reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

napisalam do oli ze urodzilam ale chyba zapomniala wstawic info na BB:(
Miłoszek sie urodzil 18.03 o 20.30
wazyl 3200 i mierzy 52 cm....
jest zdrowy ,i kochany...
 
reklama
powalczyc zawsze warto, a jak sie nie uda to trudno-sobie nic do zarzucenia miec nie bedziesz:tak: Wazne ze dzidzius zdrowy przyszedl na swiat:happy: Oby tak dalej! Ale Ci zazdroszcze... Grr nie myslalam ze bede w 10miesiacu ciazy kiedys:baffled:
 
A ja dziś od rana jakoś nieswojo się czuję...:crazy: zła jestem jak osa...wrażliwa i płaczliwa jak mało kiedy... zagoniłam męża do sprzątania, bo mnie naszło - oczywiście wszystko było nie tak i musiałam poprawiać...

Nie mogę dojść z sobą do ładu....męczy strasznie takie oczekiwanie!!! Każdy dzionek taaaki długaśny!!!!!
 
reklama
karolka84 miewam podobnie chce juz miec moją dzidzię i rownież dluzy mi się kazdy dzień czekam na jakiś znak konkretny i nic się specjalnego nie dzieje. Nie moge sie doczekać jej narodzin. Na siebie nie moge juz patrzec, wyglądam jak brzuchate yeti :((( i pyza w 1. Irytuje mnie ciagle coś. Marze zeby wreszcie zalozyć swoje ciuchy- nie ciażowe tylko normalne. A Ona nawet się nie urodzila jeszcze:(.
 
Do góry