reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
gratulacje spalonego garnka...ja podobno jestem w dobra w przypalaniu ich....

krzyz i mi doskwiera czasem ale to norma u mnie po perwszym porodzie...



udanego weekendu


Miroslawa jak udaje Ci sie jeszcze lezec na brzuszku?
 
hej hej

wczoraj wieczorkiem bylismy u lekarki-poleciła nam ją kolezanka-pani dr bardzo miła, pojechalismy w sumie po to zeby pogadac o tym ze ewentualnie miałabym rodzić we wrzesni-gdyby sie nie udało dojechac do poznania, a pani dr mnie zbadała i zrobiła usg i powiedziała ze reki nie da sobie uciac, ale ona tak na 75% stawia na to ze mamy dziweczynke!!!! oczywiscie wytłumaczyła nam ze potwierdzi sie to za 3-4 tyg bo max do 22 tyg następuje zstąpienie jąderek do moszny u chłopców, ale jak na tą chwile nie widziała nic co wskazywało by na chłopca!....ale sie ucieszyłam....maz pokrecił nosem ale nie na dziweczynke a na to ze jeszcze nic nie pewne....jego bratanek w 13 tyg pokazał wszystko co miał do pokazania....a nas nasze malenstwo trzyma w niepewnosci....

dzis dzien u nas pracowity-małz chce umyc łodke, i dwa samochody, a ja chce posprzatac łazieki, sypialnie i pralnie i moze jeszcze podłoge w kuchni umyje...a wieczorkiem moze do ikei skoczymi i kupimy wreszcie regały do pralni i szafy do garderody-wybieramy sie od 2 mc i wybrac sie nie mozemy....

pozdzawiam wszyskie mamusie i głaszcze wszystkie brzusie!
 
Witajcie:happy: A ja dzis znowu koszmary mialam i to az 4! Nie wiem czy to te hormony ciazowe tak dzialaja czy o co chodzi.Czuje sie niewyspana i zmeczona a dzis idziemy na slub,extra,na pewno bede urocza z worami pod oczami...Aha,czy mozliwe jest przytyc 1 kg w 3-4 dni?Biorac pod uwage ze waga OK,ze wzrokiem wszystko OK,kupa byla,waze sie o tej samej porze dnia,mam na sobie zawsze tylko pizame podczas wazenia sie itp.Brzuch przez ostatnie 3 dni tez sie powiekszyl,tzn poszedl tak jakby "do gory".
Modroklejka ja tez jeszcze nie znam plci i nie poznam az do poczatku listopada,bo dopiero wtedy mam USG.
Wlasnie,Miroslava,jak ci sie udaje lezec na brzuchu?Ja nie leze od 10 tyg bo czuje taka kulke a teraz to juz wrecz kule,co poprostu przeszkadza w tej pozycji.
Buziaki
 
a ja miałam dzisiaj się wyspać ale nic z planów synek obudził mnie przez 8 bo był takiii głodny :-:)-Dale nic można nadrobić w ciągu dnia dzisiaj luzik nie mam żadnych planów tylko odpoczynek :-)
modroklejka dobrze że wszystko ok i że juz wiesz kto tam mieszka w twoim brzusiu tylko szkoda że nie na 100% ja też miałam mieć Oleńkę a później się okazało że synek ale nie ukrywam że byłam baardzo rozczarowana bo naszykowałam się na dziewczynkę tak że pamiętaj to nie 100% żebys i ty nie rozczarowała się
 
Witajcie!
U nas słoneczko ładnie świeci i po raz pierwszy od tygodnia mam lepszy humor i nawet jakaś taka nadzieja we mnie wstąpiła, że może będzie lepiej. :-)
Ja też śpię tylko na boku, bałabym się nawet kłaść na brzuchu.
Podobno waga w ciąży może rosnąć skokowo.
Modroklejka, gratuluję dziewczynki. Mi też się marzyła córeczka, choć od czasu tych plamień modlę się po prostu by wszystko było ok i dziecko urodziło się zdrowe.
Wielkiej pokory uczy taka zagrożona ciąża. Gdy kiedyś słyszałam o dziewczynach leżących plackiem to dziwiłam się jak wytrzymują... A teraz sama muszę. I nie jest łatwo bo jestem bardzo energiczną osobą i tak trudno wytrzymać! I drażni mnie bałągan w domu, bo chłopy jak to chłopy - pewnych rzeczy nie widzą. Ostatnio moje największe marzenie to móc samej posprzątać w domu!
 
Vinniki jak to jest my tu narzekamy że sprzątać trzeba że się nie chce a ty marzysz o posprzątaniu mieszkania.Mi też trudno jest wyobrazić sobie leżenie nigdy nie byłam w takiej sytuacji nie będę porównywać leżenia z grypą bo i wtedy leżałam góra pół godziny,chyba w tym wszystkim jest jeden plus że się jest w domu a nie w szpitalu,tam to jeszcze bardziej człowiek jest przytłoczony.
U mnie też słoneczko od rana aż miło trzeba bedzie jakis spacerek zaliczyc musowo bo aż żal by było nie skożystać :-)
 
Hi dziewczynki
Modroklejka super gratuluje córci! Ja dopiero za trzy tygodnie będę wiedziała, już nie mogę sie doczekać.:-)
Sara mnie tez sie wydaje że brzuch mi urósł przez ten tydzień. jeszcze w poniedziałek prawie go nie było a teraz! :-)
Vinniki cieszę się że masz lepszy humor, tak trzymać:-) a sprzątaniem sie nie przejmuj, od kwietnia weźmiesz sie za sprzątanie:-D:-D:-D:-D:tak:
u mnie pogoda też jest dzisiaj piękna
pozdrawiam
 
reklama
dzis chyba wszędzie ładna pogoda...u mnie tez słoneczko swieci-mezus szaleje na dworze-myje łodke i samochody, a ja w domku-praleczka jedna juz sie suszy, druga sie pierze-sypialnia ogarnieta, posicel przebrana, łazieka pierwsza w trakcie mycia, a ja zrobiłam sobie chwile przerwy....

nie przyzwyczajam sie do mysli ze to dziweczynka...za 3-4 tyg moze bedzie to pewniejsze....w 22 tyg umowiłam sie na 3d to moze wtedy sie potwierdzi...

ide poogladac prezenty dzidziowe! oh...jak ja bym chciała juz tez cos kupowac, ale narazie pieniadze wydajemy na swoje przyjemnosci-ja kupiłam sokowirówke a maz wczoraj myjke cisnieniowa...hihi...dzidzia poczeka, w koncu na swiat sie jeszcze nie pcha!
 
Do góry