reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Oj dziewczyny jak ja wam zazdroszę ze Wasze dzieciaki tyle spią, moja Zocha dzisiaj spała 2x20 minut, z resztą zawsze tak spi, jak ma godzinną drzemkę w ciągu dnia to cud, dlaczego ona tak mało śpi?

Ivaz - moja Nadia tak samo, 2-3 drzemki po 20 minut i juz gotowa do zabawy, nawet na spacerze usypia dosłownie na chwilke.
Dwa dni temu jak była taka pogoda do d...py to spała mi ok 1,5 godz, normalnie byłam w szoku:szok: zdąrzyłam zjesc sniadanie, wykąpac sie, uczesac i nie musiałąm jej wszedzie za soba ciagac:-D
 
reklama
ja tez wpadłam tylko na chwilke, idziemy dzis na kontrole do neurologa (do tej głupiej babki co na wizycie patrzy na dziecko z za biurka i nawet nie karze jej rozebrac bo zbadac - a dodam ze jak bylismy ostatnio to było zimno i mała była w dresie). Zobaczymy co dzis ciekawego wymysli, mam zamiar na niej wymusic kontrolne usg głowki na sierpien, pierwsze robilismy w maju i ta radiolog zaleciła aby poprosic o kontrolne za 2-3 miesiace. Miby wszystko ok ale zalecaja kontrolne - dziwne:baffled: No nic zapytam dzis.
Ide dzis tez do pediatry pokazac wyniki Nadii z krwi ale juz widze ze chyba nie sa za dobre wiec pewnie dalej nam bedzie kazała brac zelazo:baffled: dobrze ze jest słodkie i Nadia chetnie je połyka, nie musze z nia walczyc:-)
ATsonia - dobrze ze wspomniałas o ortopedzie, my mielismy isc na kontrol jak mała bedzie miala 4,5 miesiaca, czyli juz a ja oczywiscie zapomniałam:zawstydzona/y:
 
A My dziś mamy dzień luzaka:-D M. w pracy, wróci jutro. Gabula jeszcze śpi. A ja wcinam śniadanko.
Za oknem juz taki skwar że szok! A ja mam taką mega ochotę na spacer...No nic trzeba będzie poczekać do późniejszego popoludnia.

Prenumeruję gazetkę Twoje dziecko i widzę że już jest w sklepach a u mnie w skrzynce jeszcze nie ma...poczekam do jutra i maila im napiszę, a co!
 
Hej, u nas też zapowiada się kolejny upalny dzień. Natomiast w nocy była taka burza, że naprawdę się bałam. Okropne błyski i wyładowania.Dobrze, że dzieci się nie obudziły. Piję kawę, Romek ćwiczy przewroty na brzuszek, starsze chłopaki na basenie.
 
Hej, u nas też zapowiada się kolejny upalny dzień. Natomiast w nocy była taka burza, że naprawdę się bałam. Okropne błyski i wyładowania.Dobrze, że dzieci się nie obudziły. Piję kawę, Romek ćwiczy przewroty na brzuszek, starsze chłopaki na basenie.

Widzę Vinniki, że u Ciebie też duża różnica między najstarszym a najmłodszym, ale ja chyba jestem rekordzistką prawie 13 lat:-)
Ja ma też dzisiaj cięzki dzień o 15 przychodzi ktoś oglądać mieszkanie, więc muszę chałupę ogarnąć, potem mają wpaśc 2 koleżanki no i musze zacząc się pakować w końcu miesiąc nas w domu nie będzie
Wiecie co ja to trochę wyrodna matka jestem, ponieważ czasami jak Zośka jest marudna, a ja musze coś w domu zrobić, to włączam jej na 15 minut telewizję na kanał z bajkami dokłdnie babytv, a ona patrzy jak urzeczona, tylko później mam wyrzuty, że nie poświęcam dziecku czasu:-(
 
Mój Dominik też zakochany w tv :-( i to wcale nie muszą byc bajki... strasza Natalka zaczeła interesować się kreskówkami jak miała 1,5 roku jakoś dopiero. A ten może się gapić w ekran na byle co i jest zadowolony :baffled: Śmieję się że ma gen telewizyjny po ojcu... :-p :-Dteż mam wyrzuty sumienia jak oglada ale z dwojga złego, jak ma płakać, to niech lepiej chwile popatrzy;-)
 
Patrycja też uwielbia tv :-D ale nie daję jej raczej oglądać, jak ja coś oglądam i mam ją na rękach to odwracam ją bokiem :-D a ona tak się wykręca aby widzieć ekran że się boję że skrętu karku dostanie :-D patrzy obojętnie na co. Telewizor jest włączany dopiero jak mąż wróci z pracy, ja w dzień tv nie oglądam w ogóle.
 
Patrycja fajnie padła umęczona ;-)
Jula interesuje się tv ale w mniejszym stopniu niż Nika - starszą kładłam przed tv, włączałam mtv, żeby główkę podnosiła, bo nie chciała - a jak leciała muza to zaraz pięknie ćwiczyła ;-)
u nas też dzisiaj gorąco - zabunkrowałam się na balkonie, mam od zachodniej strony to trochę tu chłodniej w cieniu... jakoś nie chce mi się z tego czwartego piętra złazić na ten skwar, może po południu pójdę... Jula w leżaczku ćwiczy wygibaski, stópkę gryzie, zabawki łapie, gada i marudzi :-)
 
Wrócilismy z usg bioderek...PIELUCHOWAĆ- usłyszałam, sratatata a jak robiłam usg w 7 tygodniu to mi lekarz powiedział, że Szymon ma książkowe bioderka!!!! no i bądz czlowieku mądry....powiedzialam dzisiaj temu lekarzowi, że mam wyniki z 7 tygodnia-usg i opis a ON NAWET ICH OBEJRZEĆ NIE CHCIAŁ!!! BUC!!!
 
reklama
Patrycja spała dosyć ładnie ;-) ale za to teraz jest bardzo wyspana :-D leży sobie i rozmawia z lampą :-D. W nocy wstała dopiero około 5 i spała później jeszcze do 7 :tak:. Razem przespała prawie 13 godzin pod rząd :-D.
Moja przespala od 18 do 10:-D czyli 16 godzin z malymi przerwami:tak::-D

Widzę Vinniki, że u Ciebie też duża różnica między najstarszym a najmłodszym, ale ja chyba jestem rekordzistką prawie 13 lat:-)
Ja ma też dzisiaj cięzki dzień o 15 przychodzi ktoś oglądać mieszkanie, więc muszę chałupę ogarnąć, potem mają wpaśc 2 koleżanki no i musze zacząc się pakować w końcu miesiąc nas w domu nie będzie
Wiecie co ja to trochę wyrodna matka jestem, ponieważ czasami jak Zośka jest marudna, a ja musze coś w domu zrobić, to włączam jej na 15 minut telewizję na kanał z bajkami dokłdnie babytv, a ona patrzy jak urzeczona, tylko później mam wyrzuty, że nie poświęcam dziecku czasu:-(

ja swojej malej nie daje ogladac tv boje sie ze pozniej bedzie problem z oczkami..:blink:

Wrócilismy z usg bioderek...PIELUCHOWAĆ- usłyszałam, sratatata a jak robiłam usg w 7 tygodniu to mi lekarz powiedział, że Szymon ma książkowe bioderka!!!! no i bądz czlowieku mądry....powiedzialam dzisiaj temu lekarzowi, że mam wyniki z 7 tygodnia-usg i opis a ON NAWET ICH OBEJRZEĆ NIE CHCIAŁ!!! BUC!!!

rzcywiscie dziwnie.. ale co pieluchowac bedziesz?

Ja od rana latam.. sprzatam prasuje pakuje piore gotuje i juz kregoslup w d... mi wchodzi:sorry2: a jeszcze tyle roboty.. nie wiem jak ja dam rade to wszystko do jutra zrobic:baffled:
 
Do góry