reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

jak i mnie ale tez albo mala się tak kręci albo jakos dziwnie napina mi się brzuch taki jakis dziwny sie robi a moze jedno i drugie ... w kazdym razie wracam do łózka
 
reklama
Evulek wiem ;-) bo już mnie kilka razy mocniej brzuch bolał od tego co jest dzisiaj. Dzisiaj w nocy to był okropny ból :crazy: a rano zauważyłam czop więc to może dlatego tak bolało. Pewnie coś się tam przygotowuje do porodu, i troszkę trzeba pocierpieć :-p.
 
Ważne że to już się wydarzy w najbliższych dniach :-) nie mogę się doczekać ;-) mało Nas tych nierozpakowanych już zostało. A nawet nie chce mi się zaglądać na wątki o pielęgnacji niemowląt, bo nie wiem jak miałabym się tam udzielać z zerowym doświadczeniem jak na razie.
 
czesc dziewczyny, a ja mam pytanie, jak odróżnic sączenie wód płodowych od czegoś innego?
Podczas obiadu jak oparłam sięo krzesło i wysunęłam brzuszek z miednicą do przodu to coś mi poleciało. I teraz jak się położyłam na boku to zdarzyło się to samo 2 razy. Od godziny na razie nic... To nie tak,że cały czas się siączy tylko czułam takie mimowolne popuszczenie... ale raczej bezbarwne i bezwonne i tylko trochę i już nie wiem czy to dziecko ucisnęło na pęcherz czy upławy czy to wody... teraz nie leci.
 
Hej Dziewczynki!!!
Widze ze znow temat czopow-obyscie jak najszybciej urodzily:-).
Midnigh nie wiem co to moze byc??
Mi wody odeszly na lozku,poczulam miedzy nogami cieplo i szybko do lazienki a ze bylam w koszuli nocnej to zostaly za mna male plamki na plytkach.
Potem zalozylam podpaske i odrazu byla mokra,no to zmienilam i znow mokra potem jakos mniej mi lecialo,za godzine znow mokra juz nawet nie pamietam ile czasu to ze mnie lecialo:confused:..

M*R* ale fajny prezent na Dzien Matki:-)

my dzis mielismy jechac do tego parku ale wialo troche i posiedzielismy przed domem.
 
ja tez pewnie nie umiała bym rozpoznać czy wody czy nie... wogle nie wiem cy co kolwiek potrafię rozpoznać :(... napina mi się brzuszek tzn tak jak by dziecko się rozpychalo to nie skurcz bo skurcz by b bolal eghhhhh ciekawe kiedy wreszcie urodze i bede miała to wreszcie za sobą zaczynam się niecierpliwić i irytować
 
reklama
Nika nie martw sie rozpoznasz,czy to wody czy to "te" skurcze.
Jak bedzie sie mialo na porod to skurcze sa bolesniejsze i mniej wiecej w tych samych odstepach i tak samo dlugie(prawie) roznia sie kilkoma sekundami(2,3sekundy)roznicy.
Opisywalam kiedys soje skurcze,nie wiem czy czytalas.]
Mnie zlapalo wszystko z nienacka i co????
I dalam rade nie spanikowalam,jak wody mi odeszly to cieszylam sie jak dziecko:-D:-D:-D bo wiedzialam ze porod tuz,tuz.
Jak by mnie najpierw szkurcze zlapaly bolesniejsze nie takie jak na @ to pewnie tez bym sie skapnela.
 
Do góry