reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
teraz martwie się, że może jest coś nie tak, bo mnie najpierw pobolewał lekko brzuch, a teraz nie. A gdyby bolał, to pewnie bym się martwiła, że boli:baffled:

mialam to samo przez 3 dni mnie bolal, potem przestal to znow sie martwilam ze nie boli i tak w kołko...

Kochane My poprostu za duzo o tym myslimy....:-D musimy chyba dac na luzzzzzzzzzzzz:confused:
 
miotlica
Łatwo powiedzieć:)
Sofik

z imieniem dla dziewczynki nie ma problemu bedzie Lila
gorzej jest z chłopcem a ja mam własnie przeczucie że bedzie chłopiec, wiec jesli bedzie blondyn:) bardzo podoba mi sie imie Witold ( niestety męzowi nie specjalnie może dlatego że moj tata ma tak na imie:) wiec do blondynów mamy cała game imion Konrad,Kordian Oskar, Leonard, Leopold( te dwa ostatnie działają męzowi na nerwy:) A jesli bedą włoski ciemne to Kubuś:)
Ale to tylko założenia wyjdzie w praciu:)

życze miłej nocy a ja ide ogladać wybory miss polski
 
Ostatnia edycja:
Sofik kazda ciaza jest inna i objawy moga pojawic sie wczesniej lub pozniej nie mozna przywiazywac uwagi dokladnie co do tyg.... np ja mdlosci w poprzedniej ciazy milam pozno kolo 7-8 tyg a tutaj mam od 4-5 tyg...


jasne nie ma co sie zamarwtiac...a po poierwszej ciazy nauczylam sie rozczytywac wyniki badan laboratoryjnych poza tym bardzo sporo rzeczy sie nauczylam z dzialu medycyny...wyszlo mi na dobre w sumie :-), chociaz przyznam ze czasem ;lepiej mniej wiedziec :-)

bole brzucha sa opisywane wszedzie jako objawy ciazy... oczywiscie nie mowimy o tych skrajnych ktore zapieraja dech...


spokojnej nocki Wam zycze
zmykam do mojego dwuatka jesczze nie spi wyspal sie w dzien... dzieci to najcudowniejszy dar jaki mamy od natury :-)
 
synek pewnie Wojtek mąż chciał dac pierworodnemu ale wyszlo na moje :-)
córeczka jescze nie wiem choc Natalia mi sie podoba i Wiola
 
witam - będę mamą prawdopodobnie kwietniową - ale na razie nie mam się gdzie podziać więc do Was zaglądam:happy2:
 
Legenza powinnas uwazac z tym dzwiganiem ja kiedys wylalam moze z pol wiadrka wody i to na spolke z moja mama po najstarszej corce ktora miala wtedy 8 mies takze tej wody wiele nie bylo a w nocy mialam krwawienie.
Legenza dzieciom czesto zmieniakja sie z czasem wloski i co wtedy;-)

co do imienia to ma byc Zuzia a jak nie wyjdzie to Kacper ale to jeszcze nie wiadomo(jesli chodzi o chlopca)

Ja juz nie krwawie odpukac im mam nadzieje ze jutro okaze sie ze wszystko ok jest:tak:
 
reklama
zQo
staram sie nie dzwigac ale czasem jest taka sytyacja ze musze przewaznie maz mnie wyrecza, byle dotrwac do wrzesnia a wtedy ide do lekarza i poprosze o L4 to nie bede musiala juz placic tego zusu i co za tym idzie nie bede musiala dzwigac. A co do kolorku włosków to liczy sie pierwsze wrazenie:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry