reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Ola wspoczuje nocki i katarku u Julki.
Duzo zdrowka dla niej zycze!!!

Caro bidulko Ty!!!
Ale sie nameczysz,oby to nie dlugo minelo.
U mnie dzis 3pobudki ale raz nie chcial spac tylko siedzial i se gadal a ja komara przydusilam jakies 15min a pozniej zaczal stekac to wstalam do niego dalam pic i zasnal.

Maniulka u Ciebie widze ze juz lepiej-fajnie!!!

A moj dzis od rana marudny,teraz wsadzilam go do lozeczka bo byl spiacy ale sie tlucze i o spaniu chyba nie mysli:eek:
 
reklama
ewelcia86 dobrze, ze @ zawitala:))
ja spijam wlasnie 2 kawke. Karolinka tez cos marudna ostatnio, w nocy jak zwykle 2 pobudki byly, ale od 7 juz moj maly gad nie chce spac:(( oj, kiedy ja sie wyspie???
dzis jade mala zwazyc, zobaczymy ile klocuch wazy...
 
ja mam jedno marzenie, chciała bym położyć się spać o 22 i obudzić o 7 bez żadnych nocnych pobudek :-D:-D nie ma żadna z was jakichś "kontaktów" tam na górze, żeby mi to załatwić, tylko jedną nockę, więcej nie chce :-D:-D:-D:-D:-D
 
ja mam jedno marzenie, chciała bym położyć się spać o 22 i obudzić o 7 bez żadnych nocnych pobudek :-D:-D nie ma żadna z was jakichś "kontaktów" tam na górze, żeby mi to załatwić, tylko jedną nockę, więcej nie chce :-D:-D:-D:-D:-D

gdybym miala kontakty, to sama tez bym to zalatwiala:tak: bo tez nie marze o niczym innym!
 
A jeśli chodzi o pogodę, to dzisiaj ma być u nas 22 Stopnie. Słoneczko już ładnie świeci, więc mam nadzieję na spacerek, bo od dwóch dni nie byliśmy na dworze. W niedzielę była wichura, a wczoraj padało.
Dobra zmykam coś robić póki Dominik śpi. Do później,pa.
 
Jula pospała 1,5h teraz na dywanie szaleje, nawet ma dobry humorek - najbardziej hałasliwą zabawką się bawi - takim telefonem Weroniki,co to każdy przycisk inny dźwięk wydaje...jeden głośniejszy od drugiego ;-)
u nas właśnie słonko wyszło - może się przejdę na spacer troszkę z małą, też od soboty w domu praktycznie siedzimy, bo wczoraj to samochodem do lekarza i z powrotem... albo może lepiej nie pójdę, niech jeszcze ten katar w domu podleczy... sama nie wiem...
 
reklama
Do góry