reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

mamy podobne wyniki ciekawe co mi powiedza.....
z tym ze za tydzien....
jak jutro z karowej wrocisz od lekarza daj znac co on powiedzial....
 
reklama
krwinki białe w moczu oznaczaja stan zapalny stad moze byc ten sluz u nas....nystatyna i przejdzie :-) jesli juz sie czepia...a czerwone moga tez byc ja mialam w pierwszej ciazy i lekarz mi nic nie mowil...a jak juz pisalam zdrowego synka urodzilam
 
Myfa80 ja jutro jade ale na badania tylko. Wizyte wraz z usg mam 27 listopada także jutro niewiele się dowiem chyba że pojde do pokoju poloznych i zapytam
 
aaaaaa no to spytaj sie chociaz jesli poprzednie byly takie same wyniki i lekarz piowiedzial ze ok to bym sie wogole ie przejmowala
 
dziwi mnie tylko, że przeciez byłam z tymi wynikami u lekarza juz wczesniej i nic złego nie usłyszałam wrecz przeciwnie. Zajrzał do karty ciązy i zaczał krytykowac ze cos tam nie wpisane moze to złośc go ogarnęła albo coś chciał pokazac ze jest lepszy nie wiem .... stan zapalny mowisz ojjj :(( Pytał tez czy czuje ruchy dziecka ja mowię cos czuje ale czy to dziecko nie wiem stwierdzil tez, ze te burczenia co niektorzy mowią, że to dzecko a nie jelita to ze to własnie jelita :(( i nie wiem czy ja je czuje juz czy nie:((
 
akurat tak się zdarzyło że w miedzy czasie byłam u innego lekarza znacznie lepszego od niego. Możliwe ze dlatego choć wczesniej chyba coś mowił juz na ten temat jednak ze taki wynik jest sama nie wiem :((

Mycha80 dziękuje Ci bardzo za pomoc
 
Ja juz po USG,padam ze zmeczenia,wykonalam chyba z 7 telefonow obdzwaniajac rodzine i znajomych!
A wiec najpierw news - bedzie DZIEWCZYNKA !!!:tak::-D:-)
Maz i ja bardzo sie cieszymy,mnie kilka dni temu snil sie synek wiec az sie zszokowalam:tak:Mala jest zdrowiutka,serduszko 140/min, wazy 650g, ma dlugie nozki-odpowiadaja 24 tc nie 23 tc -lekarz sie smial ze wysoka po mezu ktory ma 186 cm.
Szyjka zamknieta 34 mm,wody plodowe w normie i co najwazniejsze lozysko poszlo do gory:-)Kolejna wizyta 4 grudnia,ale bez USG.Ginka powiedziala ze juz nie widzi potrzeby robienia USG-ze wystarczy jeszcze takie koncowe przed rozwiazaniem,nie zobacze dlugo wojej dzidzi chlip:shocked2:Znow mamy pozwolenie na sexik (jak mialam nisko lozysko to byl zakaz).

Nika81 zeby nie bylo tak slodko to ja tez mam 1 niepocieszajaca wiadomosc z dzisiejszej wizyty-podobno mam za twardy brzuch!Mam az 3 leki brac hmm juz wypisuje:Isoptin, Diprophyllinum,Fenoterol (Tanu to chyba ty to bierzesz?).

No i sceptycznie jest nastawiona do szkoly rodenia-mowi ze fajna sprawa ale ...nie zima.Ze wieksze jest prawdopodobienstwo ze zalapie infekcje siedzac w zatloczonej sali z otwarymi oknami (tak jest w Lodzi...) niz wykorzystam informacje tam przekazane...Ogolnie ze co roku musi leczyc pacjentki z grypa po zimowej szkole rodzenia,ze w 3 trymestrze trzeba unikac skupisk ludzkich zeby sie nie zainfekowac i takie tam bla bla bla ...

Ja to mam talent do dlugich postow,ha!Szkoda ze kielichem nie moge uczcic noszenia w brzuszku coreczki:dry:
 
reklama
Saro, gratuluję córeczki !! No i ważne, że maluch zdrowy.
Miejmy nadzieję, że teraz będzie tendencja rosnąca przy odkrywaniu płci maluchów na korzyść dziewczynek :-):-)
 
Do góry