reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Oj dziewczyny chyba hormonki Wam szaleją:tak:

Co do przygotowywania sie do ciąży, ja przygotowywała się z mężem zarówno do pierwszej jak i drugiej. W pierwszej ciąży i tej brałam kwas foliowy wcześniej, robiliśmy z mężem wszystkie badania jeszcze przed ciążą i w ciąży a Nasz synek i tak nie jest całkiem zdrowym dzieckiem a nic na to nie wskazywało, ale jestem wdzięczna że go mam:-D W tej ciąży też słucham się lekarza i robie badania o które prosi i jestem dobrej myśli, że tym razem będzie dobrze:-D

Na USG 3D nie ide bo lekarz nie widzi takiej konieczności:-)

Na porodówke będe wzywać pogotowie powiem gdzie chce jechać i tam mnie zawiozą jak nie będzie miejsca to zawiozą gdzieś indziej, ale od początku będe pod fachową opieką:-)

Cały czas mysle pozytywnie:-D:tak:;-):-)

Modroklejka a widziałas sale porodowe na lutyckiej?
 
julia...widziała jedna....w sumie porodówke z sala diagnostyczna....miałam tam robione badania jak wyladawoałam w szpitalu z poronieniem....lezałam na 4 pietrze-na ginekologii, ale badania miałam robione na 3 pietrze-na poloznictwie...i tam tez miałam zabieg....wiesz...nowoczesna klinika to to nie jest, ale jest czysto schludnie, ja trafiłam na mega miły personel-łacznie z salowymi kótre podkarmiały mnie ciatek-trafiłam tam w dzien kobiet....sprzed tez maja niezły....zwykłe usg a było tak wyrazne ze szok!

nie wiem czy jest szkoła rodzenia przy lutyciekj...jak jest to chciałabym sie tam wybrac w styczniu...
 
jejku...przepraszam nie chciałam nikogo nastraszyc ani tym bardziej denerwowac....po prostu wszedzie sie trąbi o tym kwasie foliowym...nawet lekarze pytaja i polecaja brac....
wiecie co jest najśmieszniejsze z tym kwasem foliowym? że niby wszyscy lekarze pytają czy bierzesz w ciąży, ale jak trafiłam z plamieniem do szpitala na 4 dni, to dostawałam tylko no-spę i luteinę... jaki kwas foliowy, jakie witaminy... i ta dieta szpitalna - śmiechu warte to wszystko...
ja się zapisałam na usg 2D - bo dobry specjalista zobaczy co trzeba i na takim :tak:
co do wagi, to ja na razie po początkowym chudnięciu osiągnęłam wagę wyjściową, czyli 68,5kg
Mirka, trzymam kciuki, żeby były same dobre wieści:-)
Maniulka, wszystkiego najlepszego :-D
 
modroklejka dzięki za odpowiedź:-)

ja pierwsze rodziłam na polnej ale teraz chciałam na lutyckiej jeśli będzie wszystko dobrze, ale oczywiście poród rodzinny
 
oj zapomniałam sie przywitac...dzien dobry wszystkim....:-) moje marcoweczki...jakos was dzis wyjatkowo kocham:):):):)
tak to jest jak sie siedzi samemu w domu...trzeba na kogos te swoja ogromna milośc przelac...dzis padlo na was...sciskam mocno
 
Dziękuje dziewczynki za życzenia :-):-):-)
Miroslava1979 i Vinniki trzymam kciuki wszystko będzie ok:-)
No tak ja przytyłam 6 kg strasznie dużo moja lekarka twierdzi że mam taki zapasik że powinnam chudnąć w tej ciąży ale jakos mi nie idzie pewnie znowu dostane opiernicz :crazy:
 
Czasc~!
Maniulka wszystkiego dobrego w dniu imienin:-)

Dziewczyny moze i macie racje ze to moze dzidzia sie tak wierci ze na cos uciska ze sprawia m i to delikatny bol,a moze wina macicy nie wiem:no:w srode ide do lekarza i sie zapytam.
Dzis juz tego nie czulam jak sie polozylam na prawym boku...moze dzidzia wczoraj....

Miroslawa wszystko bedzie ok,trzymam kciuki.

Zaraz spadam do pracy strasznie mi sie nie chce i przeokropnie boli mnie glowa,chyba przez ta pogode bo strasznie leje i wieje:-:)-:)-(
 
reklama
ewelcia86 ja na ból głowy wypijam szklankę coca coli na pewno nie jest zdrowa ale mi pomaga i wolę to zamiast tabletek może spróbuj bo jak wytrzymasz w pracy:no:
Dobrze że idziesz do lekarza top na pewno cię uspokoji
 
Do góry