reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Moje Maleństwo - spełnienia marzeń z okazji urodzin!

"new house,new baby"
No właśnie. My w marcu przeprowadziliśmy się od teściów i stwierdziliśmy zgodnie, że chcemy , by zamieszkał z nami jeszcze "Ktoś":-D 18 czerwca miałam ostatnią @ a niedługo potem robiłam test ciążowy. U lekarza pojawiłam się gdy skończył się 4 tydzień ciąży! Po prostu wiedziałam, że jest już we mnie Istotka - i ginek to potwierdził tak wcześnie!:-D Mówił, że rzadko ktokolwiek przychodzi tak szybko, ale potraktował moją intuicję o ciąży b. poważnie i pamiętam, że na USG pokazał mi maleńką kropeczkę!!
Natalia urodziła się dokładnie w rok po naszym wprowadzeniu się do nowego roku - przypomniała mi to ostatnio moja babcia, że wprowadziliśmy się "na Józefa" jak ona to ujęła, 19 marca.
 
miotlica ja byłam u gina w 3 tygodniu ciąży:-D i jedyne zaobserwowanie to powiększona macica i tablety na podtrzymanie a po dwóch tygodnia zastrzyki w d.................. na podtrzymanie
 
Moje maleństwo wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :tak::-D
Chętnie zamieniłabym się z Tobą pogodą - u nas duszno, nie da się wytrzymać. Wszędzie są szeroko pootwierane okna cały dzień i co...29 stopni w mieszkaniu. Po prostu SAHARA :angry::no:
 
MOje maleństwo wszystkiego naj

Dominika - ja też lubię housa... tylko że zaczelam ogladać jak byłam z Zu w szpitalu na patologii ciąży, a potem w domu:-) ale nie moge se połapać kiedy ta nasza telewizja nadaje ten serial...:eek:


Miotlica, ja też wiedziałam:tak: a nam Zu urodzila się 27 marca czyli - w mięxynarodowy dzień teatru - ja z wykształcenia jestem teatrologiem i w dzień kiedy spotkałam się z m po długiej przerie i umówiliśmy się na randkę. od tamtej pory byliśmy razem... więc to też taki prezent dla nas:-D
 
mam jeszcze chwilkę odpoczynku od Jasia - moja mama poszła z nim na spacer, bo właśnie usnął, więc obejrzę sobie odcinek dr house'a :-) na dvd. uwielbiam ten serial, a moja siostra ma na dvd wszystkie serie:tak:

Ja też, ja też! Doskonałe, dowcipne i inteligentne dialogi a Hugh Laurie jest genialny w roli House'a! Oglądaliśmy z mężem wszystkie serie jak byłam w ciąży.
 
Moje Maleństwo - więc śpiewam Ci sto lat, sto lat..... :)

W tamtym roku o tej porze (dokładnie 5 go) byłam już po wizycie u gina i byłam w 5 tyg 1 d ciąży. Zaszłam w drugim cyklu :-)
 
Ostatnia edycja:
Ja też, ja też! Doskonałe, dowcipne i inteligentne dialogi a Hugh Laurie jest genialny w roli House'a! Oglądaliśmy z mężem wszystkie serie jak byłam w ciąży.


kurcze skąd macie!! chyba trochę szkoda mi pieniędzy żeby na dvd kupić...:-p ale wy Miotlica to pewnie w orginale oglądacie - ja chyba nie skumam dowcipu, i żargonu lekarskiego:baffled:
 
reklama
hej, a ja po 2 tygodniowej przerwie z bb jestem :)
27.06 obroniłam się w reszcie i to na piąteczkę strasznie się cieszę że mam już to za sobą uffff było ciężko z nauką przed ale najważniejsze że już po i po
nawet nie staram się nadrobić ale poczytam was trochę ...

Moje maleństwo wszystkiego najlepszego!!!
 
Do góry