reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Hmm...to fajnie to jeśli liczyłabym od ostatniej@ to rzeczywiście suwaczek zły i byłby juz siódmy tydzień:-) to jest szansa że na usg usłyszę serduszko mojego maleństwa, naprawdę nie mogę sie już doczekać:-)
Sofik to trzymam kciuki za usg;-)
 
reklama
Ja tez licze od od pierszego dnia ostatniej miesiaczki taki tez liczyla mi pani doktor i jak narazie tego sie trzymam.
Probowalam na innej stronie wstawic suwaczek i mi sie udalo ale teraz go juz nie ma,zaraz sprobuje tutaj,pewnie sie pojawi tylko raz a potem ju nie moze wiecie czemu tak jest i co robie zle?
Uwaga proba!!
 
teraz sie pojawil bo wstawilam ten bbc code a teraz sprawdzam jeszcze raz bez ponownego wstawienia bbc code.
I pewnie nic sie nie pojawi:no:
 
teraz sie pojawil bo wstawilam ten bbc code a teraz sprawdzam jeszcze raz bez ponownego wstawienia bbc code.
I pewnie nic sie nie pojawi:no:
Musisz ustawic suwaczek i wtedy ten kod kopiowac bbcode no i wtedy na naszym forum w ustawieniach edytuj sygnature i ten kod tam wkleic..
Tez mialam niedawno z tym klopot i mi Mirka pomogla
Pozdrawiam..
 
Ewelcia na pewno ci się uda, ja równiez miałam z tym problemy ale udało się:-) anita dobrze mówi wklej ten bbcode w sygnaturę i powinno byc dobrze.
 
Ostatnia edycja:
Ewelcia Anita dobrze mówi wchodzisz w ustawiania potem Edytuj sygnature i tam sobie wstawiasz kod z suwaczka ;-) i ona bedzie juz na stałe ;-)


Ja pojadłąm rizotta i sie teraz ruszyc nie moge :-D

Izabela no widzisz teraz jest chyba wsyztko odbrze z suwackziem ... Napewno juz bedzie słychac serduszko...
 
A ja wróciłam znad jeziora - było cudnie - słońce, woda, pełen relaks, a wokół tyle dzieciaczków pluskających się, że aż się wzruszyłam na myśl o mojej Fasolince:-)
A potem mieliśmy niezłą przygodę - mój M zatrzasnął w samochodzie kluczyki i przez pół godziny próbowaliśmy różnymi sposobami je wyciągnąć (przy użyciu różnych narzędzi, również typu znaleziony na parkingu drut czy kawałek deski). Cała operacja wyglądała zupełnie jakbyśmy chcieli się włamać do czyjegoś samochodu, ale żaden przechodzień nie wykazał najmniejszego podejrzenia:-) Wreszcie się udało i wyciągnęliśmy kluczyki, ale jeszcze długo będziemy się z tego śmiać :-D:-D
OK głodna jestem okropnie więc idę coś przekąsić, pozdrawiam Was wszystkie:-)
P.S. Ja też tygodnie ciąży liczę od daty ostatniej miesiączki.
 
Dzieki za szybką odpowiedź:-) teraz jestem ostatnią godzine w pracy, jakby nie BB to chyba bym z nudów padła:zawstydzona/y:hihi a jak wrócę do domciu to odgrzeje sobie pierożki bo naszła mnie ochota.
Miotlica to fajny dzień miałaś, a pogoda idealna na taki wypoczynek tylko pozazdrościć, też bym sie z chęcią zrelaksowała, no ale wieczór w domu juz tuż tuż:-)
 
A ja znów plamię:-(. Lekarz zwiększył mi dawki duphastonu i luteiny i kazał się oszczędzać. Staram się jak moge o ile można się oszczędzac przy 2-latku w domu.
Mieliśmy zaplanowany wyjazd nad morze w sobotę a teraz to ja juz nie wiem czy jechać. Mieszkamy na południu Polski więc nad morze mamy jakieś 11 godzin jazdy samochodem. Odkładam podjęcie decyzji do soboty rano bo jeszcze w piątek idę do lekarza. Co myślicie jechać nie jechać???:confused:
Sam pobyt na pewno nie zaszkodzi ale ta podróż......
 
reklama
Doka jesli masz sie oszczedzac i lekarz tak mowi ja bym odłozyła 11 godzinna podróz za rok ;-) i bym pojechała gdzies blisko, bo pobyt moze nie zaszkodzic ale podrów tak(ale nie musi)

ale nudy :-D
 
Do góry