reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Witam:-).
Postanowilismy spedzic w trojeczke jutrzejszy dzien a dzis znajomi do nas przyjada ,wybieramy sie do parku rozrywki:-)na plaze.Jest cudnie slonko sliczne,cieplutko,wiec nawet nie zabieram zadnej kurtki.
Milego weekendziku i szybkich rozwiazan jesli maja dzis jakies nastapic:tak::-)
Ale Ci zazdroszcze takiej pogody.
U nas wprawdzie bylo ladnie przez 3dni,wczoraj zaczelo sie cos psuc a dzis juz wogole jest zimno:crazy:.
Moze jutro bedzie cieplo bo umowilismy sie ze znajomymi ze jedziemy do parku w lasie sa tam laweczki,sciezki dla pieszych, miejsca na grila,malutkie jeziorko.
Oni tez maja Szymka ale 9miesiecznego,nasz Szymus przy nim to miniaturka:-D:-D:-D.
a ja poodkurzalam nakarmilam malego-nie pamietam ile razy od 6:30:-Dteraz spi,ciekawe jak dlugo:tak:.
Obiadu nie robie mam krokiety i czerwony barszczyk.
 
reklama
witajcie dziewczyny!

przepraszam,że długo się nie odzywałam ale ostatnio jakaś depresja mnie dopadła, maleństwo się nie wybiera na świat a ja już wariuję...skurcze przepowiadajace mam co jakis czas ale szybko mijają. Wczoraj nawet nakrzyczałam na moją mamę, która do mnie zadzwoniła bo się cały dzień nie odzywałam... teraz mi głupio... dzis już dzwoniłam by poprawić sytuację. Już mam dość tego brzucha...chciałabym już tulić maleństwo. To będzie trudny weekend.

odezwę się później, miłego dzionka, już nie zrzędzę,.
 
dziewczyny, powodzenia ja pomimo, że mam 6 dni do daty zero tez się denerwuję, bo b duzo z tego co widzę kobiet dluzej chodzi z brzuszkiem niż wskazuje data... więc zaczynam wątpić, ze się rozpakuje do tego czasu :(((. Za bardzo chciała bym juz mieć to za sobą. Za raz ide na spacer jak moj wroci z pracy mkoze coś sie ruszy
 
Zdenerwowałam się :crazy: wiecie może czy dziecko może spać na poduszce z pierza? Ja gdzieś przeczytałam że nie, no i w sklepach też mówili że nie jest to zalecane. A teściowa skłamała mojemu m że ja bym taką chciała :angry: i mu ja dała i przywiózł ją do domu. Nie dość że jest taka duża że ja nie wiem jak to dziecko miało by na niej główkę położyć :angry: to moim zdaniem to nie jest dobre dla niemowlęcia. Ja mam kupione taką bardzo malutką poduszeczkę, bo czytałam że na początku dziecko w ogóle nie powinno na poduszce spać. W złości powiedziałam mężowi że ja nie wiem jak ona wychowała 11 dzieci, że pewnie jego tata się nimi zajmował bo ona widać się na niczym nie zna :angry:. Poddenerwowana jestem w tej ciąży, i jeszcze to ciśnienie znowu wysokie i się denerwuje :crazy:
 
Zdenerwowałam się :crazy: wiecie może czy dziecko może spać na poduszce z pierza? Ja gdzieś przeczytałam że nie, no i w sklepach też mówili że nie jest to zalecane. A teściowa skłamała mojemu m że ja bym taką chciała :angry: i mu ja dała i przywiózł ją do domu. Nie dość że jest taka duża że ja nie wiem jak to dziecko miało by na niej główkę położyć :angry: to moim zdaniem to nie jest dobre dla niemowlęcia. Ja mam kupione taką bardzo malutką poduszeczkę, bo czytałam że na początku dziecko w ogóle nie powinno na poduszce spać. W złości powiedziałam mężowi że ja nie wiem jak ona wychowała 11 dzieci, że pewnie jego tata się nimi zajmował bo ona widać się na niczym nie zna :angry:. Poddenerwowana jestem w tej ciąży, i jeszcze to ciśnienie znowu wysokie i się denerwuje :crazy:


agusia, nie denerwuj się tylko daj mężowi tą poduchę i niech teraz na niej śpi skoro ją wziął :-) dziecko nie powinno mieć żadnej poduszki, ja nie mam, ewentualnie czytałam gdyby były problemy z ulewaniem to pod przednie nożki łóżeczka coś podłożyć, chyba miał byc kąt ok 40 stopni...
 
Midnight no właśnie też o tym czytałam, ja mam w razie czego taką na wysokość 2 cm bardzo malutką. A na tej poduszce to dziecko mogłoby chyba leżeć całe :-D. Bardziej zdenerwowało mnie to że skłamała mu że ja tak bardzo taką poduszkę chciałam.
 
Ja juz generalnie zrobilam wszytko zostalo mi tylko ugotowac drugie danie i wykapac sie przed szpitalem..

Kurde 3majcie kciuki laseczki ale znajac zycie znow mnie gin zbada i wracam do domu w dwupaku:-:)-:)-( Jak cos sie bedzie dzialo napisze do Myfy bo jej tel zapisalam.. 3majcie sie cieplutko papa
 
witajcie,
niestety nie mogę nadrobić tego wątku, bo piszecie i piszecie ;-)
co do poduszki - dziecko śpi bez... po prostu na płasko i już
 
agusia ty się nie denerwuj - po co. schowaj poduszkę do szafy albo w torbe foliowa i pod łózko...:rofl2: Masz juz poduszkę przecież, więc można teściowej się potem tłmaczyć. wiecie - róznie to bywa. kiedyś dzieciaki leżały tylko na takich poduszkach - i nadal żyją.;-) teściowa pewnie chciała dobrze, a że wyszło jak zwykle... zrobisz jak z ciuchami, jak się w ciągu dwóch lat nie wykorzysta to wyrzucisz i po sprawie:tak:

Ja miałam spokojna noc... sniło mi się, że mi wody odeszły:-D ale nawet się nie zdenerwowałam, takie spokojny to był sen i nawet przyjemny więc mam nadzieję, że to będzie dobry omen na przyszłość.

od wczoraj bolą mnie plecy:baffled: potwornie....

Malineczka powodzenia!!

A teraz co - już wszystkie rodzimy baranki:) i bardzo wiosenne dzieci:)
 
reklama
Ola o jak ja Ci zazdroszczę ze juz masz swoje maleńśtwo, ze juz ten porod masz za sobą ... eghhhhh a mnie czekaja bol i nerwy. Ja mam podusie dla malej taką malutką płaską specjalnie dla niemowląt. Pierza nie uzywa się masz racje takie poduszki nawet dla dorosłych nie są zbyt dobre. Alergie powodują mase na nich bakterii i wogle... fujjj ja mam pościel dla alergików i b dobrze mi pod nią ;-)
 
Do góry