reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Kurde napisąłam posta i mi wcieło:angry: wiec w skrócie - u nas nudy, nic ciekawego sie nie dzieje, byłam z mała na spacerze od 11-17 i teraz padam na pysk od tych upałów:baffled:

Pisałam do Madzik - nie odzywa sie bo jakis czas była u rodziców a teraz jest zajęta remontem w domu, a dokładniej malowaniem. Podczytuje forum ale nie ma kiedy odpisac. Ciągle cos robi, ogólnie u nich ok - Oliwierek jest zdrowy i grzeczniutki. To chyba tyle :-)
 
Wyjezdzamy dopiero w piatek w nocy a ja sie juz pakuje :-D:-D:-D No ale nie bedzie nas 6 tyg. wiec jest co pakowac :tak: jak narazie poprasowalam i spakowalam swoje rzeczy tzn jeszcze nie wszystko ale prawie;-) (kazdy zaczyna od pakowania maluchow a ja na odwrot:-D) Juz mam przyszykowane ciuchy D do prasowania (ale juz mi sie nie chce:-p) Malej ciuszki prasuje od razu po praniu tak wiec tylko wyjme z komody i wpakuje do torby ale to juz jutro:tak: Jak narazie mysle zebym o niczym nie zapomniala.. Na piatek zamierzam tylko zostawic dopakowywanie zapomnianych rzeczy:-D A wieczorkiem wkoncu musze zrobic paznokietki:-)
 
ja od przyszłego tygodnia też będe rzadziej zaglądać bo zaczynamy remont u teściów bo będziemy się do nich przeprowadzać:baffled: nie usmiecha mi sie bo teraz mieszkamy sami i nikt w nic sie nie wtraca ale co zrobić tescie mają swoje lata, 3-ke dzieci wszyscy wyfrunęli z gniazda i zostali sami. Potrzebuja pomocy wiec zdecydowalismy z mezem ze to my sie przeprowadzimy. ciekawe ile czasu zajmie mi zaklimatyzowanie sie zebym poczuła sie tam jak u siebie:baffled: narazie chcemy zrobic dach i 2 pokoje a w przyszłym roku łazienke i kuchnie, potem 3 pokój i tesciów pokój. zobaczymy jak to będzie bo z jednej pensji i tak bedzie ciezko a tu co roku kredyt trzeba bedzie wziac:baffled:
 
Hej, dawno się nie odzywałam, bo czasu brak :/

W skrócie: u nas jest niestety alergia (skaza białkowa? albo coś jeszcze), Tadzio ma brzydkie policzki i czoło + parę zmian na nóżkach i rączkach. Niestety go to trochę swędzi i sie maluszek drapie:-( no ale poza tym jest grzeczny i wesolutki, wyrasta z rozmiaru 74:szok: na długosc oczywiście, bo na szerokosc wszystko za duze:-DWazy 6300g.
Ja ciagle go karmie moim mlekiem (odciaganym), jestem na scislej diecie (beznabiałowa bezglutenowa):baffled: ale mam zamiar jeszcze karmic do pazdziernika (jak się uda) - na 17 wrzesnia mamy wyznaczony termin operacji na podniebienie, tak więc liczę, ze to moje mleczko pomoze mu nie chorowac i ten termin będzie pierwszy i ostatni:tak:
Z mezem super, ma coraz lepszy kontakt z synkiem:tak: Jak wraca z pracy to maly nawet jak jest zmęczony, tak się smieje do niego i cieszy, ze az zazdroszcze:-D

Dobra, koncze, co jakis czas podczytuje, jak dam rade, bede sie odzywac!!
 
Hej, dawno się nie odzywałam, bo czasu brak :/

W skrócie: u nas jest niestety alergia (skaza białkowa? albo coś jeszcze), Tadzio ma brzydkie policzki i czoło + parę zmian na nóżkach i rączkach. Niestety go to trochę swędzi i sie maluszek drapie:-( !!

U Nas tak samo:-( tylko my mamy już stwierdzone AZS:-( dlatego dostaje Nutramigen a i rozszerzenie diety jak dobrze pójdzie to dopiero od 5 miesiąca przy takim zmianach:-(
 
reklama
Właśnie nadrobiłam ten wątek ;-) przeglądam sobie teraz allegro, szukam krzesełka do karmienia, i drugiej spacerówki (mniejszej ;-) taką żeby bez problemu weszła do bagażnika ;-)). Moja malutka teraz ma swoje godziny spania ;-) jak wstanie to ją wykapię dam butlę, trochę się pobawimy i lulu ;-). Ostatnio chodzi później spać, ale za to ma uregulowany dzień, raczej stale godziny drzemek i jedzenia :-). na bank śpi zawsze o 12 i około 18 :-D.
Moje maleństwo będzie Ciebie tutaj brakowało.
 
Do góry