reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

i tu też można powiedzieć o sytuacjach losowych kiedy pierwszy zwiazek był naprawde krzywdzący i dlatego doszło do rozstania ale co powiecie o kobietach które gniją w takich zwiazkach i nie potrafią odejśc i mają dzieci z kimś kto ich nie szanuje??...
mnie moja mama zawsze powtarzała ze zwiazek jest najważniejszy ale musze być na tyle samodzielna zeby w razie czego sobie poradzić dlatego nie jestem w stanie zrozumiec kobiet które pogrążają się same....
 
reklama
Modroklejka,Agusia - kaftaniki,pajacyki,kocyk,spodenki po was dla waszych pociech-slodkie!:)Niedawno na tvn bylo w rozmowach w toku o rodzinach wielodzietnych.I w 1 rodzince bylo 16 dzieci ale o ile pamietam rodzina porzadna i taka ze jedno za drugie by reke sobie dalo odciac (tylko po co sie promowali na wizji?),a druga rodzina chyba 11 dzieci gdzie ojciec traktowal dzieciaki jak inwestycje.Mowil ze od kazdego dziecka na starosc spodziewa sie po 200 zl dla sibie i po 200 zl dla ich mamy (jego zony).To jakis obled!Po pierwsze traktowac dzieci jak inwestycje a po 2 pomoc rodzicom powinna isc z serca a nie z obowiazku i nie byc wymierna w pieniadzach.
 
Dziewczyny, pojechaliśmy z mężem na zakupy, kupowaliśmy prezenty na święta i normalnie się załamałam, wydaliśmy prawie 650 zł:szok:, ale sobie kupiliśmy w prezencie piękny, cieplutki i milutki kocyk, strasznie nam sie podobał:-)
 
U mnie w bloku( tam gdzie mieszkałam wcześniej) była rodzinka 10 dzieci, każde miało innego ojca i powiem Wam, że to co u nich w domu się działo, to normalny horror, matka sama ich wychowywała, i wogóle nie dawała soie z nimi rady.... W pewnym momencie było tak,że kilkuletni chłopaczek palił papierosa i cały ich"dobytek" poszedł z dymem, musieli liczyć na innych ludzi, bo nie mieli nawet na czym spać, ani w co się ubrać. Ludzie pomogli, ale ja i tak nigdy nie potrafiłam zrozumieć tej kobiety....
 
No udalo Ci sie.
A ja jak wklejam kolejny suwaczek albo podpis ze bedziemy mieli synka to nie mam jedno pod drugim tylko obok siebie,nie wiem czemu:confused:

A tak po za tym to wyczailam wczoraj pare rozstepow na brzuchu.Po lewej stronie mam takie czerwone ale male a po prawej takie blade jakies.
 
reklama
Tak,wstawiam pod tym obecnym.
Kiedys mialam dwa suwaczki ale jeden musialam usunac bo sie forum rozwalalo-rozumiesz o co chodzi.
Zauwazylam ze M*R* ma tak samo,ze nie ma jedno pod drugim
 
Do góry