reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
ja nie wiem ile mi przybrało ale teraz odczuwam b te opuchniecia rąk wiec moze tez troche ...:/ Mordoklejka kaczuszka przestańcie juz z tymi tortami, pączkami i innymi moge sobie pomarzyć tylko bo jeśc mi nie wolno :( sama wyglądam jak pączek i wielka beza i staram się nie jeśc słodkich rzeczy. Nic mi się nie chce robic dzisiaj.Nie bardzo mam z czego i wogle. Kurde bo żeby zrobić męzowi obiad musze latać do sklepu najpierw i cos kupowac to jakaś paranoja :(( bo naprawde nie mam z czego zrobić obiadu. I mam juz wszystkiego dosyć
 
Witam w południe ;-)
siedzę i się nudzę byłam na ploteczkach u mamusi zrobiłam zakupy posprzątałam w domku i przygotowałam obiadek :-p dzisiaj chyba sie wezmę za prasowanie ciuszków małego bo codziennie to odwlekam i nie moge się zebrać ;-)
co do puchnięcia to ja mam to samo dziewczyny ręce i nogi masakra ze skarpetek to aż mi się ulewa i nawet czasami nie moge butów założyć bo są wszystkie za ciasne :baffled::szok: lekarz kazał ograniczyć napoje i sól i też powiedział że tak dużo przytyłam w ostatnim czasie bo woda mi się zatrzymuje :tak: i po porodzie powinnam dużo stracić ;-)
a pączków kupiłam aż 10 mam nadzieję że starczy bo nie zamierzam dzisiaj się oszczędzać :-):-p
 
MYFA dzieki za info o tym łożysku. Mialam nadzieje ze 2 st oznacza ze dobrze.
Juz nie moge sie doczekać niedzieli i tego ze z czystym sumieniem bede mogla wstać. Przyznam ze tez nie chcialabym przenosić. Moj pierwszy poród zaczął sie od odejścia wód a teraz po cichu liczę na skurcze. Niestety nic ich nie zapowiada wiec pewnie jesli poród wcześniejsz po przez odejście wód:(
 
Heh... To nie wiem iedy w takim razie ja urodzę... Na pocz. 35 tygodnia na usg łożysko - I st. dojrzałości... To chyba oznacza niezbyt prędki poród...?:-(
To nic, niech tam sobie Jaś rośnie w brzuszku :tak::tak::tak:
 
Ja właśnie gotuję obiadek, dziś się zbyt nie wysilam i robię spaghetti... Odebrałam dziś swoje wyniki WR, Hbs i morfologię. Nie wiem co to oznacza, ale mam za dużo leukocytów, za niski hematokryt i standardowo za niską hemoglobinę. Zaraz muszę poszperać w internecie i poczytać czemu tak może być...
 
Dominika81 ja Ci nie odpowiem, co do stopnia łozyska mi napisali ze 2 z tego co pamiętam, ale musiala bym sprawdzić a jak to się ma do szybkości porodu to nie mam pojęcia. Wogle mam niewielkie pojęcie jak chodzi o te wszystkie sprawy nawet nie wiem o co pytać i wogle:(.
Nie wiecie czy można chodzić w ciazy na basen???
 
Wlasnie co do tego puchniecia ,to chyba jedyna ulga jest trzymaniu nozek wyzej,rece to mam jeszcze w porzadku tzn spuchly ale nie widac az tak.Obraczke zmienilam na wieksza bo mam dwa komplety,ale polozna kazala mi zdjac w ogole bizuterie z rak aby pozniej nie bylo problemow typu przecinanie na reku:-p(ale by bylo:szok:).
24ego mam wizyte ,maz ze mna chce sie wybrac ,bedzie mi lzej(moja cora ostatnio niemozliwa jest-ostatnim razem taki krzyk odwalila jak chcialam wracac do domu...tyle tam dzieci bylo ze za Chiny Ludowe wracac nie chciala).
Wstalam o 6ej obudzona oczywiscie:baffled:,wiec mam juz chinszczyzne zrobiona i zupke.
Upralam kocyk ktory mi przyniosl kurier ,czekam na komplet stanikow do karmienia i moge torbe dopiac na ostatni guzik;-).
Jeszcze ani jednego paczka nie zjadlam...czekam az mnie ochota najdzie.
 
M*R jak to masz 2 komplety obrączek?? faktycznie lepiej pozdejmować. MOja mama miała przecinaną obrączkę w ciąży:baffled:

Ja też dziś wstałam o 6, jakoś się obudziłam i tyle. Ale potem drzemka przed tv 1,5 godzinna

Dziś kolejny zły dzień:-(. Czuję sie strasznie samotnie siedząc w domu. Mąż wieczorami się uczy, bo chce wszystko pozałatwiać ze szkoła itp do czasu urodzenia się malucha a ja siedze sama:-( jest mi bardzo smutno bo gdzie czas dla mnie??:-( smutno mi...

Chyba dziś wstane z łóżka i zrobię kopytka, bo zostało z wczoraj trochę ziemniaków. Pączka rano jadłam ale jakoś bez wielkiej ochoty, to pewnie przez to ze tortem bezowym się zapchałam bo taki słodziutki..
A tak wyglądał mój tort:(jest już połowa tylko)


Nie mam dziś weny więc za dużo nie napisze.
A odnośnie łożyska to mi nikt nigdy nie powiedział jakiego jest stopnia, nawet nie wiem kiedy teraz będe miała USG, dowiem się 27 lutego na wizycie
 
Ostatnia edycja:
reklama
madzik ja juz USG nie bede miała robionego. DZidzię zobaczę dopiero po porodzie... tak więc coz widziałam ją ostatnio w 13 czy 12 tyg. Bo potem nie moglam zobaczyć na Usg poniewaz lezalam monitor był daleko a i lekarz nie chcial zrobić zdjecia zeby było widac bużkę ...coż... widocznie są wazniejsze rzeczy
 
Do góry