reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Witam u mnie kolejny słoneczny dzień :-) obiecałam synkowi że pójdziemy na rower do parku więc odetchnę dzisiaj od tych wszystkich domowych spraw tym bardziej że obiadek juz mam więc luz.
izaulka gratuluję zdanego prawa jazdy i życzę szerokiej drogi:-):-)
 
reklama
Modroklejka, Izaulka- cieszę sie, że z Waszymi Dzidziami wszystko OK. Ja wciąż czekam na ruchy mojego Dziecięcia - czasem wydaje mi się, że może to to, ale pewności nie mam. Zazdroszczę tym z Was, które już czują delikatne kopniaczki - mam nadzieję, że niedługo się doczekam, to moja pierwsza ciąża i praca też mnie dosyć angażuje, a podobno wtedy ruchy czuje sie troszeczkę później.

U niektórych z Was lśni, a u mnie nie bardzo. Wczoraj wzięłam się za sprzątanie, ale b. szybko się męczyłam i nie szło mi wcale. Ostatnio bardziej niż wcześniej dokucza mi senność w ciągu dnia - wracam z pracy i muszę się położyć co najmniej na godzinkę bo zasypiam na stojąco. A potem się budzę jakaś słaba i długo dochodzę do siebie. Ale prócz tego czuję się dobrze, brzusiu już ładniutki, nieduży ale wyraźnie zaokrąglony. No i wreszcie wyszło słońce, aż chce się żyć:-)
 
Uuuuuu cisza to chyba przez piekna pogode my właśnie niedawno wróciliśmy ze spacer od wtorku nie byłam nigdzie bo kurowałam sie a dzis wata w uszach na to opaska i byla swietnie z synkiem i M szukalismy oznaków jeslieni chłopaki pograli w pilke a pozniej do sklepu po owoce poszlismy bo mam miala zachcianki. Najpierw zjadlam jabłko winogrono pomarancza do tego bulke z maslam jakos tak chcialam na koniec popcorn masakra wreszcie apetyt odzyskalam ale co głucha jestem to jestem haha mam jeszcze zatkane uszka troszke to potrwa zanim sie wylecza najwazniejsze ze odzyskalam sily i nie ma juz boli

Fajnie ze nas tak duzo jest i ze Wasze dzidzie sa zdrowe to najwazniejsze

Pozdrawiam:tak:
 
volcan! to byliście u mnie:-)bo ja mieszkam w czerniejewie! szkoda tylko ze pałac przez wiekszosc czasu jest zamkniety, ale jak bedziecie nastpenym razem to polecam restauracje w wozowni! pyszne mieska, zwłaszcza przysmak hrabiergo i ziemniaczki z gzikiem!

my dzis bylismy u moich rodziców-tata ma jutro imieniny, wiec wrocilismy najedzeni do granic mozliwosc z zapasami jedzenia na tydzien! mama zrobiła specjalnie dla mnie sos florencki, i zupe ogórkowa!

poza tym mama kupiła dla naszego maluszka sliczny kosz do spania! jak tylko przywioze go do domu to zrobie zdjecia! jest sliczny, jajowaty, wiklinowy, i ma podstawe na kołkach! boski! i posciel i wykonczenia ma w krenowo zolta krateczke....

zmeczona jestem! ide polzec przed tv, a potem spac bo jutro mam pobudke o 5.30!!!

miłego wieczora marcóweczki!
 
ja dzis typowy ciazowy zestaw zaliczylam ...ogorki kiszone z batonikami konder bueno...ale co ja bym teraz dala za kapustke kiszona......ehhh...czekam na zdjecie kosza do spania....
 
Hej dziewczyny!!!
U nas ok nudnosci juz w sumie przeszly spanie juz troche tez takze powoli wracam do zycia
ostatnio mialam wizyte u konsultanta i chyba bede cieta ok 15 marca:tak:
pozdrawiam
 
modroklejka , tak palac zamkniety , ale milo bylo pospacerowac:-) piekne miejsce!Uwielbiam takie wypady , zawsze to ciekawsze niz siedziec w domu przed TV.A maly wszystko tak przezywa:-)Jak nastepnym razem tam bedziemy to napewno bedziemy probowac:-)
Jak narazie to zaowazylam , ze moj zoladek nie toleruje nic miesnego...chyba dzidzi nie smakuje;-) hehe
 
reklama
Witajcie ja wczoraj wieczorem dostałam mega smaka na zupę mleczną i sobie ją ugotowąłam .
Mniam z kaszką manną błyskawiczną i masełkiem oczywiście posłodzona.
:tak:
Jednak smaczki nadal są :-)
Wczoraj bolała mnie głowa ale obyło się bez tabletki dziś też trochę pobolewa nie wiem może tociśnienie bo mam niskie ostatnio.
dziś starsza córka w końcu poszła do przedszkola jak się cieszyła .
Zaraz wybieram się na spacerek i zakupy.
Myslę co zrobić na obiadek :-)
Nic uciekam miłego dnia :-):tak:;-)
 
Do góry