reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Przepraszam, że nie zaglądam na razie do Was. Każdą wolną chwilę na razie przeznaczam na odsypianie nocek :-D A chodzę jak neptyk :-D ale za to szczęśliwa :tak:

Pozdrawiam szczególnie nierozpakowane dziewczynki!!! Już niedługo Wasze maluszki będą z Wami. Cierpliwości. To kwestia paru dni... Pewnie łatwo mi to mówić jak Haneczka jest już z nami, wiem. Tymczasem śpijcie ile się da, bo w szpitalu i w domu nocki nieprzespane. O nie... Dziś spałam na 4 tury. Jedna przerwa godzinna, druga 2,5 godziny i druga przerwa 2 godziny. Nawet nie wiem ile razem przespałam...

Tanu, gratuluję i trzymam kciuki za batalię o mleczko. Może pojawić się w kilka dni po porodzie. Spokojnie. Myślę, że warto powalczyć.
 
Magmil ja już nie wiem czy ona nie chciała źle, pamiętam cały czas jej słowa że nie warto rozmawiać o kimś kto się jeszcze nie urodził i chyba jej tego nie zapomnę jeszcze przez długi czas... . Kiedyś ją lubiłam ale od czasu ślubu to jej nie znoszę :baffled:.
tanu ogromne gratulacje :-)
 
Witam z wieczorka nadal zapakowana choć całkowicie gotowa do porodu hihihi.
U mnie dzionek minął ok teraz lerzę i odpoczywam brzusio nadal się napina ale co z tego.
Popadam już w paranoję jak nie czuję przez jakiś czas małego to mnie zimne poty oblewają i płaczę i wogóle szkoda gadać ile jeszcze mam czekać na tego małego urwisa.
 
reklama
Do góry