reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Piekny bocianek:))))))

Dobranoc Dziewczyny:)

oERPp2.png
 
spokojna...ja do mojego gina mam tel do przychodni, do szpitala, komórke, i nawet do domu, o mailach nie wspominajac...mam oba.

walczcie z suwaczkami...wbre pozorom to bardzo łatwe:)
 
Czesc Dziewczyny. Mam do was pytanie odnosnie zus zla? Idzie dzisiaj do ginekologa na druga wizyte. Jestem w 9 tc. Bardzo dokuczaja mi wymioty i zawroty glowy,a do tego czesto boli mnie brzuch,ale nie wiem jak p.doktor zareaguje jak poprosze o l4. Boje sie ze moze nie chciec mi wystawic,a niedosc ze zle sie czuje to jeszcze te upaly w niczym nie pomagaja.:wściekła/y: Myslicie ze wystawi mi to zwolnienie??
 
jak poprosisz to nie powinien odmówic, musisz tylko pamiętać ze mozna miec max 182 dni na l4 a potem składa sie wniosek o swiadczenie rehabilitayjne. ja dzis tez ide do lekarza i mimo ze jestem dopiero w 7 tyg tez bede chciała l4....wazne tylko zebys miała ze sobą wszystkie dane łacznie z nipem firmy i własnym ....bo to jest konieczne do wypisania zwolnienia
 
mordoklejka dziekuję bardzo. Wszystkie niezbedne dane mam. Chyba nie bedzie problemu, lekarz chyba zdaje sobie sprawe ze poczatek nie jest najciekawszy:baffled:
 
reklama
Do góry