reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

ja ide od jutra na zwolnienie, tzn, pewnie i tak bede mezowi pomagac, bo we własnej firmie juz tak jest, ale przynajmniej nikt mi nic nie zrobi jak nie bede w pracy przez kilka dni....albo jak sie zle poczuje....u nas ostatnio kraza kontorle z zusu i spradzaja i tyhc na zwolnieiu i tych w pracy wiec lepiej zwolnenie miec niz nie miec
 
reklama
Witam dziewczynki. Czytam że u was ciągle jakieś rewolucje. Czy wy naprawde wszystkie macie te mdłości?? Ja nic nie mam, kompletnie żadnych objawów, już mnie to martwić zaczyna
 
lilienka
Ja jestem w 8tyg i pare dni od ostatniej @ i też nie mam żadnych mdłości nic szczególnego tempe. mam podwyższona i piersi mi urosły
 
lilenka...ja tez jestem z tych bezobjawowych...mdłosci niet, pawików niet, cycki mnie nie bolą, nie muli mnie....jedyne objawy-jesli to mozna nazwac objawami-to brak @ i mega zmeczenie-moge spac po 15 godzin na dobe, a od dwoch dni mam jeszcze mały "wilgotny" problem...mam wrazenie ze nie trzymam moczu...wiem ze to dziwne, ale tak sie czuje.....musz o to dzis zapytac lekarza
 
Mordoklejka czyli widze że jednak sama nie jestem, ja też tylko zmęczona i senna jestem nic poza tym, może niepotrzebnie sie martwie, a jesteśmy w tej bardziej komfortowej sytuacji.
 
no komfort to na pewno jest...bratówka pierwszy trymestr spedziła nad WC...bynajmniej go nie myjac....zaraz smigam do lekarza, a potem na zakupy....moze uda mi sie meza wyciagnac do dzidziowego sklepu....
 
reklama
Witam

Ale wczoraja sie działo ja juz o 22 byłam w łózku;-) czyli o 23 waszego czasu(PL)...

Lilienka niektore kobiety znosza ciaze obeobiawowo, powinnas sie cieszyc bo ja w 1 ciazy mialam takie mdłosci ze nic nie mogłam robic...
Teraz mam inaczej ale to dobrze bo mam córke która dzis rano mowi do mnie tak bo juz dawno wstala " Mama oć , dzień" czytaj(mama wstawaj bo juz dzien) a ja dzis troszke sie słabo czułam i czułam troche jak by mnie w brzuchu krecilo, ale wstalam i jest OK...

Mordoklejka bedziesz miec USG??;-)

Ale pieknesuwaczki - ja tez nie potrafilam wkleic , pomagalam mi koleznka :zawstydzona/y:!!

Ide zjesc sniadanko i antybiotyk łyknac :-(
 
Do góry