reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Witajcie!
U mnie, a właściwie u maluszka wszystko ok. Mam dalej leżeć i tylko troszkę chodzić ze wzgl na łożysko. Dostałam też żelazo, bo hemoglobina leci w dół.
No i sensacja dnia - będzie trzeci chłopak! Jakoś tak jednak myślałam, że po tych dwóch synkach trafi się córeczka... A tu TRZECI SYN! :szok:Mam nadzieję, że dam radę w tym męskim gronie.:baffled:
Nie wiem tylko co z imieniem. Mąż chce Pawła, niezbyt jestem przekonana. :crazy:
Modroklejko, wpisz mnie proszę na listę - SYNEK, ale jeszcze bez imienia.:happy:
 
ale Wam fajnie, że mozecie wymienic informacje na temat szpitali poznańskich...

moze są jakieś warszawianki i podziela sie opiniami ? Ja pojecia nie mam chociaz najblizej bede miala do bródnowskiego szpitala...., albo do Wyszkowa, lub Nowego Dworu Mazowieckiego.... czy tu czy tam i tak 25 kiloskow....
 
Witajcie!
U mnie, a właściwie u maluszka wszystko ok. Mam dalej leżeć i tylko troszkę chodzić ze wzgl na łożysko. Dostałam też żelazo, bo hemoglobina leci w dół.
No i sensacja dnia - będzie trzeci chłopak! Jakoś tak jednak myślałam, że po tych dwóch synkach trafi się córeczka... A tu TRZECI SYN! :szok:Mam nadzieję, że dam radę w tym męskim gronie.:baffled:
Nie wiem tylko co z imieniem. Mąż chce Pawła, niezbyt jestem przekonana. :crazy:
Modroklejko, wpisz mnie proszę na listę - SYNEK, ale jeszcze bez imienia.:happy:



gratulacje kochana :-) bedziesz jak królowa wśród 3 królewiczów :-) gratulacje jeszcze raz......
 
vinniki....fajnie! trzeci chłopaczek-beda sie razem wychowywac....

my tez chcemy trojke dzieci...i doszlismy do wniosku ze jak pierwsze i drugie bedzie tej samej płci to fajnie by było jakby trzecie tez było tej samej płci...

juz ci dopisałąm chłopaczka!

dziweczyny! a co z córeczkami? jak narazie u nas meska siła...
 
modroklejko mój mąż twierdzi, ze córa bedzie chociaz ja nie jestem pewna tego..... nie moge sie doczekac usg kolejnego wtedy dowiem sie zapewne....
 
reklama
Do góry