reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Witam ja też mam termin na marzec. O ciąży dowiedziałam się w 4tyg dopiero test pozytywny gin potwierdził w 5 tyg, usg w 8tyg- pierwszy raz zobaczyłam moją małą fasoleczke :-) i już ją pokochałam. teraz jestem już w 16 tyg czuję się świetnie i nie mogę się doczekać jak maleństwo przyjdzie na świat.:tak:
 
reklama
Witam kobietki:-)
Wlasnie wrocilam od gina i jestem taka szczesliwa:-) z malenstwem wszystko dobrze.Moj maz az sie rozbeczal jak zobaczyl dzidzie...wlasnie wpychala sobie paluszku do buzi:-) no i lekarz powiedzial , ze dokladnie powie za miesiac jaka plec , ale w sumie powiedzial tak "jesli przez miesiac dzyndzelek odleci to bedzie dziewczynka" czyli jesli dobrze zrozumialam to bedzie drugi synek:-) chcialam pareczke , ale co tam byle zdrowe bylo:-)
 
maniulka, myfa, gratulacje dobrych wyników :laugh2:
vinniki, każdego czasem dopada depresja ale dobrze, że szybko mija :tak:
volcan, niektóre zachcianki bywają niebezpieczne ;-) to super, że z maleństwem wszystko OK :-D
ewelcia, pewnie że nie wygonimy :-)
sara, nie ma jak udane zakupy...
modroklejka, ja poproszę do wątku zamkniętego :tak:
Mirka, to super że brzuch rośnie, znaczy dzidzia rośnie :happy:

ja idę do lekarza dopiero za tydzień - już też chciałabym spojrzeć na moją dzidzię...
 
Witam wszystkie a najbardziej te nowe marcowki!
Wreszcie po pracy i po obiedzie znalazlam chwilke ze by napisac.

Vinniki a czemu lubisz Irlandie,tez tutaj kiedys pracowalas?
Moj maciek tez byl chory ale jakos zbytnio nie narzekal,nawet tabletki lykal jak NIGDY,stwierdzil ze musi szybko wyzdrowiec zeby mnie nie zarazic.

Volkan to extra ze z Twoja dzidzia wszystko ok.
Mirka nie tylko Tobie rosnie brzuszek,ale mnie tez wydaje mi sie ze codziennie jest coraz wiekszy:-):-):-)

Julia no podobno ma byc ten watek
 
ewelcia no to szkoda bo myslałam że zadomowie sie tu aż do marca i może jeszcze dłużej:tak:

Nie mogłam się dzisiaj opanowac i kupiłam maleńkie skarpetki:-D
 
Julia alez przeciez mozesz zostac tu do marca a nawet dluzej,bo ten watek zamkniety podobno ma byc tylko ze zdfjeciami,wiec nic straconego:-):-):-)
 
reklama
ewelcia może i tak, ale na babyboom-ie co nie wejde w jakiś interesujący mnie temat to wątki zamknięte zaraz się tworzą, ale mniejsza o to ja i tak się ciesze po dzisiejszym dniu i nic tego nie zepsuje:-D:-D:-D:-D:-D:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
 
Do góry