reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

A ja zamiast pączków i torcików wcinam dziś faworki i.........galaretę z kurczaka z mega ilością soku z cytryny :-)


Duuuuzo muszę jesc, bo dzień bardzo intensywny!!!!!
Wstałam razem z M. o 5.30 zeby zrobić mu śniadanko i kanapki do pracy i spędzić troche czasu razem, bo przez ten remont to biedak duzo pracuje, zeby nie robić większych długów...no i wiadomo....to mu na ambicje wjechało....głowa rodziny :-)

potem wybieranie farby....zaleciałam tez do mieszkania zobaczyc postępy pracy :-) jest super!!!
 
reklama
kobitki!

mam taki temat-napisała do mnie aniaslu...nasza aminka-z pytaniem co robimy w zwiazku z szalejącym wokol kryzysem...bo ze kryzys w gospodarce jest to kazdy widzi, a w portfelu czuje go zapewne wiekszosc...i aniaslu napisała zeby zebrac wsród mam pomysły a potem stworzyc watek łaczacy je wszystkie-lub zrobic z tego jakis artykuł do poczytania na stronie głównej BB

w zwiazku z tym moje pytanie-jakie sa wasze pomysły na przetrwanie obecnej sytacji i jak sobie z nia radzicie?
 
Witam kobitki:-)
ja po wizycie i pani doktor pozwolila mi dzis swietowac, bo dzidzius glowka w dol, wazy juz 3kg, łożysko 3st., szyjka miekka skrocona chociaz rozwarcia jeszcze nie ma(ponoc brzuch mi sie obnizyl-ciekawe:confused:). W kazdym razie moge rodzic w kazdej chwili bo wszystko jest ok jestem baaaardzo szczesliwa:-D co do skurczow porodowych to ja ciekawa jestem jak to bedzie, bo okresy mialam tragiczne, pierwsze dwa dni na lekach na recepte rozkurczajacych, a i tak zdarzalo mi sie omdlec lub wymiotowac z bolu:baffled:o jedzeniu i piciu tez na pare dni w miesiacu zapominalam tylko lezalam zwinieta w kłębek. Jak poród ma byc gorszy niz to, to ja sobie nie wyobrazam, musialabym byc nieprzytomna chyba...
Tanu, ja mówilam o Żeromskim, ale on tez jest na Nowej Hucie tak jak Ujastek i ponoc oba sa baaardzo chwalone z tym ze do ujastka ciezko sie dostac wiecznie cala porodowka zapchana
 
Gosiu bardzo sie cieszę ze u Ciebie wszystko ok! Oj ja tez sie nie mogę doczekać jak juz bede mogla rodzic. W zasadzie to jeszcze jakies 2 tyg.
 
kobitki!

mam taki temat-napisała do mnie aniaslu...nasza aminka-z pytaniem co robimy w zwiazku z szalejącym wokol kryzysem...bo ze kryzys w gospodarce jest to kazdy widzi, a w portfelu czuje go zapewne wiekszosc...i aniaslu napisała zeby zebrac wsród mam pomysły a potem stworzyc watek łaczacy je wszystkie-lub zrobic z tego jakis artykuł do poczytania na stronie głównej BB

w zwiazku z tym moje pytanie-jakie sa wasze pomysły na przetrwanie obecnej sytacji i jak sobie z nia radzicie?


No właśnie.. To ma być bardziej artykuł? czy nasze wypowiedzi na ten temat, jak sobie z tym problemem radzimy?
 
w sumie to nie wiem...w kazdym razie napisała ze warto zebrac kryzysowe pomysły w jednym miejscu....chyba raczej chodziło o jakis poradnik-artykuł....

w kazdym razie u nas watek osobny juz jest i tam piszmy jesli jakies pomysły sa....
 
reklama
uff... wysprzątałam cały dom, pomyłam podłogi i padam...
synalek właśnie wrócił z 1 dniowych wakacji
u nas sypie śnieżek więc mały pewnie wyciągnie męża na sanki i wtedy odpocznę...

mam w domu 7 pączków mieli być goście na kawkę ale się wykręcili, a ja jakoś nie mam ochoty na nie :(
 
Do góry