reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Wczoraj mialam wolne nawet sporo odpoczelam:-)a dzis zmeczona strasznie jestem,ale nie wiem czemu a do pracy nie dlugo lece:-:)-:)-(.
Wczoraj zrobilismy ostatnie zakupy ubraniowe przed slubem:-)wreszcie!!!!

Dzis ma zami9ar dzwonic do Polskiej kliniki w Dublinie i umowic sie na USG3d i 4d tak na poczatek listopada.
A wy juz macie umowione wizyty?

Tak po za tym to cos mi uroslo na podniebieniu u gory i mnie troszke boli,mysle ze moglam podraznic podniebienie skorka od chleba,bo juz kiedys tak mialam.
 
witam,
Miroslava, ja ostatnio cierpię dość poważnie na bezsenność - bywa że budzę się o 3.30 czy 4.00 i nie mogę zasnąć :wściekła/y: potem cały dzień jestem niewyspana :-(
Truda, to daj znać co tam lekarz powiedział :tak:
u nas dzisiaj ładna pogoda, słonko świeci, może pójdę się przejść - na razie nie mam jakoś ochoty :-(
od rana pranie robię, już trzecia pralka chodzi...
 
Jak narazie to spala bym i spala,nawet gdy w nocy obudze sie na siku to po chwili zaraz zasypiam:-)
Podobno nie przespane nocki bywaja uciazliwe i dokuczaja w 3trymestrze kiedy to dzidzia jest juz duza i sie wierci kopie i wogole samopoczuciwe jest strasznie slabe:-(zobaczymy.
 
witam wszystkie marcówki....ale dzis sennie...rano sie obudzic nie moglam.....ale to pewnie dlatego ,ze wczoraj sie zaczytałam.....polecam..."trawa śpiewa" doris lessing.....bardzo fajna lektura.....dobra lece do sprzatania a pozniej po Kubcia do przedszkola.....dzis tylko czworo ich przyszło....cała reszta chora....
 
hejka

Ja dzisiaj tez nie puscilam mojego malego do przedszkola niby nic poza kaszlem nie ma ale nie [podoba mi sie on wiec lepiej niech oslucha malucha pediatra ja w tym czasie bede u gina...
w przedszkoluu Hubcia w piatek 14 scioro maluchow bylo na 25 osobek. ...



dzisiaj przegielem z dzwiganiem troche i sprzataniem.... zazwyczaj wtedy mnie kosci bola miednicy jakby i wzgorek lonowy od srodka ciezko to opisac.... juz mi przeszlo ale naszczescie pewnie to wynik tego ze nwszytko powoli sie rozchodzi...




w sumie to mam mega lenia.....od tygodnia zabieram sie za sprzatanie ubran...


ewelncia super ze usg bedziesz miec 3/4d :-) co do podniebienia ja mialam podobnie kiedys po landrynkach jak pokaleczylam sobie-doslownie podniebienie....

zmykam konczyc obiadek ...moj przedszkolak mi chwilki wytchnienia nie daje jezu juz odwyklam od dziecia przez caly dzien w domku ;-)


spokojnego dnia
 
Witajcie:-) ja dzis spalam od 24 do 7 a potem od 9 do 12 :baffled: Nic mi sie dzis nie chce.Jutro mam wizyte u mojej ginki,niestety bez USG bo jak juz pisalam USG mam co 2 wizyte.Szkoda ze nie podejrze mojej dzidzi.Na USG 3D planuje isc w polowie listopada,no chyba ze mnie cos podkusi wczesniej.Mnie sen przerywa albo pecherz albo koszmary,tak to spie dosc dobrze.Czy macie juz wypukle pepki?Ja jeszcze nie.Zmykam,buziaki
 
reklama
Co do pępka to mój jeszcze wklęsły,a czy robi wam się już ta brązowa kreska od pępka do wzgórka bo mi jeszcze nie i tak szczerze to nie pamiętam kiedy mi się zrobiła w pierwszej ciąży.
Ja jak na razie jeszcze nie zapisywałam się na usg 3D w związku z tym że chodzę do przychodni przyklinicznej liczę na to że zrobią mi w szpitalu,słyszałam że tak jest zobaczymy co ginka powie mam wizytę pojutrze to się wszystko okaże.:tak:
 
Do góry