reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

[B pisze:
EVE81[/B];3226641]
Ja już obudzona, ale dzidzia jeszcze śpi (ona tak około 9-10 zaczyna rajbować w brzuszku) :-) mam więc jeszcze troszkę czasu :-)

hm mój mały ma godziny aktywności między 1-3 w nocy - zapowiada się ciekawie :baffled:

[B pisze:
nik_a[/B];3226581] Ja ogólnie przytyłam 9,5kg, z tym że w pierwszych 4 m-cach schudłam prawie 4kg. Dziś mam to przeszkolenie z kasy fiskalnej- mam nadzieję, że wstałam z w miarę chłonnym umysłem i wszystko pięknie ogarnę:-). Miłego dnia Wam życzę!

Hm to tak jak ja podobnie:tak:Z tym, że ja nie schudłam. Mam nadzieję, że szkolenie udane :-)

ja nie wiem dlaczego, ale już 2 wizyta z rzędu i nie mogę potem chodzić jak mnie wybada...:crazy::baffled: może jest mało delikatny albo co...

faktycznie chyba strasznie niedelikatny, wymaz nie powinien nic boleć...
 
reklama
Ja dzisiaj znowu byłam na zakupach ;-) oj teraz mam już chyba wszystko do szpitala, i znowu ubranka dla małej kupiłam :-) tym razem w reserved kids oj nie mogłam się oprzeć takie to wszytko śliczne :-).

Dziewczyny ale dzisiaj dużo napisałyście :tak: miałam co nadrabiać. Ja za chwilkę idę zjeść pączka he he rozgrzewka przed jutrzejszym dniem :-D.

Madzik życzę smacznego ;-)
 
Volcan, trzymam kciuki, mam nadzieję, że to fałszywy alarm...

Tanu, a Tobie dużżżżżo zdrówka życzę!!!!!

a ja dzisiaj sobie pospałam, a teraz wybieram się do rodziców i po drodze na małe zakupy, ehhh, jak miło:-)
 
madzik mam nadzieje,ze Ci zasnakuje.....az zazdroszcze

tanu z mińska niedaleko do mnie:tak:;-) zapraszam na kawkę/herbatkę owocową i torcik bezowy:-);-) achhh zobaczymy to co za słodkość... mąż pojechał odebrać. czekam z niecierpliwością.

Nika czasem kobiety mają problemy z puchnięciem, ja mam od poczatku ciąży i po mnie szybko było widac brzuszek mimo ze pierworódka będe. Jak masz w badaniach wszystko Ok to sie nie przejmuj, zgłoś to lekarzowi i zobaczysz co Ci powie..

firehead moje dziecie w brzuchu budzi się o 2 w nocy, o 4 a potem o 6-7 (ja wtedy na siku chodze) wiec wiem ze to będzie czas karmienia:tak: hehe trenuje mamusie przed porodem:-)
 
Hej dziewczynki:-)
Dzis sie troszke malo mnie widac,bo cos zle sie czuje...maly tak nisko mi sie wydaje...jakby mial wypasc:szok:.Do tego ogolne zmeczenie materialu,w okolicy obiadu odkrylam ze baaardzo mi nogi spuchly,tzn kostki.Swedzi to jak cholewcia:-p.
Normalnie mi noga ze skarpet wychodzila sama :szok:.Po cc mi nogi spuchly to pamietam,ale w ciazy z corcia takich nozek to nie mialam.Normalnie sexi pleksi:tak:;-):-D.
Lezalam teraz 2 godzinki i troszke mi lepiej ale brzuchal mnie pobolewa i to mnie stresuje:-(.
To co jutro obzeramy sie paczkami i faworkami?:-):-):-)
 
ojj ja dziś się chwaliłam na lewo i prawo że dzięki leżeniu skurcze i bóle na @ znikły praktycznie a tu kurde znowu:crazy:a juz się cieszyłam że łazić mogę więcej:crazy:
moje dziecie znowu sobie czka w brzuszku... czyżby aż tak bardzo pił te wody płodowe i ssał paluszka?? bo czytałam ze to ponoć od tego..
 
Madzik to witaj w klubie :-),moze malenstwa nasze zasmakowaly w wodach plodowych:-D.
Ja tez dzis kiepsciutko:baffled:,usiadlam do kompa bo jak siedze to szybciej czas leci.
Jak wstane to wszystko mnie boli-ale nikt mi nie kazal szorowac drzwi frontowych:sorry2:.Nie przyznam sie do meza bo mnie zwymysla:sorry2:.
 
Witajcie :-)
widzę że nie tylko ja mam zły dzień, może to ta pogoda :confused: nie wiem ale czuje się fatalnie, i moja macica zaczęła straszny trening, i to taki że spać pół nicy nie mogłam, wszystko się w środku kotłuje, burzy i wogóle bleeee :angry::baffled:
no a jutro pączki pójdą w ruch :-D
ja jakoś nie czuje czkawki mojej dzidzi, nie wiem kiedy ją ma, to dobrze czy źle :confused: a w nocy to albo ja śpię (jak mnie coś nie boli i nie męczy) jak kamień albo wcale się nie rusza, nie wiem
M*R* no to chyba przesadziłaś z tymi drzwiami jak bym cię solidnie okrzyczała na miejscu twojego męża
 
reklama
czesc dziewczynki wpadam na chwilke tylko sie przywitac ide zaraz sie kąpać i cos zjesc bo glodna jestem :-) cos mnie w krzyzu boli mam nadzieje ze to nic powaznego w piatek mam wizyte u ginka to mu powiem o tych bolach :sorry2:
a jutro obżarstwo paczki pojda w ruch ;-):-)
 
Do góry