reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Ależ ja wam zazdroszczę, że już znacie płeć swoich dzieci, nad imieniem można się zastanowić i w ogóle .... :-):-) a ja mam wizytę dopiero 21 listopada, i im więcej was czytam tym bardziej mi żal, że mój maluch ciągle jest jako "ono" ....
 
Nika81 wszystko w swoim czasie.Ja pierwszego kopniaka poczulam w 19 tc,ale juz od 17 tc czulam takie wlasnie bulgotanie,cos jakby gazy jelitowe ale w brzuchu hihi:-p Od 19 tc czuje swoje dziecie codziennie i stwierdzam ze to niezla wiercipieta,czyzby ADHD juz za zycia plodowego?:-D Normalnie zastanawiam sie kiedy to dziecko spi,a jesli spi to ucina sobie krotkie max 30 min drzemki bo ja prawie ciagle czuje kopniaki.Najgorsze sa te w pecherz,no i te rozdawane w nocy podczas snu,caly brzuch skacze i zmienia ksztalty - golym okiem widac.Dzis sie obudzilam i pomyslalam czemu ten materac tak sie trzesie a potem stwierdzilam ze to dzidzia wprawila w ruch moj brzuch a ten cale cialo.Co to bedzie w 9 miesiacu?Nawet maz stoi po mojej stronie i mowi "ej male,daj mamie pospac" :-)
Sara, w dziewiątym miesiącu dziecko już będzie takie duże, że nie będzie miało miejsca aby szaleć w brzuszku, czasem delikatnie się poruszy, kopniaka jakiegoś "sprzeda" ale generalnie to teraz jest czas największych harców :tak:
Vinniki, to dobrze że wszystko jest ok i że już możesz trochę pochodzić, zawsze to lepiej się trochę poruszać :-)
a ja dzisiaj pomału chodzę, bo kłuje mnie po prawej stronie podbrzusza... coś mi się tam chyba naciąga czy co... :sorry2:
 
a ja sie martwie...w piatek juz poczulam ruchy...weekend bylo okej...nie za wiele ale jednak....a odkad biore ten fenotero czuje moze z raz dziennie.....nie wiem co o tym myslec....
 
Nika a dr Piotra Królińskiego znasz? przyjmuje w Jabłonnej Modlińska 318 bodajze same superlatywy slyszlalm o nim kiedys w bródnowskim szpitalu pracowal.....?

Nie znam nie wiem. CZekam bo dziś na 17.50 muszę drałowac na drugi koniec miasta do lekarza nie moge zawalić dziś poniewaz bede chodzić do niego. Ni ema sensu zmieniac 100 razy lekarza zobacze jak mi da skierowanie na usg jakos za niedługo to jutro nie pojade a jak nie to nie wiem :-( Nie wyobrazam sobie łazić na 2 fronty ciagle robić badania jeżdzić w mroz marznac :no:

acha nie wytrzymałam kupiłam 2 białe ubranka :))) jak poznamy płec to juz kupie odpowiednie :) narazie mam białe

dzidzusiowegt8.jpg
 
Ostatnia edycja:
A ja mieszkam właśnie na Bródnie. Ale powiem szczerze, że najpierw pojade na Karową. Rodziłam tam moją Julkę i jestem pod wrażeniem. Ponieważ urodziła się ona w 36 tyg musiała 6 dni byc w inkubatorze. Mnie nie wypisali ze szpitala, żebym mogła byc z nia cały czas (pomimo, ze ja juz nastepnego dnia nie czułam, ze rodziłam:). Nawet w nocy mogłam przychodzic!
Jeśli okaże się jednak, że na Karowej miejsc nie będzie pojade albo do Bielańskiego albo do Bródnowskiego. Teraz w Bródnowskim w wakacje remont robili i ponoc wszystkie sale porodowe sa pojedyncze.
Mam tez propozycje, ze moze dla dziewczyn z Wawy i okolic zalozymy oddzielny wątek (zeby tu nie zasmiecac).
A, no i chciałam się pochwialic, że wczoraj na USG wyszło, że prawdopodobnie bedzie Hania:)
 
ja mam od wczoraj zakręcony dzień - bo niestety juniora boli ucho więc siedzimy w domu, a on strasznie marudzi:baffled:
mordoklejka - dowiedziałaś się już coś o polnej czy jednak usg w lux-medzie?
moja dzidzia najbardziej kopie ok 21 jak się położę, ale oczywiście wczoraj kiedy tak czekałam po ciężkim dniu - remont, chory synek... Mikuś poszedł spać:sorry2:
dzisiaj kupiłam pierwszy ciuszek dla Mikusia - śpioszek z żyrafkami niebieski - śliczny :-D
 
ból ucha jest okropny,współczuje maluchowi :baffled:
a ja wam powiem że już tak dawno mała zaczeła się ruszać a ja strasznie słabo to czuję i bardzo rzadko,ale myślę że to wina mojego tłuszczyku na brzusiu no i mam łożysko na przedniej ścianie więc pewnie też trochę to tłumi a szkoda bo to takie miłe jest:-(
 
reklama
Ola_o widzisz ile sie mozna z forum dowiedziec:-)Ja zdecydowanie myslalam ze im dziecie starsze tym cialka nabiera wiec i kopy mocniejsze zasadza.To super ze nie bedzie mi trzeslo brzuchem,choc pewnie jeszcze zatesknie za tym skaczacym brzusiem...
Nika81 sliczne ubranka.Pamietacie jak pisalam ze narazie nie mam ochoty nic kupowac dla malucha poki co bo nie czuje ze tego chce?hehe samo przyszlo-coraz bardziej sie rozczulam na widok wszystkich slicznych ciuszkow jakie wklejacie:-DNiech no ja tylko poznam plec to czuje ze bedzie zakupowe szalenstwo.A wozeczek i lozeczko niestety dopiero w styczniu:zawstydzona/y:Listopad i grudzien bardzo nas obciaza finansowo,niech ten remont juz sie skonczy raz na zawsze!
Maz po mnie dopiero po pracy o 18 przyjedzie i pojedziemy na to USG,jestem juz taka rozdrazniona tym czekaniem :baffled:
 
Do góry