reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Tanu gratulacje kochana, ale masz slicznego synka i te wloski...ale po takiej mamusi nie dziw :-)


wiadomosc od Malineczki na wiesciach z porodowki :-)


ja nadal w dwupaku, tylko cos noce zarywam chyba zaczelam sie streswoac troche cc juz nawet wlasny pogrzeb mi sie snil jakas paranoja....musze odreagowc....
 
reklama
Nika no wlasnie...nie wazne jaki prod kazdy troche stresuje...
wazne ze chociaz spokoj psychiczny mam jesli chodzi o Hubcia bo z dziadkami bedzie i tata...
 
włąsnie zobaczzyłam ze cos sie dzieje chyba to byl ten czop śluzowy taki gęsty bialy nie było krwi przypomina troche białko jaja kurzego. Dziewczyny od jakiego czasu od odejscia czopa sie rodzi????
 
Ja właśnie zauważyłam że mi chyba czop odszedł... tylko że w moim przypadku to taka ciemna wydzielina :crazy: czy ten czop może być ciemny?
 
mi tak sie wije on on tygodnia cos tam wypdnie zasem ale dziwne bo we wtorek jeszcze bylam podomykana....byle do srody wytrzymac......


moze byc ciemniejszy jak z krwia... roznie bywa z tym kiedy sie urodzi mozna za pare godzin , ale mozna i za tydzien ....
 
Hej dziewczynki od wczoraj jesteśmy w domkurazem z naszym synkiem Dominikiem. Szczęśliwi i zadowoleni. Póki co muszę trochę ochłonąć. Niebawem napiszę więcej Pozdrowienia
 
Nika81 mi czop odszedł prawie trzy tygodnie temu ( we wtorek minie równo ) i nic:(
I u mnie to był taki dość duży skrzep krwi, a teraz znów coś zauważyłam, tyle że już to zupełnie inaczej wyglądało( koloru brudno-białego z nitkami krwi i o takiej dziwnej konsystencji, tzn. takie jak jakaś "chrząstka" wcale nie było ciągliwe)
Dziwne......
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry