reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Hej dziewczynki, witam
ja dzisiaj w nocy parę razy wstawałam, bolał mnie brzuch, ale nie tak jak na @ tylko od tego, co dzidzius w nim wyprawiał:-D. Kręcił się wiercił, nawet nie wiem, czy się główką do dołu nie skierowal, ale ztego co wyczuwam, to raczej teraz pleckami do dołu leży. Główkę ma po lewej, a nóżki po prawej stronie. Zobaczymy jak będzie na wizycie w poniedziałek.

Ale wczoraj naszła mnie ochota ma colę. Całą ciąże nie piłam, ale wczoraj to już nie mogłam sobie odmówić i pół szklanki wypiłam. Ogólnie przez ciąże nie piję napojów gazowanych, bo mie bardzo często po nich boli gardło. Więc tylko soki i woda niegazowana.

Mirosława ty to pędziwiatr jesteś:-). Ja dopiero śniadanko zjadłam:zawstydzona/y:. Dzisiaj czeka mnie jeszcze prasowanie część2 i ogarnięcie mieszkania.

Jeśli chodzi o moją wagę, to mam może z 16kg+. Jeszcze trochę i zacznie spadać. Jak byłam, ponad miesiąc temu, 10 dni w szpitalu, to od razu straciłam 2,5 kg.



 
reklama
Miroslawa jak masz zgage to synek pewnie urodzi sie z bujna czuprynka tak jak moj:-).
Dziewczyny ja przytylam 16kg ale nie wiem ile mi zeszlo po porodzie nie wazylam sie.Zaraz po cesarce mialam spory brzuchol tak na 5miesiac teraz juz mam jak na 4m mam nadzieje ze mi zejdzie.Po pologu mam zamiar troszke cwiczyc-mam nadzieje ze len mnie nie dopadnie:-D:-D:-D..

Dzis jestem troszke nie wyspana,nasz synek nie mogl spac mial mega czkawke,dawalam mu wody z glukoza do picia troszke tez nosilam a czkawka nadal byla.Potem ja spalam a maz czuwal-fajnie tak troszke na zmiane.
A moze macie jakies sprawdzone sposoby na czkawke?????
 
a mi się wydaje, ze nawet dzisiaj moge pojechac, tak jakoś na dole mnie boli, mały sie mniej rusza, a na wkładce jakieś takie brązowe plamki mam...

 
a mnie to pewnie chwyci i odrazu pojadę do szpitala, bo jak narazie nie mam oznak zblizającego się porodu, nawet brzuch mi nie twardnieje:baffled: a no i energii mi też nie ubywa... moja siostra w 9 miesiącu to już ledwo się ruszła...a ja jakiegos powera czasami mam:-D
 
a mnie to pewnie chwyci i odrazu pojadę do szpitala, bo jak narazie nie mam oznak zblizającego się porodu, nawet brzuch mi nie twardnieje:baffled: a no i energii mi też nie ubywa... moja siostra w 9 miesiącu to już ledwo się ruszła...a ja jakiegos powera czasami mam:-D
he he ja też mega pałera mam.....
w domu to już nie mam co robic, chyba do sąsiadki się wproszę na sprzątanie. nawet moje opuchlizna i grypa nie jest wstanie mnie do łóżka położy.

 
dzieczyny ale fajnie juz coraz wiecej nas bedzie.
Tylko zebyscie sie za bardzo nie przeterminowaly!!!!
Mojego znajomego zona przeterminowala sie miesiac:szok::szok::szok:a to dlatego ze @miala nie regularne i ciezko bylo lekarzowi ustalic date porodu(nie wiem jak potem doszli ze miesiac po terminie urodzila).Ona nie czula zadnych skurczy,bolesci czy twardniejacego brzuszka.Sama o tak sobie pojechala do szpitala (lekarz ciagle jej mowil ze to nie czas na porod)trafila na spoko ;lekarzy i oni postanowili ja ciac,okazalo sie ze wody byly zatrute i lozysko zwapnione,dziecko zylo(zyje)powiedzieli jej ze jak by jeszcze 3 dni przenosila to by urodzila martwe.
Teraz dziewczynka ma roczek przebywa od 2tyg w Warszawie w szpitalu dla dzieci podejrzewaja raka.Zorientowali sie kiedy to mala co zjadla to wyplula-poprostu pokarmu nie przyjmowala.
Podobno ma cos z watroba w niedziele pobierali jej wycinki do analizy.

Napisalam to nie po to zeby Was martwic lub nie pokoic tylko po to zebyscie wiedzialay czym moze sie skonczyc przeterminowanie i po nie kad blad lekarza ktory nawet wedlug USG nie potrafil okreslic przyblizonej daty porodu.
 
dlatego ja, mimo że poszłam na zwolnienie, to nadal korzystam z "usług" naszej niani, która zajmowała się córką jak pracowałam - nie mam siły zajmować się małą cały dzień :zawstydzona/y:.

Ola ja też, opiekunka przychodzi na 10 i zabiera Izkę do 15-16 , tym bardziej że męża nie ma więc całe popołudnie mała na mojej głowie :sorry2:
Mordoklejka a jakiej rasy pieska macie??
Caro mnie ostatnio też do coli ciągnie i niestety podpijam ją prawie co dzień :baffled::sorry2:
Ewelcia normalnie szok , jaki lekarz :szok::szok::szok: do sądu go podać, normalnie brak mi słów , a za malutką trzymam kciuki by wyszła z choroby zdrowa i silna :tak::tak:
 
Witajcie mamuśki tydzień lerzenia mam za sobą jeszcze dwa ale wczoraj musiałam iść do sklepu po mleko niestety nie miałam kogo wysłać i teraz tak mnie spojenie nawala że masakra.
Dziewczyny powiedzcie mi jak u was wygląda liczenie tygodni . Pytam bo według OM mam termin na 1 kwietnia ale lekarz z USG wyliczył mi 27 marca i ten termin mam wpisany w książeczkę , natomiast on nadal liczy według OM wiem że to tylko pare dni różnicy może nawet nie znacznie ale albo jestem w 35 wlbo dopiero go zacznę jak by co to nie umiem powiedzieć który to tydzień.
 
reklama
Co do coli to też czasami mam na nia straszną ochotę, wtedy kupuję sobie puszke i wypijam (wiekszych opakowań staram się nie mieć w domu :-) ) Ostatnio zauważyłam, że jesli mam już wypić taki napój to tylko colę, bo pepsi mi nie podchodzi :-):-)

Modroklejka
właśnie, co to za rasa?? mam nadzieję, że to nie dyspasja, u duzych ras to bardzo częste. Ja wprawdzie mam spaniela ale interesuję się psami to moje hobby :-)
 
Do góry