reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Witam kochane marcóweczki..

MIka kochana zaglądaj do nas bo wszystkie się martwia że już Adrianek przyszedł na świat :-D:tak:;-):-) Teraz już nie rób tak dużych przerw :no::-);-):tak::-D:rofl2:

Tulam wszystkie i szczęśliwego rozwiązania Wam kochane marcóweczki życzę!!
 
reklama
Dziewczynki kochane - odetchnęłam z ulgą - mam zwolnionko :-)
Pojadłam też pączusiów i pierożków z serem :-)
 
Witam kobitki:-)
j
Tanu, ja mówilam o Żeromskim, ale on tez jest na Nowej Hucie tak jak Ujastek i ponoc oba sa baaardzo chwalone z tym ze do ujastka ciezko sie dostac wiecznie cala porodowka zapchana
fajnie miec tu kogos z krakowa:):) nareszcie:)
no ja pamietam ze jakos w ciemno pojechalam i bylo w miare pusto na ujastek...ale to bylo ponad 3 lata temu..teraz pewnie sie pozmienialo wiele a jechalam az z podgorza ....moja siostra ostatnio na rydgiera rodzila.....ale o zeromskim tez wiele dobrego slyszalam....ja bardzo zaluje ze teraz sie do krakowa nie wybralam rodzic
 
dziewczyny wybieram się do fryzjerka w przyszłym lub za 2 tygodnie tak żeby na poród i trochę po dobrze wyglądać (bo jak już maluch się urodzi to pewnie do fryzjera nie będzie czasu zajrzeć)

co radzicie co do bezpieczeństwa dla malucha balejage czy farbowanie jednym kolorkiem?
 
madzik

dostałam zwolnionko od lekarza internisty - kobiety :-)
W sumie to powiedziałam prawdę, że mój gin mi odmówił wystawienia L4 na 2 tyg przed planowanym terminem porodu, a że chyba bierze mnie jakieś przeziębienie (mąż mi przyniósł choróbsko do domu) wypisała bez problemu. Powiedziała, że nie rozumie jak on tak mógł postąpić. Wypisała do końca przyszłego tyg i jeśli nie urodzę do tego czasu mam przyjść to wypisze kontunuację. Na zwolnionku napisała kod 2 czyli, że mogę chodzić, żebym mogła choć trochę aktywnie spędzać czas :-) No i takich lekarzy to trzeba by było nagradzać.
 
Eve no to super:tak: ciesze się ze nie poddałaś się jednak i poszłaś do internisty, niestety wiele dziewczyn składa jednak o macierzyński i na tym traci:-( Na razie tak jak pisałyśmy słyszałam od mego lekarza że nawet po terminie wypisuje L4 ale jak bedzie to sie przekonamy...:tak: ale jak mnie wyroluje to też będe do internisty za tym pędziła:-D
 
fajnie miec tu kogos z krakowa:):) nareszcie:)
no ja pamietam ze jakos w ciemno pojechalam i bylo w miare pusto na ujastek...ale to bylo ponad 3 lata temu..teraz pewnie sie pozmienialo wiele a jechalam az z podgorza ....moja siostra ostatnio na rydgiera rodzila.....ale o zeromskim tez wiele dobrego slyszalam....ja bardzo zaluje ze teraz sie do krakowa nie wybralam rodzic
no jak z podgórza to tak jak ja:) ja wlasnie na podgorzu mieszkam takze na nowa hute to dokladnie caluśkie miasto trzeba przejechac ale w zasadzie łatwiej i tak tam mi jechac niz na centrum

kaczuszka, mi sie wydaje ze jak sie robi cos z włosami to jest bezpieczne i tak dla dzidzi i nie trzeba sie specjalnie z niczym wstrzymywac. Takze decyzja co Ci zrobi fryzjer nalezy do Ciebie:tak:
 
reklama
Co do fryzjera, to się troszkę w temacie orientuję, Dzidzi nic nie będzie- spokojnie się upiększaj:-). Produkty dopuszczone do użytku są bezpieczne. Jedynie czasem się zdarza, ale to zwykle na początku ciąży, że kolorek wyjdzie troszkę inny niż miał być z założenia;-) Miłego relaksu
 
Do góry