reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Lilienka mam infekcje ropna gardła :baffled: i musze brac antybiotyk , bo inaczej nie przejdzie.Strasznie sie tym martwilam ale wsumie w 1 ciąży tez brałam bo miałam zas zapalenie zęba :baffled:tak bolało ze wkoncu wyrwałam bo kanałowki nie dało sie zrobic. A zęby ida w ciazy jak swierze bułeczki:szok:
Teraz jade do PL za 2 m-ce bedzie juz to 2 trymest i bede mogła sobie sprawdzic szczenke i jak cos bedzie zrobic od razu. Wam tez to proponuje zrobic.
Kochana a tym z enie masz obiawów sie nie przejmuj , przyjdzie na nie jeszcze pora ;-)
 
Lilienka juz jest troche lepiej nie czuje juz ropy...antybiotyk pomaga , ale wiesz teraz to sa takie antybiotyki ktore nie szkodza dziecku i to mnie pociesza...

A ja znów mam lenia a obiecałam koleznace i córce ze do mnie pojade i pojdziemy na plac zabaw:sorry2:

Miłego Dnia zycze Wam ...
 
Mnie takie upalne dni też nie służą, lenia mam na okrągło, siedze w pracy i udaje że pracuje, ale nic mi z tego nie wychodzi.
A jak się czują pozostałe podwójne panie?? :-)
 
Witam
Widze ze tu same ranne ptaszki,a mnie sie cholera nie chce rano wstawac,tylko bym spala i spala.Ale to chyba dobrze chociaz sobie odpoczniemy:-).

Dzis czuje sie nawet dobrze tylko ciagle jestem zmeczona i spiaca,mdlosci juz nie mam,piersi bolaly wczesniej i sa wieksze o 2rozmiary;-).
Teraz jedyne co mi dokucza to rwa kulszowa,zadnej z was tego nie zycze,nie wiem czy uda mi sie wrocic do pracy.
Milego dnia marcoweczki:-)
 
Witajcie u mnie też oki mdłości minęły (oby już nie wróciły ) ale obyło się bez pawików.
Pamiętam że przy ciążach puszczałam pawiki i to jakie (teraz nie więc może jest szansa na chłopczyka ;-)
Oczywiście co się urodzi to będzie oby tylko zdrowe bo to najwarzniejsze :tak:
Napewno będę chciała znać płeć (znów inaczej bo wcześniej dwa razy nie znałam )
W którym miesiącu już można sprawdzić płeć wiecie może ???
w poniedziałek wyjeżdżamy na wakacje w Bieszczady więc nie będzie mnie na forum 2 tygodnie ale będę miała czytania :-)
Dziś na obiad mam śledzie mniaaaaaaaaaam już musiałam skosztować .Smaki mam nieziemskie jak tak dalej pójdzie to się nie uniose :-D wczoraj gofry z śmietaną i owocami a dziś na śledzie mnie naszło :confused:
Pozdrawiam miłe panie
 
reklama
Mamusia zycze udanego wypoczynku.
Co do plci bobaska to ci nie pompoge bo to moja pierwsza ciaza i sie nie orientuje.
Widze ze raz masz ochote na slodkosci a raz na kwasne.mnie ciagle chce sie na slodko,kolezanki mowia ze bedzie corcia,tylko ze to jest dopiero 9tydz i 3dzien to jeszcze wszystko moze sie zmienic.

Mordoklejka napisz jak tam Twoj bobasek

A tak wogole jak sie czujecie?
 
Do góry