reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

nie martwie się .... a raczej staram się.. dużych odchyłów nie mam 3-4 jednostki ..... wiesz o normach możesz sobie czytać ale nie w ciąży:))) zawsze coś tam odbiega tylko nie wiem w którą strone powinno:p
 
reklama
https://www.babyboom.pl/forum/dzieci-urodzone-w-kwietniu-2006-f79/plec-dziecka-2172/

znalazłam taką metodę obliczania płci - wychodzi mi teraz chłopiec zobaczymy:rofl2:
ale licząc tą metodą to ostatnio rzeczywiście był chłopiec tak jak wychodzi - tylko że mój mąż jest starszy tylko o rok więc większe prawdopodobieństwo w tej metodzie że będzie wychodził nam chłopiec:rofl2:
tylko co jeśli tata i mama są w równym wieku ha ha
 
Ostatnia edycja:
heh ale to traktujcie z przymrozeniem oka :) ja się dowiem co tez tam się ukrywa 27 listopada dopiero /juz nie wiem ale wiem ze się niecierpliwię i b bym chciala juz wiedziec. Takze poczekamy sobie ja i mąz na usg.:) byłam dziś wrociłam i wszystko jest dobrze boli mnie na wys jajników kuje znowu pytałam o to powiedziała mi ze to normalne bo macica jest duza i jeszcze się powiększa uciska i tak to jest niestety z tym samopoczuciem w ciazy- oby mi szybko bez konfliktowo minęła bo cięzko :(
 
No pewnie że z przymrużeniem oka, my z mężem zastosowaliśmy wszystkie metody przed zajściem w ciąże na dziewcynke, ale zobacyzmy czy bedzie chłopczyk czy dziewczynka:-) Byleby zdrowe, a jak chłopczyk to bedziemy "robili" trzecie:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry