reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Nie kręcą mnie takie świeczki czy inne pierdółki, placka nie upiekę, bo czekam na mikser. Przy okazji się pochwalę, że taki kupiłam Robot Mikser ZELMER 381.61 Mix Robi GRAFIT Kurier (502338664) - Aukcje internetowe Allegro
Ogółem mam chyba zły tydzień, za dużo złych rzeczy się skumulowało. A jeszcze dziś mam test na wykładzie u dziekana. Się zarzeka, że ma być prosty, ale zawsze jak profesor mówi, że to będzie proste to daje niestworzone rzeczy.
Och strasznie tęsknie, żeby tak sobie móc z Wami pisać codziennie .... :-(
 
reklama
tez mam taki mikser tylko bez osprzetu-sam mikser...bardzo fajny!

ide zrobic lukier i posklejam piernikowy domek! moze wieczorkeim wstapwie zdiącia mojego dzieła!
 
ja sie zastanawiam jak moj zołądek przezyje swieta! nie wiem jak wy ale ja mam wrazenie ze przez to ze mały zajmuje coraz wiecej miejcsa to moj zolądek sie skurczył-jem mniej, ale czesciej jestem głodna, a jak sie objem za duzo to potem cieprie:-(

modroklejka mam dokładnie tak samo jem małymi porcjami ale za to bardzo bardzo bardzo często ;-):-):-p jejku skąd ty masz tyle energii w sobie ja juz bym tylko leżała i leniuchowała i taka ospała cały czas jestem...a ty bigosiki robisz, pierniczki pieczesz aż zazdroszczę...;)
truda szybko pisz co po usg wiem że liczysz na dziewczynkę oby sie udało bo mojej wyrósł pitolek...chociaż od początku ciąży przeczuwałam że będzie chłopiec to miałam cichą nadzieję na córcie ( co ja teraz zrobie z tymi sukieneczkami i różowymi pajacykami :) )
 
Ostatnia edycja:
hehe
sama nie wiem skad u mnie dzis energia-od niedziele ledwie nogami włóczyłam po domu a dzis takiego powera mam ze szok!
 
no ja dobrze że w tamtym tygodniu miałam powera to sobie mieszkanko posprzątałam pomyłam okna i poprałam firanki bo od poniedziałku nie mam na nic ochoty... w piątek pojedziemy z mężem na zakupy a w sobotę ubiorę choinkę...:tak:
dobrze że nie muszę nic gotować bo na wigilię idziemy do mojej mamy w 1 dzień świąt do babci a w drugi do teściowej także święta mam zaplanowane ...:-)
 
Avanti, ja mam dokładnie tak jak Ty zaplanowane święta, ale coś jednak ugotuję, żeby chociaż na śniadania świąteczne było:-)

Byłam u diabetologa i nie jest źle, narazie mam tylko dietkę i codzienne mierzenie poziomu cukru po posiłkach, cieszę się, ze nie muszę brać insuliny:-) Mogę nawet słodzić herbatę 1/2 łyżeczki cukru:-D No i mam w końcu przybrać na wadze, bo od początku ciąży nic nie przybrałam. Waga startowa 80 kg, a teraz 79,2 kg( tyle miałam też miesiąc temu..Ale wydaje mi się, ze to odziedziczyłam po mojej mamie, bo ona też nie przybierała w ciąży, tylko chudła, pewnie coś w tym jest....
 
właśnie wróciłam od lekarza z tej kliniki gdzie będę rodzić zbadał pokoglądał dzidzie dał zdjecie powiedział ze chce mnie widzieć dopiero w 35 tygodnu na reszte badań i że ciąża rozwija się książkowo:))) a w piątek idę do mojej ginekolog-pochwalił że bardzo dobra jest ta kobieta:))
 
wiecie co? własnie rozmawiałam z kolezanka-rodzi za ok tydzien...gadałysmy o bzdurach i w pewnym momencie rozmowa zeszła na wyprawke dla malucha. moja kolezanka jest księgową-taka z zamiłowania-i domowy budzet prowadzi jak firme...i okazało sie ze po podliczeniu wszystkich kosztów poniesionych z ciaza i wyprawka wyszła nie mała sumka!! ona mi to rozdzieliła tak:
-na lekarza i badania-chodziła prywatnie, witaminy itp wydała przez cała ciąże ok 1000 zł
-usg 3d-250 zł-taki bajer ekstra:-)
- na torbe dla siebie do szpitala-koszule, szlafrok, staniki do karmienia, wszystkie gadzety kosmetyczne, kapcie itp-ok 300 zł
- na wyprawke dla córci-ciuszki, kosmetyki, pieluszki, wanienka, lozeczko, materacyk, przewijak, posciele, kocyki, rozki i tego typu sprzety-ok. 2000 zł-przy czym część ciuszków dostała, czesc kupiła nowych, czesc po lumpkiach
-wozek i fotelik ok 1500 zł
- niania i lezaczek ok 300 zł
- szafa i komoda do pokoju małej-500 zł
-opłacenie poloznej i sali do porodu rodzinnego i znieczulenia-ok 500 zł


jak to usłyszałam to sie troche załamałam...niby człowiek tego tak na codzien nie odczuwa, ale fakt faktem, za kazdym razem jak cos dla małego kupiuje to kasa leci jak szalona:nerd:
kurcze-kupe szczescia miałam ze sporo ciuszków dostałam....
 
hej hej jestem po :-D
a wiec usg dobrze wypadło dzidzia sie ujawniła
a więc bede miec .......................................................DZIEWCZYNKĘ:-D:-D:-D
Modroklejka mozesz mnie dopisać

Lozysko na scianie przedniej dobrze dzidzia ulozona glowka w dol wszytsko ma na miejscu narzady tez itd Tylko sie dziwie bo wazy 1280g czy nie za duzo :confused: i jest dluga
Macica itp szyjak itp ok termin wedlug usg 3 marzec

Co do wynkow badan to tak zelazo musze brac nadal nie spadło ale sie tez duzo nie podnioslo no i lekko leukocyty mi podskoczyly ale ginka mowila zeby sie nie martwic bo w ciazy taki wynik to nic strasznego ale ja juz sie ciut martwie
Nastepna wizyta 12 stycznia
Jeny ciesze sie jak nie wiem a mam tyle sprzatania i jeszcze wlasnie ziemniaczki wstawilam glodna jestem jak nie wiem
W piatek jade do tego szpitala sie umowic na szczegolowe badania usg genetyczne dam znac co mi powiedzieli i czy znowu nie uslysze ze za pozno ale tym razem nie dam sie tak latwo:tak:
 
reklama
Ja też niedawno wróciłam od ginekologa ;-) potwierdziło się już na 99% że będzie dziewczynka :-):-) (hi hi na 99% bo za dużo się naczytałam i nasłuchałam o przypadkach, że dziewczynka dziewczynka a nagle się chłopiec urodził :-D). Ciąża rozwija się prawidłowo, dostałam wydruk usg na którym widać główkę dzidziusia :-). Jedyne ale to to, że jest ułożenie pośladkowe, i lekarz mówił że musi się odwrócić no ale ma na to jeszcze trochę czasu. Od razu jak wróciłam do domu to o tym ułożeniu czytałam. :-). 3 tygodnie temu była ułożona poprzecznie, więc jak widać lubi zmieniać swoje ułożenie :-D.
 
Ostatnia edycja:
Do góry