. Ale już naprawdę się nie mogę doczekać kiedy zacznę kupować .... żeby tylko choć trochę zdrowego rozsądku mną wtedy kierowało ... :-D:-D:-D
 
hej wrociłam i b się boję:( lekarz spojrzał na wyniki badań moczu i stwierdził, że są złe. dziwne bo ost bylam na wiz w szpitalu na karowej z tymi samymi wynikami i nie stwierdzono nic złego :( b się zdenerwowałam :( matrwie sie tak bardzo się martwię
 
No, ale tylko powiedział, że są złe, chyba musiał powiedzieć coś więcej. Co jest nie tak i co radzi w takiej sytuacji, jakieś leki czy coś .... no chyba nie zostawił cię z informacją "że jest źle".
 
A co to znaczy ze są złe? Czegoś za dużo, za mało? Może jak masz sprzeczne informacje warto wybrac się na jeszcze jakąś konsultacje do innego lekarza?
 
spojrzał na nie i powiedział ze sluz jest zbyt obfity :( i kazal zrobic jeszcze raz i pezyjśc za tydzień. Ale ja jutro jade do warszawy i tam bede prowadzić ciąże juz do niego nie pojde. Nie powiedział co i jak czy cos grozi mojej dzidzi z tego tytułu ja w wynikach badań mam napisane ze akurat to nie ma normy i mam tak od początku :( i nie wiem czemu akurat teraz?:(
 
Nika81 napisz te wyniki zaraz Ci odpowiem czy sa zle...
ja dzisiaj swoje odebralam z watrobo super wiec wysypka alergiczna....na to wyglada.....
ja mam teraz badania moczu nieco inne wystraszylam sie bo ph 7 iciezar na granicy normy...wiec albo sie wody opilam - to fakt bardzo duzo pije teraz, albo wody plodowe mi uciekaja...


mialam isc w poniedzialek do gina ale przeloze na nastepny tydzien skoro nie sa najgorsze wyniki...a na weeked dlugi jedziemy do rodzicow...siostra chce mnie do kosmetyczki zabrac podobno jakies zabiegi sa na twarz dla kobiet w ciazy zastanawiam sie ...hmmm


a ja z usg? znasz plec juz Nika81?
 
Nika81 ja tez mam sluz bardzo liczny zobaczymy co za tydzien mi powie gin...nie przejmuj sie ja w poprzedniej ciazy tez takie wyniki mialam i dziecko mam zdrowe...a jedziessz na karowa?
 
reklama
odczyn- obojętny
ciezar 1025 - norma 1015-1025
białko- nieobecne
glukoza- nieobecna
urobilinogen- w normie
ciała ketonowe- nieobecne -
barwniki zółciowe- nieobecne -
bilirubina -nieobecna
Badania mikroskopowe
osad- obfity (brak normy)
Nabłnki- bardzo liczne(brak normy)
krwinki białe 4-6 w polu widzenia - (piszą norma do 5)
krwinki czerwone 1-2 (norma do 4)
śluz obfity(brak normy)- tym mnie przestraszył
składniki mineralne (-) brak normy
wałeczki (-) nieobecne
inne (obf flora kakteryjna) - norma -nieobecne



Myfa80dzieki za pocieszenie troche mi ulzyło tak, jadę jutro na karową na badania a do niego nie pujde wiecej
 
Do góry