reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Tylko problem w tym , ze moj lekarz stwierdzil ze takie dodatkowe witaminy to zbedna sprawa i ze tak naprawde to w niczym nie pomagaja a nawet niekiedy szkodza:-( juz nie wiem co mam o tym myslec...
 
reklama
Witam mnie lekarz nie podał konkretnej nazwy.
Wszystkie te witaminy są na podobnej zasadzie.
Mi zalecił jeszcze tydzień sam folik potem witaminy.
Będą to Prenatal (takie brałam w obydwu ciążach i mi służyły mam nadzieje że teraz też.
Jakbym się źle po nich czuła to wtedy pędze do lekarza i na pewno zaleci inne.
U mnie w miare oki trochę nerwówki jest i gonitwy.
Ale cóż się dziwić przy dwójce dzieci:-D
Odliczam dni do następnej wizyty już nie mogę się doczekać.
Pozdrawiam
 
mamusia , gratuluje nastepnej pociechy:-) Ja tez zawsze chcialam miec slodka trojeczke!Jak narazie kolejny raz oczekuje na drugie dzieciatko i mam nadzieje , ze tym razem mimo komplikacji zakonczy sie to wielkim sukcesem:-) a za kilka lat...kto wie:-) Pozdrawiam
 
Witam nowe marcóweczki :-):-):-):-)Ja tylko daję znać że przeżyłam ten ciężki dzień jeszcze jutro i weekend więc troszkę luzu jak narazie 2 dzień na witaminkach samopoczucie ok chyba mi pasują.Pozdrawiam i miłej nocki bo ja juz padam i idę spać do jutra papapa
 
Hej dziewczynki. bylam wczoraj u gina i kazal mi brac luteine dopochwowa zamiast doustnej przez te wymioty,wiec musze dzis leciec do apteki i wykupic,a tamtej mam cale 2 opak. Brzuszek mnie boli ale glowa przestala. Na usg powiedzial ze da mi skierowanie za miesiac ze wzgledu na to niskie polozenie lozyska. i to wszystko...a i jak to jeszcze powiedzial bez hardcorowego seksu:-) ciekawe co mial na mysli:szok:dzis do 16 jestem sama, M w pracy,a jutro chyba jedziemy z rodzicami na grzybki:happy: ja juz biore prenatal od prawie 2 tygodni
 
Witajcie!

ja dzis uskuteczniam sprzątanko, bo jutro mam goscia-przyjezdza do nas moja kolezanka Niemka, z która rok mieszkałam na studiach i dzieki której poznałam mojego meza. Poza tym od rana na kuchence mruga do mnie rosół, i mam straszna ochote na gulasz, a wczoraj kupiłam wołowinke wiec bede robic.

Jade dzis to lekarki w zwiazku z tymi moimi skurczami i niskim łozyskiem, które mam kontrolowac co 2 tyg.

Poza tym nic ciekawego-wczoraj dostałam od bratówki mase gazetek dla ciezarnych i dzieki temu mam co czytac na kilka nastpenych dni. Wczoraj maluszek był pierwszy raz na dworze i był u niego lekarz-na szczescie wszystko ok, i zadnych dolegliwosci wczesniaka nie ma, wiec i rodzice zadowolieni i cała rodzina uspokojona.

moj maz bedzie jego chrzestnym i sie zastanawiamy co sie kupuje na chrzest? jakas zabawka to jedno, ale wiem ze kiedys matki chrzestne kuowały medaliki-krzyzyki, a co kupowali ojcowie chrzestni? wiecie? macie pomysł? widziałam gdzies takie srebrne łyzeczki do grawerowania, lub smoczki-wpisuje sie tam date urodzenia, wagie itp....widziałam tez takie sliczne tkane kocyki własnie z tymi danymi...sama nie wiem co lepsze...
 
Daria, a nie powiedział Ci lekarz, że luteine podjezykowa mozna brac dopochwowo? Moja ginka mi tak przepisuje i wiem, że dużo dziewczyn tak bierze. Różnica w cenie też spora.
Modroklejka, mój mąż też ma być chrzestnym wkrótce i nie wiemy co kupić więc też chętnie posłucham sugestii :))
Życzę Wszystkim miłego dnia :))
 
Daria, bez obaw:-) ja tez biore luteine dopochwowo , choc to podjezykowa.Ale lekarz powiedzial ze to jest bez roznicy.Zreszta slyszalam , ze luteina brana dopochwowo lepiej sie sprawdza:-)
 
reklama
Cześć wszystkim!
Mordoklejka i Vinniki czytałam jakiś artykuł o chrzcie i było napisane ze obdarzenie dziecka na chrzcie czymś srebrnym np. łyżeczką lub grzechotka ma mu zapewnić dostatek. za to nie należy kupować krzyżyka na łańcuszku, bo będzie ono dźwigało krzyż przez całe życie- jeśli temu wierzyć? Cóż wybór trudy ale na pewno dacie sobie rade. myślę że taka łyżeczka z graweracją to fajny pomysł. Napiszcie na co się zdecydowałyście.
O zgrozo u mnie znowu pada deszcz!!!:crazy: Na szczęście dzisiaj piątek:-)
Pozdrawiam Was serdecznie i brzusie też
;-)
 
Do góry