reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

miotlica gratulacje ciociu :-):-):-)
co do placków to ja bardzo lubię, a mój synek mógł by codziennie jesć po prostu uwielbia,więc kochany dziadek robi mu kiedy tylko wnusio sobie zażyczy wiec zawsze i ja się załapie, tym sposobem oszczędzam moje paluszki.Kiedys próbowałam robic robotem a raz maszynką do mielenia mięsa ale jakies takie nie bardzo były,jak juz robie sama to na tej tareczce biedna tre a najlepiej jak mąż to robi on se nigdy paluchów nie potarkował hihi
 
reklama
cześć dziewczynki!

Cieszę się, że u Was wszystko ok. kiedy jakiś czas temu przeczytałam o Volcan aż się przeraziłam, najważniejsze, że już po strachu. Kochana, życzę Wam zdrówka,
Miotlica gratuluje zostania ciocią...czytając Twój post, o wrażeniach szwagra...łzy same cisnęły mi się do oczu.
Miotlica, Zosia to ładne imię dla córci...masz fajnie, że już wiesz, ja jeszcze do 3.11 muszę czekać, ostatnio, jak byłam u ginka, zbadał mnie i wysłuchał jedynie serduszka, ale i ja przy okazji też mogłam posłuchać, mówię Wam niesamowite uczucie, niestety nie naświetlał mi brzusia dlatego nawet dzidzi nie widziałam, i nie powiem żebym się z tego powodu cieszyła. Jakoś mi dziwnie było.
Tym bardziej, że i ja ostatnio od 2 dni nie czuje dzidzi, były bąbelki i smyranie delikatne teraz nic, zaczynam się denerwować.

Któraś wspominała o plackach , lubie je jeść szczególnie mój Mężuś, ale robić nie koniecznie, bo mam niestety została jedynie tarka, nie mam miksera-blendera, melaksera też, kurcze chyba będę musiała któreś z nich sobie sprawić, jeśli mowa o ziemniaczkach tartych oczywiście, to czy któraś z Was zna KUGIEL, paluszki lizać, przepis mam od teściówki, ale roboty przy nim trochę, głównie tarcia.

Dziś u nas ładna, słoneczna pogoda, ale mnie jakoś nastrój się zmienił, najlepiej leżałabym w łóżku i spała, nie mam ochoty ma wyjście. Chyba jakaś deprecha mnie bierze, ups..., zresztą chyba naprawdę jest coś nie tak ze mną bo zabrałam się za słodycze, kiedy od nich na początku mnie odpychało, tydzień tem zrobiłam szarpańca, w tygodniu pojadam princese albo bonty, na zniamę z orzechami-pistacjami, a dziś upiekłan murzynka, a na dodatek przełożyłam go powidłami ze śliwek, i posypałam migdałami.

Zyczę Wam udanej soboty. Pa.
Kasik.:tak:
 
Witam w niedzielne przed poludnie!!!
Ale tu cisza,nawet jeszcze nikt nie zagladal.
Ja jeszcze leze dzis na szczesnie mam wolne wiec odpoczywam,za oknem ponuro i jeszce troszke mgla sie utrzymuje:-(myslalam ze sie wybierzemy na jakies zakupy ale moj n pojechal na fuche a ja sama zostalam:-:)-:)-(.

Czytalam posty i az wrzalo na temat plackow ziemniaczanych.
Ja zawsze nie stety tre na tarce,tylko czasami mam palce potarte,nie jest zle:-)
tAk po za tym jestem jeszce spiaca i jakas zmeczona mysle ze jak wezme prysznic to mi przejdzie.
dzidzia ju szaleje od rana:-)

milej niedzielki zycze
 
A ja wreszcie się wyspałam:rofl2: tak mi się marzyło i udało się synek wstał wczesniej ale czytał książkę i dał mi się wyspać.
Po wczorajszej pięknej pogodzie już tylko wspomnienie zostało dzisiaj znowu brzydko:-(a szkoda bo przy niedzieli przydał by się jakis spacerek :-)
 
czesc wam:-) A u nas w Łodzi dzis przepieknie,zreszta słonecznie i cieplo tak jak wczoraj.Spacerowac dzis nie mam z kim bo albo towarzystwo pojechalo na grzyby albo odsypiaja wesele albo tak jak moj maz-niedoszly student-siedza na uczelni do 19.Samej spacerowac mi sie nie chce.Wyspalam sie dzis bardzo,spalam 11 godzin i od razu czuje sie jak nowonarodzona:-) Mam dzis w planach troche na allegro poszalec i w bon prixie.Kiedys z ciuchow z bon prixu bylam bardzo niezadowolona (zamowilam 2 razy i 2 razy ubrania byly za duze) a teraz z okazji ciazy to bedzie w sam raz,maja sporo krojow a'la ciazowych (bluzki,swetry itp.) o polowe taniej niz w sklepach z typowa odzieza ciazowa i przede wszystkim w slicznych kolorkach do wyboru,bo przynajmniej mnie sie rzucilo w oczy ze ciuszki typowo ciazowe sa albo szare,albo bezowe albo inne takie baaardzo "sprane" kolory a ja lubie nasycone,wesole.Juz nie zanudzam,milej niedzieli:tak:
 
Sara mozna tak przybiierac na wadze wszytsko kwestia nagromadzonej wody w organizmie....


ja osstatnio jakas spiaca sie robie kolo 13 masakra musze sie polozyc po inaczej oczy same mim sie zamykaja...poza tym nic mi sie nie chce....


w poniedzialek mam wizyte u gina zobaczymy co powie...ja tez maluszka nie czuje czasem takie smeranko ale kurcze wczesniejmialam wrazenie ze czulam malucha...
 
Witajcie!
U nas tez piekna słoneczna niedziela. Ciesze sie, bo moja mama zabrala chlopców do parku na rowery.
Ja dalej leze, ale moja mama uwaza ze tak troszke, troszke moge po domu chodzic. Po raz pierwszy od tygodnia bylam w pokoju chlopcow - nawet staraja sie trzymac porzadek.
Co do plackow lubie, ale trze maz - probowalam w malakserze, ale to nie to samo.
A teraz moja mama smazy placuszki z jablkami, takie pyszne, mozna z cynamonem albo cukrem i smietanka, mniam.
Milej niedzieli kochane!
 
No i koniec weekendu :-:)-:)-( a tak było miło odpoczywać ale trzeba zebrać siły na kolejne tydzień.
A mnie cos od przedwczoraj zgaga łapie codziennie wieczorem najgorzej jak się już po łoże normalnie nie do wytrzymania, wczoraj już nie dałam rady bo usnąć nie mogłam i wzięłam ranigast :baffled:
 
Hej!!!

Długo mnie nie było na forum ale tak jakoś wyszło nie było kiedy. Za to czytania ile uuuuuuuuuuuuu musze nadrobic
Dziś ide na 15 do gina zobaczyc czy wszystko ok odezwe sie po wizycie buziaczki na nowy dzien trzymajcie sie :tak::-)
 
reklama
Witam:-D!!!!!

A więc, zacznę od początku, napisałam, ze brzuszek mi nie przeszkadza, ale chodziło mi o siedzenie, czy chodzenie, bo lezeć na brzuszku to juz niestety tez nie moge, sorki za wprowadzenie Was w błąd.
Wiecie, ja jestem juz w 19 tc, a też nie jestem pewna, czy czuje dzidziola, czy nie, kładę ręce na brzuch, ale nadal nie jestem pewna:-(
Weekend był bardzo udany, w sobote była u mnie moja mama, porobiła mi porządki w ogródku i w domu pomyła podłogi, reszte jakos powoli ja zrobiłam, ale nie było źle:-) A wczoraj zaprosiłam moich rodziców na obiad i było suuuper:-)
Czy Wy też macie problemy ze snem??? Ja ostatnio nie mogę zasnać, albo budzę się w nocy i patrze w sufit, jeszcze trochę i wykończę się

Modroklejko, córcia?? ale masz fajnie:-)

Miotlica, gratulacje Ciociu!!!:tak:

Maniulka, mnie też ostatnio dopada zgaga, ale ja biorę Rennie, albo gryze migdały, Ranigastu raczej nie powinnaś brać.

Myfa, Truda, trzymam kciuki za wizyty u lekarza!!!

Vinniki, kochanie, tylko nie chodź za dużo, lepiej poleż jak najwięcej:tak:
 
Do góry