reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

ja bym chetnie wpadła bo ten tort bardzo smaczny ...i bardzo slodki...wiem ze duzo sie go nie da zjesc za jednym posiedzeniem.....:):)
nie wiem co kupic do kapania dla malego..balnemum czy cos innego...
 
reklama
Myfa - dzięki za życzenia, ale chyba drobne nieporozumienie wyszło: ja dziś kończę 35 tydzień ciąży, do ukończenia 35 lat życia to mi jeszcze kilka latek zostało...:-D:-D

Modroklejka - to pokaż gdzieś te Twoje blondy :-) Najważniejsze, że jesteś zadowolona.
 
Wiadomosc na nieobecnosciach od Edis
A ja dzisiaj mam straszny dzień skończyli kłuć mi mieszkanie,zostało mega sprzątanie nie wiem za co się zabrać cięzko mi cokolwiek zrobić całe szczescie jutro wpada siła wiec mi pomoże bo tak to tylko usiąsć i ryczeć,robili niby w łazience i w kuchni ale przez to że niemam drzwi w pokojach wszedzie jest syf,ocalała tylko sypialnia :-(
 
czytajać posta Myfy właśnie się zastanawiałam o co jej chodziło z tymi urodzinami:-p hehe:-p

Maniulka współczuje sprzątania ale jutro jak przyjdzie pomoc to napewno będzie lepiej!!;-)

Ide laseczki spać, a raczej przed tv jeszcze, bo mój mąż się znowu uczy:-(
 
Maniulka wiem co czujesz ja mialam sajgon :baffled: w weekend ,tzn .nie mialam podlogi,ale maz tak jak obiecal ,polozyl kafelki i posprzatal a ja zywilam sie tym co sobie zamowilam;-).W ten weekend ciag dalszy tylko inne pomieszczenie,a kolejny weekend juz bedzie ostatni burdelik bum bum i nie chce juz zadnych remontow-mam lekko dosyc.

Ja na corcie jadlam sledziki i ogory kiszone:tak: na slodycze patrzec nie moglam ,a teraz na synka mam ochote na mega lody,mega tluste potrawy i slodycze.
Modroklejka to jak fryzurka nowa to i samopoczucie lepsze:-)
Madzik ja do Ciebie jade na ten torcik:tak::tak::tak:.
 
Mój synek właśnie się kąpie razem ze swoimi stworkami (Bionicle Lego), mąż za chwilkę wraca z pracy....obejżymy pewnie zaraz nasz serial CSI :-) i spanko!!!
Życzę Wam kolorowych snów! Do jutra!
 
Hej, hej. Nasza trójka bylismy dzis u lekarza. Wszystko ok, mały lezy głowa w dół, pupa po prawej stronie a nózki po lewej spronie brzucha, wazy ok 2500g. Nastepna wizyte mamy dopiero na 11 marca i to pewnie bedzie nasza ostatnia.Cieszę sie że wszystko przebiega książkowo :) i tego zyczę Wam
 
reklama
Mnie też w ciąży ciągnie na słodkie ;-) ojj pączki mogłabym jeść w kosmicznych ilościach,i tylko obym jutro nie przesadziła :-D no ale po porodzie to będę mogła o takich rarytasach :-D zapomnieć więc teraz korzystam ;-).
 
Do góry