reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marzec 2009

No to ja wraz z Ewelcia zaczynamy dzis juz 30 tc!Ale ten czas leci szybko.
Z tej okazji toascik szampanem...Piccolo:-) Jak maz dowiedzial sie o ciazy (mimo ze ta informacja bylismy oboje nieco ogluszeni i zaskoczeni),to kupil Piccolo i wznosilismy toast za nasza dzidzie;-) I na sylwka tez ze soba taki zabieramy:tak:Wogole z tym alkoholem to jest drazliwa sprawa-ja dowiedzialam sie o ciazy dopiero w 9tc,gdzie zdazylam zaliczyc wesele i 2 zakrapiane imprezy-no i mam nadzieje ze nic sie nie stalo.Potem w ciazy jeszcze ze 3 razy wypilam ale takie minimalne kielichy winka i miodu pitnego z rozsadkiem,bo te ilosci sprzed 9 tc to nie byly takie rozsadne...:zawstydzona/y:9 tc mam na mysli potwierdzone przez lekarza,bo juz 5 tc,czyli tydzien po okresie ktorego nie dostalam mialam mysli ze to moze ciaza ale jakos to olalam ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
turkusowo czarny jest. Trochę jaśniejszy niz na tym zdjęciu zywszy ten kolor, ale przez własne zamotanie wybraliśmy wozek nie na pomp kolach tylo chyba jakaś pianka to jest czy plastik i nie na paskach a wolała bym na sprężynach, ale tak ogolnie b mi sie podoba :)Teraz czekam na łózeczko, kasa wpłacona a dziewucha milczy juz wiecie jak tego nie lubie...:)
 
Hej!!!
Sara jeszcze 70dni!!!!!Chociaz Tobie mniej zostalo bo bedziesz miala cesarke:-).
Masz racje,czas pedzi jak szalony,ale my go przeciez zatrzymac nie mozemy,
Z tym alkoholem to jest tak ze jakis tydzin lub wiecej przed tym jak okazalo sie ze jestem w ciazy mieslismy grilla i tez wypilam dwa piwka,ale rozmawialam z lekarzem i on mnie uspokoil ze napewno wszystko ok.
Potem u kolezanki wypilam troszeczke wina i na naszym slubie troszke szampana i chyba tyle.
Nie ktorzy lekarze mowia ze wogole nie wolno pic,a nie ktorzy mowia ze wypicie lampki
wina raz na jakis czas nie zaszkodzi.
Sara nie martw sie napewno wszystko bedzie ok.
Modroklejka super ze "maly"nadal pozostaje chlopcem i ze wszystko ok.mnie tez wczoraj glowa nolala i czuje ze teraz tez.
Cos ostatnio w nocy nie moge spac,za to rano moge dluuuugo :-)

Nika nie martw sie napewno sie odezwie i lozeczka lada dzien przyjdzie do Was.Mysle ze maja duzo zamowien bo jest okres przed swiateczny i pewnie duzo ludzi cos u nich kupuje.
 
Ostatnia edycja:
Witam :-)
Chorubsko mnie zlapalo...zarazilam sie od meza:zawstydzona/y:...buuuu.Gardlo boli i kaszle jak gruzlik.Domowe sposoby chyba musze wybrubowac.
U mnie wiosna 13 stopni,pierwiosnki w ogrodzie mi zakwitly:-) slicznie to wyglada.
Jutro rano do szpiatala na badania jade pojutrez rowniez.Pozdrawiam
 
A spaaaaaac mi sie dzis chce jak nie wiem co....\wczoraj Mały obudził mnie no 4 rano- strasznie kopał i wiercił sie ze nie było sensu leżeć dłużej w łóżku i przez to, tak mi sie rozstroił "zegar biologiczny" ze dzis cały dzien padam na twarz....a tu jeszcze w szkole trzeba siedziec bo mam zjazd....
 
M*R* kuruj sie jak tylko mozesz,bo mnie kaszel nadal trzyma i mam go dosc.Katar mam nie wielki ale tez juz moglby sie skonczyc.
ATsonia to tylko 2tyg roznicy:-)
 
U mnie 27 tydzień :)
ATsonia - ja w nocy też zupełnie nie mogłam spać. Pierwszy raz maluch o 3 tak sie rozszalał, że o spaniu mogłam zapomnieć... Grałam na necie w kanaste ;))) Za to dziś do 11 sobie pospałam.
W święta mam mieć sesję zdjęciową, bo moja siostra cioteczna hobbystycznie fotografuje i często wysyła swoje zdjęcia na amatorskie konkursy, już tam trochę ich powygrywała. Teraz mają konkurs na temat chyba "czym jest szczęście" albo coś w tym stylu, nie pamiętam dokładnie i chce wysłać jakiś akt z moim brzuszkiem w roli głównej :D
M*R* kuruj się - ciepłe mleczko z miodem.
 
Dominika a moze Twoje zdjecia beda na okladce jakiegos czasopisma hehe,a tak powaznie to fajnie ze bedziesz miala taka mala sesje zdjeciowa,zawsze tez jakas pamiatka dla Was.
Ja tez dzis pospalam do 11 ale czuje sie jakas zmeczona i nic mi sie nie chce:-:)-(
 
reklama
Do góry