reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Kurcze, wkurza mnie takie coś!!!!! Jak można nie udzielić pomocy małemu dziecku, do cholerki, to nie są zabawki na gwarancji, które można wymienić. Jeszcze się nie nauczyli, a przecież kilka miesięcy temu było głośno o dziecku którego nie przyjeli do szpitala w Kartuzach i dziecko zmarło, a tam też chodziło o jakis głupi papierek:wściekła/y:I po co my placimy te składki na ubezpieczenie, jak i tak nikt nam nie chce pomagać, do każdego lekarza stoimy w kolejce, albo trzeba iść prywatnie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:$#@#%&!!!
 
reklama
Witam!!!!U mnie taka wstrętna pogoda że aż się żyć nie chce,jeszcze jak człowiek źle się czuje to mu wszystko przeszkadza :baffled::baffled:Obiecałam sobie że zaprowadzę synka do szkoły i jeszcze sobie po leże ale jako mi się odechciało
Jutro mam wizytę u ginki ciekawe jak moje wyniki i jak wyszła ta krzywa cukrowa :baffled:
 
Witam moje drogie panie:-)
U mnie pogoda tez do bani deszczyk sobie kapie szarówa az sie z lozka nie chce wstawac:-( jade wieczorkiem do gina i jedyne co mnie martwi to czekanie w strasznej kolejce:-:)-:)-:)-( dobrze ze moj przyszly jezdzi ze mna bo bym sie chyba wsciekła!!!
Zaczynam sie chyba powoli denerwowac ślubem a to dopiero za miesiac:-p jeszcze tyle jest do zalatwienia masakraaaaaa poprostu jutro jedziemy na przymiarke obraczek musimy jeszcze ciasta zamowic ale nie mozemy sie zdecydowac gdzie, do tego jeszcze zostalo pare rzeczy ale w sumie to takie pierdoly...
Aha zaczelo nam odpadac coraz wiecej ludzi i troche nam przykro bo w koncu z 90 os zrobi sie 40:-:)-:)-:)-( no nic ide zrobic sniadanko bo malenstwo zaczyna sie domagac hehe
 
Dziewczynki, czy Wy też tak macie?
Obserwuję od kilku tygodni, że chyba mam jakiś problem z witaminami a może i z minerałami - często mam tzw. zajady (ranki w końcikach ust) co sugeruje niedobór wit B2 i garściami wychodzą mi włosy. Starsznie mi wychodzą - codziennie mam kołduny włosów na grzebieniu, a całą łazienkę pokrywa pajęczyna moich włosów.
Biorę Prenate Elite, w poprzedniej ciąży brałam Centrum Maternę i było to samo.
Zastanawiam się czy powinnam zmienić witaminy i czy mogę dodatkowo łykać B2?

A w książkach piszą, że teraz powinnam mieć gęste i mocne włosy... Jak tak dalej pójdzie, to na porodówce będę łysa :szok:!
 
Asiunia74 sorki ja ci nie stety nie pomoge,najlepiej jak bys spytala o to lekarza,on napewno bedzie wiedzial.
Malineczka super ze jedziesz podgladac bobaska,napisz potem jak bylo.

Mam bardzo ambitny plan na dzis,umyc okna(piekna pogoda to trzeba to wykorzystac),wymyc cala lazienke i ogolnie ogarnac w domku bo od kad wrocilam z PL to na nic nie mam czasu -ciekawe co z tego wyjdzie.
dzis i jutro mam wolne,
Milego dzionka:)
 
modroklejka ja nie mam tyle czasu żeby czytać wszystko, a jeśli to jakiś problem że zadałam pytanie na temat tego wątku zamkniętego to sorry. Ja mam zamiar cieszyć się ciąża a nie denerwować przez jakieś duperelki:-)

maniulka życze zdrówka:-)

ewelcia niestety w takim karaju żyjemy:wściekła/y:

Mirosłava praywatnie też im odmówiło trzech lekarzy więc też co do wizyt pywatnych nie jestem przekonana, a jak jedna się zgodziła na przyjazd do dziecka to i tak zapisała nie te leki a drugi raz nie miała juz czasu:wściekła/y:

asiunia ja jeszcze oprócz kawasu nie biore żadnych witamin bo wyniki mam dobre więc Ci nie pomoge, ale włosy zawsze mi wypadały

A u mnie pada i jest ponuro:baffled::no:
 
julia! to nie problem...zwłaszcza ze dopisałam cie do listy. Po prostu chodziło mi o to zeby czytac- nie mowie ze wszystko bo sama nie mam na to czasu, ale jesli się pojawia cos nowego-np watek na temat zamknietego to wydaje mi sie ze warto zagladac.

a wypowiadziami i tym co inni pisza na forum nie warto sie przejmowac....ciaza to ma byc dla nas miły czas, a forum ma nam pomoc-odpowiedziec na pytania, doradzic....

tak mnie sie wydaje
 
modroklejka masz racje w 100% :tak::tak::tak: Ta pogoda dzisiejsza wprawia mnie w zły nastrój a do tego zastanawiam się nad wyprawką bo po synku prawie nic nie mam.

Do tego bratowa mnie znowu wkurzyła bo wrócili o 23,30 i tak trzasła drzwiami, że mi dziecko obudziła, Ona zawsze tak trzaska drzwiami jakby klamki nie miała. Ich dziecko 4 miesiące młodsze od mojego jest nauczone biegania za rodzicami w dzień i w nocy, ciągle mały chodzi niewyspany i ciągle im choruje. Ale zła jestem:wściekła/y:
 
reklama
modroklejka to w głównej mierze będzie zależało od III trymestru, jeśli będzie tak jak za pierwzym razem to Polna bo tam jest najlepsza opieka dla noworodków - ale zastanawiam sę jeszcze nad Lutycką.

A Ty?
 
Do góry