reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Hej Mamunie wszystkie! Ja sie dzisiaj czuje nawet dobrze. Wlasnie skonczylam myc okna:happy:,ktore moj M wczoraj pomalowal :-). zaraz sie biore za kurze i odkurzanie,bo sie troche balaganu narobilo z tymi oknami. Jedyne co mnie dzis meczy to strasznie chce mi sie pic,bezustannie.:tak: Zaraz ide sobie zrobic soczku z lodem,moze na chwile pomoze. U nas tez dzis bardzo brzydka pogoda. Pochmurno i wieje tak bardzo,ze glowy urywa. Smigam sprzatac dalej,bo jak sie juz rozleniwie to koniec. Buziaczki. Sciskam Was wszystkie goraco:rofl:!!!
 
reklama
Witam wszystkie marcoweczki:)
Nie bylo mnie tu 2dni a ile czytania mam:-)
Co do kwasu foliowego to ja go biore wieczorem i nic mi sie nie dzieje,potem po odczekaniu okolo 2godzin biore zelazo i witamine c.Moja dpktorka powiedziala ze nie konieczne jest branie foliku rano tylko o ktorej porze dnia sie chce tylko ze by bylo mniej wiecej po tej samej godzinie.
Co do imion jak bedzie dziewczynka to ja jestem za Amelia a moj n za Oliwia,chlopiec to Dominik,Patryk jeszcze nic nie jest przesadzone.
Pisalyscie o ciazowych "zachciewajkach",no to ja mam ciagle ochote na slodkie,a slodziutkie jablka albo gruszki jadla bym co chwila,ja tez mam spory brzuszek i nie wiem czy ciazowy czy z przejedzenia,ale jak rano wstaje to tez mam taki.
Nic nie moge ugotowac,uprac recznie,nawet pozmywac naczyc itp,itp bo wszystko mi smierdzi.

Miotlica chyba raczej moj dzidzius jest najstarszy a nie spokojnej")dwa dni mnie nie bylo i nie widzialas mojego suwaczka.

Jejku z calego serca wspolczuje tym ktore krwawily,ja tez ciagle sie boje i sprawdzam ale jak narazie jest ok:)

Sofik na wycieczce bylo super,wrocilismy wczoraj okolo 22,bylam taka padnieta ze szkoda gadac,odrazu poszlam spac.Ta podroz jest bardzo meczaca,bo jak sie zwiedza to ok.Strasznie mnie bola dzis nozki od chodzenia.
Czuje sie w miare dobrze,
 
witam wszystkie przyszłe MAMY!
od dwóch tygodni śledzę temat marca 2009, bo tylez czasu wiem że może uda mi się tym razem :)
Nigdy nie korzystałam z forum więc nie bardzo wiem jak się z Wami skontaktować, podpowiadajcie, będę się uczyła.
Mam za sobą podobne doświadczenia do Mirosławy, nawet rocznikowo jestesmy chyba podobne (ja też 79) liczę, że tym razem mi się uda.
Dolegliwości się rozkręcają, już nie wytrzymuję w pracy, ale do lekarza się nie spieszę (idę 19 sierpnia) po ostatnich doświadczeniach wolę poczekać.
mam nadzieję na kontak z Wami dziewczyny, gratuluję i czekam
 
Cześć Dziewczyny , czy Któraś z mam była na zwolnieniu zdrowotnym w ciąży? Jaką otrzymywała pensję? Właśnie dzwonilam do ZUS-u i kobieta powiedziała,że jest to średnia z 12 miesięcy,ale w rezultacie dostaje się jakieś 150 zł. bo nie ma ulgi podatkowej. Wiecie coś o tym?
Ja dzisiaj jadę po wyniki badań i na kolejną wizytę do gina,może zrobimy USG:-)
to mój 8 tydzień i 3 dzień
 
Witaj Moris trzymam mocno kciuki aby wszystko było w jak najlepszym porzadku, od razu po wizycie u lekarza musisz obowiązkowo zdać nam relacje:-):-):-) trzymaj się cieplutko i zostań z nami:tak:

Magialenna z tego co wiem to każde chorobowe w ciąży jest płatne 100% więc powinnaś otrzymać normalne wynagrodzenie, ale jeśli się mylę to przepraszam napewno któraś z mam zaraz to szczegółowo wyjaśni:-)

Jak zwykle siedze w pracy i żołądek mi muli, moja fasolcia kochana nie ma litości:sorry2:dla swojej mamy;-) brzuszek mam taki dziwny, chyba po prostu ciągle wzdęty, bo i rano i wieczorem taki sam, lekko wystaje i twardy jest.
Dziewczyny myślicie że jak poproszę gina w czwartek o tydzień zwolnienia to da mi czy raczej trzeba będzie się prosić:sorry2: ja to raczej niezbyt przebojowa jestem i nie zawsze umiem walczyć o swoje, więc pewnie jak mi odmówi to wyjdę z gabinetu ze spuszczonym nosem:baffled:

Leganza no to miałaś niezłą noc, współczuję pewnie tylko strachu sie najadłaś, mam nadzieje że wszystko jest juz w porządku:-)
 
Ostatnia edycja:
Maniulka to kliknij na jakikolwiek z naszych suwaczków, tam krok po kroku wszystko jest wyjaśnione, wybierasz tło, wybierasz modela na suwaczek:sorry2: wpisujesz datę porodu lub ostatniej @ a potem w swoich ustawieniach na forum wklejasz BB Code w sygnaturę:-) fajne suwaczki możesz zrobić na stronie www.suwaczek.pl
 
Witam Kobietki
Ja wczoraj przesylam krzyzs w nocy jak zaczal mnie brzuch bolec) jakby skucze wczesniej tego nie mialam)to do 4 rano spac nie moglam i juz myslalam ze bede dzisiaj miala wizyte czy wszystko w porzadku z dzidzia ale jakos udalo mi sie zasnac i bol przeszedl dodam ze nie pojawily sie zadne plamienia takze mysle ze jest teraz wszystko ok.

magialenna
ja majac wlasna firme(place obnizonz zus) i musze placac przez conajmniej pol roku zus jak pojde na L4 to dostane okolo 300zl max. a oplacasz zdrowotne i chorobowe? Bo jesli chorobowego nie placisz ( bo nie jest obowiazkowe) to mozliwe ze dostaniesz duzo mniej.A jesli jestes na pol etatu to dostaniesz miejwiecej tyle co ja czyli 300zl, a jesli na caly to okolo 860 zl.
 
reklama
Do góry