reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Witaj Tesi wsrod nas!!!
Z calego serca Ci gratuluje:-):-):-)

Dziewczyny szkoda slow i nerwow na takich facetow:-:)-:)-(

Jejku u mnie zapiekanka w piekarniku a mi sie wcale jesc nie chce,caly czas cos podjadam:-)
 
reklama
Oj dziewczyny u mnie bylo podobnie lal mnie systematycznie, zdradzil i do tego jak czyms we mnie chciał rzucic to zdazylo sie ze trafil synka ktorego trzymalam na rekach ,straszne nie moglam na to pozwolic wyprowadzilam sie do rodzicow i koszmar minąl czasem awantury przd drzwiami robil po pijaku lub grozby nie bede pisac bo po co wracac do tego co bylo i juz nie jest ja wymazalam z pamieci i chce zyc z moim kochanym przyszlym mezem jest niezastapiony kchamy sie strasznie a dla Kubusia jest przykladnym ojcem , mały mowi do niego tata nikt mu nie kazal sam tak chcial ja jestem zadowolona z tego faktu ze maja taki kontakt ze soba nigdy taka szczesliwa nie bylam:-) i synek też:tak:
Nic kochane do jutra, ja mykam do moich chlopakow dobranoc;-)
 
macie racje z tymi bylymi...wprawdzie sama bylego nie mam ale naogladalam sie w dziecinstwie.....chce jednak powiedziec...ze byle tez bywaja dokladnie takie same....moj maz jest rozwodnikiem i troszke sie naogladalam co jego byla potrafila wyczyniac......( aby bylo jasne...nie jestem przyczyna rozpadu ich malzenstwa...dzieki Bogu...)
 
Witajcie w sobotni ranek. U nas słoneczko świeci więc i nastrój lepszy.
No i mąż wraca wieczorkiem :-):-):-) Będę mogła podzielić się problemem.
Trochę kaszlę, byłam u laryngologa, stwierdził, że to ciążowe zapalenie gardła, bo więcej śluzu produkuję pod wpływem luteiny (progesteron). Mam nadzieję, że nic nie będzie dzidzi.
I jeszcze taka prozaiczna sprawa, ostatnio mam straszne zaparcia pomimo jedzenia płatków, otrębów, śliwek, jogurtów probiotycznych, warzyw. Nie mogę przeć, bo ciąża zagrożona i ryzyko odklejania się łożyska. Stosuję czopki glicerynowe, mam nadzieję, że są ok. Zapomniałam spytać mojej ginki.

Volcan, Truda, musimy się cieszyć, że najgorsze za nami. Mój eks preferuje starszego, bo jest do niego bardzo podobny (ciemne włosy i oczy, rysy twarzy), a młodszego od dziecka odpychał (młodszy jest podobny do mojej rodziny - jasne włosy i niebieskie oczy). I teraz mam tak, że starszy tęskni za tatą, dąży do spotkań, a dla młodszego tata mógłby nie istnieć - uwielbia mojego męża i jak ma do wyboru spędzać czas z nim a z tatą, to wybierze jego. Też taki zachwiany układ, niestety. A starszy mówi: "Ja wiem, że tata robi źle, ale to mój tato i ja go kocham.".
 
Cześć dziewczynki:happy2:

Od dwóch dni nic innego nie robie tylko latam i sprzatam bo za jakas godz przyjezdza rodzinka i trza bylo troche chałupke ogarnac tym bardziej ze ciotka moja jest straszna pedantka hehe. Przyjezdzaja na "wesele" szkoda tylko ze miesiac w czesniej:baffled::baffled: no nic teraz tez trzeba ich jakos ugoscic i musze zaraz uciekac kroic salatke:-(
Aha od paru dni mam wstret do jedzenia i nie wiem jak to zwalczyc poprostu nie chce mi nic przez gardlo przejsc:-:)-( przeciez musze dac dziecku jesc a tu lipa nic nie moge przelknac:-(pewnie przejdzie za jakis czas...
Moje drogie czytalam wasze posty i az wlosy deba staja! najwazniejesze ze teraz szczeście sie do was usmiechnelo mam nadzieje ze mnie rowniez szczescie dopisze i nie bede przechodzic takiej gechenny ja Wy...
Caluje pa:*
 
Próbowałam wkleić zdjęcie na wątku zamkniętym i nie umiem tego zrobić :-:)-:)-( Zdjęcie mam w swoim kompie, a nie znalazłam tam opcji aby wkleić zdjęcie z kompa, proszę o padnie jakiegoś linku? Proszę o pomoc!
 
Vinniki, jak chcesz wkleić zdjęcie, to zrób to tak: W okienku w którym piszesz posta w lini gdzie masz zminą czcionki itp masz też taki spinacz, kliknij na niego, a potem wybierz zdjęcie, dalej mam nadzieję, ze sobie poradzisz, w razie czego daj znać, pomoge.
 
Witam!!!
U mnie tez sloneczko swieci na dworze, tylko szkoda ze na popoludnie musze isc do pracy:-:)-:)-(
Dzis okolo 10 polozylam sie na prawym boku i poczulam dosc silne pukania w brzuszek(macice)potem delikatne ruchy:-):-):-)jeszcze troszke a pewnie bede czula znacznie mocniejsze ruchy i bardziej energiczne:-):tak::tak:

Vinniki ja juz mialam zaparcia na samym poczatku i wiem jak jest ciezko.
Mi pomogla ACTIVIA ze sliwkami,na platki wtedy nie moglam patrzec.Pij tez duzo wody mineralnej.
Wiem ze podczas ciazy mozna stosowac tez jakies leki na zaparcia.musisz zapytac w aptece albo swojego gina.
 
reklama
Vinniki znalazlam w necie teraz ze na zaparcia dobre jest systematyczne picie jogurtu naturalnego moze byc z tego koktajl owocowy. Najlepiej tuz przed snem okolo pol litra.Podobno efekty sa.
Dobre tez jest siemie lniane ale nie wiem czy w ciazy wskazane najlepiej spytac doktorka.
Pozdrawiam
 
Do góry