reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Kurcze no widzisz ja mialam cc bo zanikało tętno płodu i tydz. 28 więc innej możliwości nie było, a teraz to się okaże jak będzie ale mam nadzieje, że będzie wszystko dobrze, cholernie się boje :baffled: Staram się o tym nie myśleć ale wiecie, że do końca tak się nieda.Trzymajcie się:-)
 
reklama

Sofik wybacz pytanie , ale rodziłaś siłami natury? ja miałam cc i troche sie boje jak to bedzie mam nadzieje ze nic tam sie nie rozejdzie ;-)


Ja rodziłam naturalnie ale mojego M sioetra mialam pierwsze CC a 2 porod naturalny;-)


Dziewczyny własnie wróciłam ze szpitala bo lekko krwawie...ale nic konkretnego nie powiedzieli bo mowia ze to za wczesnie zeby cos stwierdzic...
Wzieli mi badanie krwi zrobili mocz i mam we wtorem przyjsc na kolene badanie...a 18 na USG.

Strasznie sie martwie:baffled:
 
krwawienie lekkie moze wystapic tak przynajmniej pisza w kalendrzu ciazy... nie ma co sie martic przedwczesnie, ja mialam jakies brunatne lekkie lekarz powiedzial ze to z wysilku wiec trzeba sie oszczedzac narazie jest dobrze....noi nie przegrzewac, nie dzwigac nawet malucha na kibelek nie sadzam ... ostrzegl ze to nie pierwsza ciaza kiedy nie ma malucha do opieki....

bedzie dobrze sofik usg wszytsko wykarze, daj znac co i jak...
 
a mnie dzis rano obudzilo krwawienie :baffled:: o 6 bylismy juz w szpitalu ale tu to chyba 100 lat za murzynami medycyna zamiast zrobic mi usg poprostu to oni test ciazowy czy aby napewno w ciazy jestem pozniej przewiezli mnie karetka do drugiego szpitala w ktorym niby mieli usg zrobic tu zas pobrali krew i zbadali ginekologicznie bo sie dosc lalo a nawet myslalam ze juz dzidzi nie bedzie ale na szczescie byly to tylko skrzepy krwi usg mam miec dopiero jutro w przychodni mamy nadzieje ze z dzidzia ok jest :angry_hair: krwawic praktycznie przestalam a ginekolog niby poronienia nie stwierdzil ale i tak sie boje a tak uwazam nic nie dzwigam a ni nic a tu taka pobudka stres na maxa

a tesciowa myslala ze na targu bylismy o 6 rano :angry::angry::angry:
 
Myfa80 moze masz racje za duzo sie przemeczam, cigle cos sprztam , dzwiogam mala a wczoraj jeszcze gril i po grilu okazalo sie ze mam czerwona wkładke, ale dzis rano bylo juz tylko odrobine ale i tak pomyslalam ze pojade do szpitala...a teraz jak na razie nie ma plamienia, leze w łozku i odpoczywam, jutro u nas jest bank holiday wiec mala zajmie sie tez troche M.
Dobrze ze poszlam do szpitala bo nie musze jechac do polskiej kliniki tylko bede meic wczesniej usg zrobione w szpitalu ;-)jestem dobrej mysli bo jak by inaczej...
Sliczny masz suwaczki...;-)

ZQo Wiem co czujesz, ale u mnie bardzo lekkie krwawienie , nie tka jak przy @ . USG tez nie zrobili bo zawczesnie tak mi ise tlumaczyli i musze czekac az 2 tyg. Ty masz lepiej bo juz jutro ci zrobia...
 
Ostatnia edycja:
Witam
Mam pytanko 7 sierpnia mam pierwsza wizyte w ciąży i wtedy bede liczac od pierwszego dnia ostatniej @, 7 tydzien i 6 dni ciąży cykle 25-27. Jak sądzicie bedzie już ładnie widać dzidzie?
 
reklama
Trzymajcie sie i bądzcie dobrej myśli.
Ja też mam małego skrzata i bez dzwigania sie nie da .
Mąż naokrągło w pracy ja praktycznie sama niewiem jak to będzie.
Trochę sie obawiam tego okresu no ale trzeba przeżyć jak wszystko.
Ja też kobitki przeżyłam poronienie było to 7 lat temu moja pierwsza ciąża (więc spodziewam się co czujecie .....)
Ale trzeba byc dobrej myśli.
Dbajcie o siebie pozdrawiam WAS i zmykam nie będzie mnie 2 tygodnie bo wyjeżdżamy na wczasy .
Buziaczki :-):-):-)
 
Do góry