reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Babo zastanow sie co piszezsz!! I co z tego ze znasz czyjegos meza??? Co bedziezsz teraz grozic moze " znam wymiary twojego dziecka, lezysz" ???? Mysle ze kazda z nas ma swiadomosc ze maja tu dostep wszyscy, zarowno nieznajomi, ale mozed sie zdarzyc ze i znajomi! Tyle ze my w odroznieniu od ciebie sie tego nie wstydzimy i piszemy otwarcie a nie skrywamy sie jak szczury!!!!! CO za tupet w ogole!!!!
A pozdrawiaj sobie swoje znajome a nie kobiety ktorym trujesz zycie.... po to mamy wlasnie watek zamkniety zeby tam takie osoby jak ty nie wpychaly sowjego kinola dlugiego! A jak o czyms piszemy publicznie tzn ze tak chcemy, tak ma byc wiec najlepiej na drugi raz sie nie odzywaj!!
 
a w ogole to czsesc dziewczyny, mily poczatek dnia, nie ma co....
ech ide wypic herbatke- mam nadzieje ze nikt nie wykorzytsa w przyszlosci tej informacji przeciwko mnie:dry:
 
mafetka tobie sie tez niech nie ydaje ze pozostaniesz anionimowa-nawet jesli usunełas swoj post z poznajmy sie:-)
łatwo sprawdzic ze wiktorek...

domyślam się :)




Nie jestem trollem - chodzi mi o to, że łatwo tutaj znaleźć kogoś, a że internet jest mały :) i nie kiedy wychodzą dziwne zbiegi okoliczności..

Ja nie jestem jakaś złośliwa ani nic w tym stylu.. tylko napisałam a tu już wielkie oburzenie pfff ;) ..
 
Witam:-)
Zaraz zmykam do pracy- szara rzeczywistość...ale cóż. Mała właśnie uskutecznia swoje wygibasy na macie, aż żal mi ją zostawić na pół dnia.
Dziwne sytuacje tu się ostatnio dzieją, a to co napisała mafetka uważam, że jest WOGÓLE niepotrzebne, po co komu to wiedzieć, nawet jeśli to prawda....????
Madzik_ mam nadzieję, że Oliwierek dobrze zniesie dalsze ząbkowanie:tak:
Do później!!!
 
hejka

ja mam dosc juz dziwnych osob i sytuacji...na lutowkach zostalo nas kilka osob, ale co do kazdej mamy pewnosc kto kim jest bo juz 2 spotkanka mialismy z naszymi rodzinkami ....
zauwazylyscie ze po tym zamieszaniu nagle pojawily sie mamuski, ktore pewnie podczytywaly tylko nas.... a teraz beda chcialy na zakmknietym byc.... nie jestem zlosliwa, ale spotkalam sie juz i z przypadkami kiedy ta sama osoba miala kilka nickow....poza tym sama moze nie pisze za czesto, ale jak mi czas pozwala to cos tam skrobne....ale nie mam przerw miesiecznych jak niektore...


a tak wogole to czytam o tym mleku i nawet nie wiedzialam ze Nan 2 nalezy wprowadzac w ten sposob ze dodawac po miarce do 1 ....ja chyba bede wprowadzac tak jak zmienialam mleka ( z nutramigenu na nan)...tzn... w pierwszy dzien raz podam nan2 nastepnego dnia juz 2razy...i tak wyeliminuje to pierwsze mleko.....

nik_a wcale Ci sie nie dziwie ....
moja mam chce zabrac mi mojego 3 latka na wakacje kurcze i niby 2 tygodnie, ale ja jakos sie boje.....mąż sie zgodzil a ja mam ciagle jakies obawy.....
 
reklama
Hmmm, witam, mam chwile, bo tadzio spi... ale sie tu dzialo, awantura!

A ja Wam powiem, ze troche Nike rozumiem... nie to, ze mi przeszkadza, ze sie pisze o roznych szczegolach.. Ale fakt, ze niekiedy troche sie zatracamy na tych forach, nie?;-)nie na wszystkich to dziala dobrze. Powiem wam, ze jak czytam o obrotach waszych dzieci i ich umiejetnosciach, to niekiedy wpadam w panike, ze z Tadziem "cos nie tak", bo on jeszcze nic z tych rzeczy nie potrafi...na szczescie potrafie sobie jakos z tym poradzic. A opisy rzeczy, ktore kupujemy traktuje jako dużą pomoc w wyborze, co mam sama kupic. To bardzo bardzo pomocne!!
Mysle, ze Nika nie miala na poczatku zlych intencji, po prsotu nie jest tak wylewna w pewnych tematach i juz. A potem sie wszystko rozkrecilo i emocje puscily...

Ehhh, babki nie dajmy sie zwariowac, kazdy jest inny i kazdy ma swoj sposob na zycie.

Madzik - ale ty masz dobrze, ze juz 2 zeby za wami... U nas zaczelo sie megaslinienie, pediatra powiedziala, ze dziasla rozpulchnione, ale tak moze byc jeszcze dlugo:shocked2:
 
Do góry