reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Nika81 mieszkasz w Legionowie?????? haha ale super ja nad Zalewem Zegrzyńskim :-) do jakiego lekarza chodzisz? ja w Mediq do dr. Peca..... dzisiaj bylam badania zrobic morf, mocz i dodatkowo zrobilam sobie proby watrobowe....jezu dzisaj wyniki odbieram i jakos niby sie bardzo nie stresuje ale jednak glupie mysli chodza mi po glowie....

ja nie wiem moja znajoma ze skurczami do szpitala trafila jak sie okazalo malo brakowalo i urodzila by w samochodzie jak juz ja odeslali do Wyszkowa.....
 
reklama
Witajcie!
Byłam wczoraj u mojej lokalnej ginki - bo działam troszkę na dwa fronty. Dalej jeżdżę do mojej pierwszej ginki do Bielska, ale od czasu gdy wylądowała na L-4 akurat wtedy gdy miałam plamienia, postanowiłam się zabezpieczyć i znaleźć kogoś u siebie na miejscu - tym bardziej, że jak męża nie będzie, a mi się coś stanie to i tak do Bielska nie pojadę. Nie chcę zupełnie z Bielska rezygnować, bo tam są duże lepsze szpitale, ten nasz miejscowy ma fatalną opinię.
W każdym razie szyjka długa, ujście zamknięte, macica nad pępkiem. Ginka powiedziała, że mogę zacząć chodzić na spacerki. Za tydzień USG połówkowe.
Cieszę się, że jest ok.
 
ja do el-medu chodze zupełnie w inną stronę peca nie lubie chodziałam do niego kiedys ale nie będąc w ciązy po tej całej aferze to jestem zdziwiona że On pracuje ...
 
ja nie znam szczegolow tej afery, ale zawsze kozla ofiarnegoo znajda poza tym mial pecha ze wtedy byl w klinice... prowadzil ciaze mojej znajomej i bardzo sobie chwalila jego teraz prowadzi moja i wyglada na bardzo dobrego specjaliste bardzo duzo ma nadal pacjentek i to mnie wkurza czasem bo pomimo ze prywatna klinika i place za to to jeszcze musze czekac tyle jest osob zawsze....


poza tym mieszkam tutaj od 2 lat dopiero i w sumie na opini znajomych bazowalam...
a gdzie el-med sie znajduja? nie znam legionowskich ulic poza zegrzynska,warszawska, pilsudskiego reszta to pamieciowka wizualna :-)
 
krasińskiego tam gdzie była pętla 723 kolo pętli.
Wiem bo ja jak chodziłam do niego to tez zawsze czekalam b dlugo. Pamiętam, że zawsze było sporo kobiet w ciazy.


Vinniki to tak jak ja miotam się miedzy gin u siebie a warszawskim, ale jak mowie ciezko będzie poźniej dojeżdzać i chyba zrezygnuję, Dziś mam wizytę u siebie u swojego. Zobaczymy co mi powie tzn ja wiem ze wszystko ok ale czy mnie skieruje na usg np bo jelsi tak i bede znala termin to nie bede jeżdzić nigdzie
Sara tak jasne ale ja jednak bym chciala zeby moj porod nie trwal 26 godzin:szok: jeszcze nie zaczełam rodzić a juz umieram ze strachu :baffled:
 
Ostatnia edycja:
Vinniki to super ze wszystko w normie,spacerki na pewno Ci sie przydadza i malenstwu tez:-)

MAmusia 26godz porod brzmi przerazajaco:szok: .
Boje sie wlasnie tego ze moze trwac az tak dlugo,ale mam nadzieje ze widok bobaska wszystko zrekompensuje.

Sara daj znac po wizycie.

Dzis okolo2:40 w nocy wstalam do toalety na siku-jak zwykle zreszta,potem jak wrocilam do lozka strasznie mi bylo zimno a czulam po sobie ze jestem mokra(spocona)wynika z tego ze mialam goraczke,oby to nie byl poczatek jakiejs choroby.
Teraz czuje sie ok.
 
Ostatnia edycja:
Nika81 ale co ty sie martwisz na zapas:tak:To ze masz obawy to ja tez je mam,pewnie jak kazda z nas ale skad wiesz,moze bedziesz z tych szybkorodzacych.Moja ciotka przy spotkaniach rodzinnych zawsze sie chwali ze rodzac swoje drugie dziecko w wieku 41 lat (pierwsze urodzila 20 lat wczesniej) jak to ona mowi "napiela sie kilka razy jakby miala oddac stolec" i urodzila.Twierdzi ze porod trwal pol godziny.Reszta ciotek zawsze sobie oczko przy tych opowiesciach puszczaja ze pewnie przesadza i chce z siebie zrobic jakas bohaterke,ale prawda jest ze odkad wujek zadzwonil ze ja wioza na porodowke do nastepnego telefonu ze jest juz dziecko na swiecie nie minelo wiecej niz 2 godz!I kto by pomyslal,babka w wieku 41 lat!Takze zycie jest przewrotne,nie martw sie:-) W takim razie obie mamy dzis USG,ja dopiero pod wieczor,tak mi sie dluzy:zawstydzona/y:
 
Witam:-)
Vinniki super że wszystko dobrze,a spacerki przydadzą sie na pewno :-)może troszkę sił nabierzesz i nie będziesz już tak słaba :tak:
U mnie od przedwczoraj trwa debata nad imieniem,mąż już na mnie zły bo sama nie wiem strasznie jestem nie zdecydowana,za dużo imion mi się podoba :szok:wczoraj wieczorem doszłam do wniosku że mąż ma zdecydować z tych kilku które nam się podobają :-)no i jeszcze mąż stwierdził że trzeba wybrać plan awaryjny w razie gdyby naszej laleczce cos tam urosło :-)
 
Nika a dr Piotra Królińskiego znasz? przyjmuje w Jabłonnej Modlińska 318 bodajze same superlatywy slyszlalm o nim kiedys w bródnowskim szpitalu pracowal.....?
 
reklama
Maniulka, ja nie miałam problemu z imieniem dla dziewczynki, ale z chłopcem (trzeci już!) mam problem. Mężowi podoba się Paweł. Mi tak sobie, ale nie mam alternatywny. Dzisiaj przychodzą z pizzą dwie moje bliskie znajome i mają przynieść listę imion męskich do przedyskutowania. Może coś mnie natchnie;-)
 
Do góry