reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Sara27 teraz się rozmarzyłam o opalaniu :-). Hi hi pod tym względem marzec to akurat bardzo dobry czas na poród :-) do maja, kiedy pewnie będzie najcieplej zdążymy schudnąć :-) hi hi. I nie wyobrażam sobie być w ciąży w takie słoneczne dni, i tak prawie cały czas czuję się zmęczona :crazy: a co dopiero jak by słońce mocno przygrzewało.
 
pewnie ze nie ma co przeliczac bo by człowiek na głowe dostał...ja tylko tak w ramach ciekawostki wpisałam-bo sama jak kupuje to tez wiem ile za co płace-na szczescie tak jak sara mam sponsorów-takze wiekszosc wydatków zwłaszcza tych duzych nas ominie...
 
Truda gratulacje córuni ale fajniusio..... leukocytami nie martw sie one w ciazy zawsze sa podwyzszone...


laila niezla cena mnie przerazila no ale mamy wybor zakupow :-) sa drogie i tansze...wiec mozna i mniej wydac i to o wiele.... chociaz nie ukrywam ze dla tych najmniejszych rzeczy najdrozsze...
 
No dziewczyny ja wiem jak to jest bede miec dwojke dzieci a wiec niezle to kosztuje ale coz wszytscy dzieci maja i zyja chyba nikt na to nie patrzy ile kosztuje bo jak by patrzeli to by nikt prawie tych dzieci nie miał

Ja narzie uciekam pozniej sie odezwe :-)
tak naprawde nie ważne czy dziecko ma firmowy wózek czy ubranka ważne żeby było kochane.... a jeżeli kogoś stać na lepsze rzeczy to tylko się cieszyć
 
podziwiam ludzi którzy decydują się na dziecko świadomie nie mając zbyt grubego portfela ale nienawidzę dziecioróbstwa i proszenia się o kase bo dla mnie to wykorzystanie dzieci do celów materiakych
 
Truda,Agusia gratuluje Wam coreczek.Wczoraj obstawialam za dziewczynka i sprawdzilo sie:-)

Modroklejka ale ty masz energii w sobie,bigosik pierniczki ale super i tak juz swiatecznie.Ja chyba jutro bede gotowac bigosik.Kurde ta choroba mnie nie opusci chyba czuje sie okropnie,kiedy ja posprzatam i wszystko naszykuje???!!!ale mysle sobie ze chyba nie bede sie zbyt wysilac.

Bylam dzis u lekarza,serduszko bije prawidlowo,mam ograniczyc slodkosci i okazalo sie ze mam jaks infekcje w pochwie.Maja mi robic badania z moczu a w poniedzialek ide na wizyte do pielegniarki zeby mi pobrala wymaz z pochwy.chcialam zeby dzis albo jutro ale nie ma czasu bo jest zajeta,dopiro w poniedzialek wrrrrr,na wszystko trzeba czekac:crazy:

Sara,modroklejka fajnie ze macie sponsorow,zawsze na czyms zaoszczedzicie,ja tam musze wszystko sama,ale dobrze ze sa lumpiki dzis znow zrobilam zakup hehe w wolnym czasie wkleje.
No koszt wyprawki w wykonaniu Laili jest szokujacy,ale ja tez uwazam ze nie wazne czy moja dzidzia bedzie jezdzila w super markowym wozku i nosila firmowe ubranka tylko to zeby byla kochana przez nas.A napewno bedzie:-)
 
podziwiam ludzi którzy decydują się na dziecko świadomie nie mając zbyt grubego portfela ale nienawidzę dziecioróbstwa i proszenia się o kase bo dla mnie to wykorzystanie dzieci do celów materiakych

Laila cos Ci powiem ze,nie ktorzy np.w czasie gdy zdecyduja sie na dzidzie sa pewni ze dadza rade finansowo a w momencie urodzenia dziecka lub przed traca prace i potem jest im ciezko znalesc to co maja zrobic???zabic je!!!wyzucic do kosza!!!lepiej isc poprosic o pomoc ale wychowywac malca i dac mu szczescie i wkladac trud w jego wychowanie.

No fakt nie ktorzy moze i wykorzystuja dziedzi do celow materialnych ale napewno nie wszyscy!!!
 
reklama
ojejej ale się naczytałam:-):-):-)
Truda,Agusia gratuluje córeczek!!!!!!!!!!!
Co do kosztów wyprawki to miałam swira z synkiem i co wcale mi się to nie opłacało kupa kasy poszła częsć nie potrzebnie teraz już jestem mądrzejsza i na pewno nie popełnie tego samego błędu np.z wózkiem pamietam że mój znudził mi sie po pół roku potem był następny i następny uwielbiałam zmieniać wózki jak większosć znajomych mamus,może teraz być tak samo,więc musze przemysleć zakup
:-)
 
Do góry