reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

z moimi teściami ja mam dośc dziwną sytuacje bo nikt by mi nie uwieżył ze potrafią być dla mnie niemili... zawsze przy ludziach są tak słodcy że aż dziwnie się czuję.... a jak nikt nie widzi i nie słyszy to już gorzej ... teść po każdej wizycie puyta czy jednak nie jest to chłopczyk bo on nie wierzy że bedzie dziewczynka bo on chce wnuka:(

A teraz wizyta ... wyniki po obciażeniu glukozą : przed 70,6 po 122,3 ginekolog mi powiedziała ze norma po obciażeniu po 2 godzinach to 160
córcia waży 989g więc w porównaniu z waszymi to maleństwo ale dr powiedziała ze jak najbardzoej prawidłowo
i ciekawostka pod koniec ciaży rozrzut moze sięgać nawet 2 tygodnie i dalej wszystko jest ok u mnei według miesiaczki termin to 18 a według usg 22 marzec...
córcia bedzie drobna ale jest zdrowiutka i to się liczy...
dzisiaj na badaniu się wierciła ziewała przecierała rączkami oczka i nosek
pyzata jest po mamusi:)))
i główkę ma już na dole przy prawej pachwinie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam!!!
Ale sobie znow pospalam,a wy zescie znow sporo napisaly:-)
Madzik twoj post jest chyba najdluzszy ze wszystkich postow.
Nika super ze lozeczko i wozek juz zamowione,a najwazniejsze ze jestes w objeciach swojego kochanego:-)
ATsonia,M*R* uuu tesciowki przesadzaja,ale najlepiej to ograniczyc z nimi kontakt.Mnie tam tesciowa juz nie widziala od wrzesnia zobaczy mnie dopiero przy dobrych wiatrach w czerwcu.We wrzesniu jak bylismy u nich to nic nie komentowala i nawet sie nie zapytala jak sie czuje:-(
Modroklejka moim zdaniem ci rodzice robia wielka krzywde temu malemu,przeciez moga go polozyc na brzuszku i posiedziec przy nim chwilke.jak tak bardzo bija sie o niego.

z tym zlotym strzalem to nie zle jest bo moj maz tez tak mowi.
W styczniu odstawilam tabletki,bo stwierdzilismy ze chcemy dzidzie,ale ja powiedzialam ze za jakies 4-5miesiecy sie zaczniemy starac bo chce troche odczekac po tabletkach.I w koncu nadszedl taki wieczor ze nam sie zebralo i padl ten zloty strzal,ale z nogami do gory nie lezalam hehe.potem przez jakis tydzien zsie zastanawialam czy jestem w ciazy czy nie??zrobilam test ale nic nie wyszlo.Dopiero dzien po spodziewanej wyszlo ze jestem w ciazy.
 
Laila fajnie ze z dzidzia ok,ja tez widzialam jam nasz maly ziewal,drapal sie po czole i ssal paluszka,noi nozkami cos tam robila.Fajne uczucie tak obserwowac bobaska:-)
 
z tym zlotym strzalem to nie zle jest bo moj maz tez tak mowi.
W styczniu odstawilam tabletki,bo stwierdzilismy ze chcemy dzidzie,ale ja powiedzialam ze za jakies 4-5miesiecy sie zaczniemy starac bo chce troche odczekac po tabletkach.I w koncu nadszedl taki wieczor ze nam sie zebralo i padl ten zloty strzal,ale z nogami do gory nie lezalam hehe.potem przez jakis tydzien zsie zastanawialam czy jestem w ciazy czy nie??zrobilam test ale nic nie wyszlo.Dopiero dzien po spodziewanej wyszlo ze jestem w ciazy.

u nas było tak :
w marcu odstawiłam tabletki i zaczęłam brac kwas foliowy w maju był ślub
20 czerwca poszłam do ginekologa żeby poinformowac o planach dzidzi zrobiła usg jajników powiedziała ze są jajca, zleciła mi badania 23 rano zrobiłam badania wieczorem naszły nas amory..... i mąż zachorował:(( więc myśleliśmy że nic z tego bo w tym cyklu kochaliśmy się tylko raz a 27 czerwca wyszedł pozytywny test ciażowy:))))) więc my też mieliśmy złoty strzał:-)
 
Laila fajnie ze z dzidzia ok,ja tez widzialam jam nasz maly ziewal,drapal sie po czole i ssal paluszka,noi nozkami cos tam robila.Fajne uczucie tak obserwowac bobaska:-)
ja uwielbiam ją tak podglądać:)))
najlepsze jest to że w środe była ułożona tak że główke miała z lewej strony na wysokości pępka wczoraj się tak strasznie wierciła ale myślałam ze to po glukozie takiego poweru dostała a dzisiaj na usg już ma główke takm gdzie w środe miała nóżki:)))
 
Chetnie zmienia pozycje ta Twoja dzidzia,ja mialam ostatnio USG w tamta srode ale nie powiedziala mi jak dzidzia jest ulozona,a po za tym to bylo takie szybkie usg zeby sprawdzic czy z malym wszystko ok.
Bo mnie nastraszy;li ze mam za maly brzucz na 28tydz ze wyglada na 24tydz.(pewnie czytalas moje posty wczesniej)

P.S my tez tylko raz w tym cyklu 9czerwca hehe.A od 27maja do 5czerwca bylam w PL sama bez chlopa i teraz rozumiesz z kad ten strzal hihi
 
ja już przestałam się przejmowac tym co kto mówi jak to dzisiaj powiedziała moja ginekolog to najwazniejsze ze badania sa ok dzidzia się rusza rozwija prawidłowo a to jaki brzuszek ile waży ile mierzy to już indywidualana sprawa kazdego dziecka i kazdej z nas:)) mnie też na początku mówili że mam mały brzuszek a potem dosłownie w ciagu tygodnia to tak odskoczył że szok ale długo był taki że koleżanki mi mówiły " ja w tym czasie miałam wiekszy"
i dobrze jakby kazdy znas miał taki sam to by nudno było... ja mam okrąglutki jak piłeczka inne mają szpiczaste... jeszcze inne spłaszczone ale kazdy fajny:)) ja na przykład mam wklęsły pępek.... ani jednego rozstępu na brzuchu ale mam rozstępy na piersiach udach i... łydkach!!!!!
 
reklama
No i czemu się kazdy z mojego posta nabija:-) ja tu biedna chciałam wszystkim odpisać, aby żadna nie zostala pominieta..:tak:

Ewelcia i Laila to miałyście niezłe strzały:tak: Mi tez się wydaje że w tym cyklu co zaszlismy w ciąże kochaliśmy sie tylko raz 7 lipca:-) to przyjełam za poczęcie. Choc ostatnio połozona na szkole rodzenia powiedziała że mam wysoko macice i że moge miec przesunięcie w terminie, 2 tygodnie wczesniej urodzic wiec czy wtedy nasz syn się począł to sama nie wiem juz;-)

A co do kształtów brzucha to faktycznie każda ma inny i nie trzeba się tym sugerować, choc czasem uwagu innych sa okropne. Ja mam duży i strasznie mnie denerwuje to jak mi kazdy zwraca na to uwagę, czuje się jakbym normalnie to moja wina była że mam takie wielki.. to że byłam okrągła przed ciążą to jedno a drugie to to że brzuszek w mojej ciąży wygląda jak wygląda. Najwidoczniej taka moja fizjologia.
A ludzie myślą że nie wiadomo ile jjem jak mam taki wielki brzuch (a na USG dziecko wyszło mniejsze niż średnie jak na swój tydzien):-(
 
Do góry