reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Sofik, strasznie Ci współczuję... nie potrafię znaleźć słów dających ukojenie. Trzymaj się...
Jak czytam te posty o prolaktynach i innych -ynach to dziękuję Bogu, że mnie to ominęło. To moja druga ciąża i teraz inaczej ją przeżywam. Strasznie chcę usłyszeć serducho bąbelka, ale nie robię rabanu, gdy lekarz mi zaproponował zrobienie badania po 12 tygodniu. Czekam. Mam też swoje troski - jak Magda przyjmie dziecko, czy potrafię sie zorganizować i być dobrą matką dla obojga? Jak damy sobie radę w małym mieszkaniu? Jakie będzie to dziecko - spokojne, czy nie?
Na razie jestem na urlopie i uczę córeczkę sikania do nocnika, ona sama "ustąpiła" miejsca maluchowi w łóżeczku i po wakacyjnym wyjeździe śpi na dorosłej wersalce. Dla mnie to oznacza usypianie jej, bo dotychczas odłożona do łóżeczka zasypiała sama, a teraz "MAma oć"
Pozdrawiam serdecznie i trzymam mocno kciuki za WAS kochane i za siebie,niech to będzie w miarę spokojny i najpiękniejszy okres naszego życia! Musi byc dobrze! Sofik napisała: wiara czyni cuda, a więc wierzy, ze będzie OK!
 
reklama
Anetko u mnie wszytko dobrze , tylko mam dzis zły dzien, ale juz jest lepiej... Z maluszkiem wszytko OK ;-) U nas pampersiki poszły w odstawke jakies pol roku temu ale miedzy naszymi córkami ROK róznicy tylko na noc jest bo jeszcze nie potrafi, teraz na etapie zasypianie w włsanym łozku bo tak to zasypiala w naszym :-)
I nawet całkiem dobrze idzie... Wiec Tobie zycze wytrwałosci i bedzie napewno dobrze...

Moris Witaj na kiedy masz termin...

Dziewczyny wstawcie suwaczki bedzie milo!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Sofik rozumiem Cie..przytulam Cie cieplutko..
Mirka mi lekarz mowil ze troche sie pospieszylam(poronienie mialo miejsce 18.03.08) no i ze istnieje bardzo duze ryzyko poronienia..Ja na Twoim miejscu poszlabym do lekarza bo od soboty juz troche czasu minelo..
Ja nie mam zadnych praktycznie dolegliwosci..tylko rozne zachcianki i humorki rozne niewam..
 
mordoklejka...wlasnie tego sie najbardziej obawiam,ale przeciez w czasie ciazy nie wolno brac mocnych tabletek przeciwbolowych.Mysle ze skonczy sie na lezeniu w lizku i nic nie robieniu,a ja chcialam wrocic po chorobowym do pracy:sorry2:.
Sofik co jest z Toba dzisiaj?zawsze bylas dobrym duszkiem tego forum:-)

Dziewczyny czy ktoras z Was podczas ciazy brala witamine C,wiecie moze jak ona wplywa na maluszka i cze nie powoduje czasem poronienia?
 
Ewelcia Ja mam dzis LENIA ale pozatym u mnie dobrze....
Z witamina C nie pomoge ale moze ktora z dziewczyn bedzie wiedziec co i jak...
Wiem ze witamina C potrzebna jest jak sie bierze żelazo...ze sie lepiej wchłaniała...

Własnie zaczełam robic obiadek i juz mi pachnie a dzis mam Rizotto na całe dwa dni bo jutro wybieramy sie do koleznki ktora ma pół rocznego synka;-) oj ale on pocieszny....
 
Witajcie dziewczynki:-) ja juz nie moge doczekac sie wizyty u lekarza a to jeszcze cały tydzień.

Sofik mojego suwaczka na razie zmieniać nie będę, różnie z tymi kalkulatorami ciąży bywa jeden kalkulator liczy od poczęcia czyli 29 czerwca i wychodzi 4 tydzien i 3 dzień a kalkulator z Babyboom liczy od ostatniej miesiączki i wychodzi że jestem w 7 tygodniu i 6 dniu ciąży, więc bardzo duża rozbierzność. Oba kalkulatory podają jednak date 22 marca:-D można ogłupieć, pójdę do lekarza i zobacze co on mi powie i wtedy ewentualnie poprawię.
Dziewczyny a wy jak liczycie od dnia poczęcia czy od pierwszego dnia ostatniej miesiączki?

Co do witaminy C to też nie wiem czy może zaszkodzić czy nie, więc też nie pomogę:sorry2:
 
Ja też liczę od pierwszego dnia ostatniej miesiączki.

U mnie humorek i samopoczucie też już są lepsze, wyspałam się, ale i tak jestem śpiąca:-D no i chyba zaraz pójdę coś zjeść, dopóki mam ohotę, bo za chwilę może minąć:tak:
 
reklama
Do góry