reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Nika, jeszcze trochę i Ty będziesz miała za sobą :-)
co do poduszki, to nawet takiej płaskiej się nie używa - starszej córce dałam poduszkę jak miała rok chyba... a tak to całkiem na płasko dziecko śpi, ja pod materacyk włożyłam tę poduszkę klin, więc jest lekki skos, ale po całości, a nie tylko pod główką
 
reklama
Ja się chyba nie potrzebnie zdenerwowałam aż tak, znowu mnie brzuch zaczyna boleć :baffled:. Ale nienawidzę takiego kłamstwa.
 
nie przejmuj się. i nie denerwuj. może teściowa nie chciała źle, może jej sie naprawdę wydawało, że chcesz taką poduszkę... Czasem lepiej widzieć te lepsze strony w ludziach. no bo przeciez hyba nie chciała Ci na złość zrobić, ani zaszkodzić maluchowi
 
agusia - alergia alegią, pierze jak pierze, ale możesz mężowi powiedzieć, czy on chce by się dziecko udusiło taką poduszką?????? To przecież bardzo niebezpieczne!!!!

Ja to bym dała ją mężowi niech na niej śpi albo przy następnej okazji oddała tą poduszkę teściowej - bo miejsce zajmuje a może jej się bardziej przyda bo dla dziecka jest niebezpieczna i nie chcesz w nocy wstawać zlana potem czy dzidzia oddycha.
 
Agusia najgorzej jak ktos chce przedobrzyc. Nie daj sie. Ja zawsze tesciowej mowie wprost jesli cos mi nie lezy i tyle. Czasami sie obraza, ale to juz nie moj problem...

Nika dobrze ze bedziesz w Brodnowskim rodzic. Ale moja rada: jesli Ty bedziesz pozytywnie nastawiona do ludzi tutaj oni beda tacy sami. Sprawdzilo sie na mnie.
Znieczulenie daja bez problemu. Jesli jestes zdecydowana powiedz na poczatku ze jesli bedzie juz taka mozliwosc (bedzie dobre rozwarcie) to nech Ci dadza.
Warunki tez naprawde niezle. Zobaczysz dzidzie bedziesz miala przy sobie nim sie obejrzysz.

A nas dzis wypisuja ze szpitala i za chwile bede juz w domu. Ciekawe jak moja Julkazareaguje na Hanie. Nie moge sie doczekac spotkania.

A Myfa sie odzywa?
 
no wiem, ze niedługo wiem.:)Magmil Mam nadzieje ze i u mnie będzie wszystko dobrze ze jakoś dam rade i zadnych niemiłych sytuacji nie będzie.A jak tam jest z lewatywa i tymi zabiegami czy to konieczne???
 
reklama
ech wrocilam ze spzitala i oczywiscie nic nie wyszlo...za rok urodze jak nic:crazy: położna super, lekarz troszke widac zły ze mu sie dupe zawraca taką jak ja co przyjechala i nic jej nie jest a mial w tym czasie 4porody hihi ale cos ja poradze jak mi ginka kazala sie zglosic do szpitala.
Tanu, a Ty co tu robisz?? Urodzilas w koncu czy nie bo nic znac nie dalas
 
Do góry