reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Vinniki chyba najlepiej jest nmie dmuchac i nie chuchac zbytnio na dziecko.
W Angli i Irladnii wychowuja podobnie-wrecz tak samo i jest ok.
Aaaaaa i Irlandki nie karmia cycem,zdarzy sie jesdna na milion
 
reklama
Jej naprawde nas tu coraz mniej az nie ma co czytac:-(
Ja sobie polezalam ale jesc mi sie zachcialo wiec oczywiscie standard do kompa i papu hehe Zrobilam salatke warzywna ale chyba przesadzilam z musztardka bo ostra jak cholera a w sumie nie moge nic ostrego jesc.. No nic i tak na kazdym kroku jem cos niedozwolonego a dopiero 2 mies minely od operacjii (mialam miec scisla diete przez 6 mies) :-p Kurde wypadaloby cos zrobic w tym domu bo jak zostane dzisiaj na porodowce to zostawie meza ze sterta prasowania i calym domem do sprzatania hihi
 
Evulek
jesteśmy sto lat za Murzynami

no, to niestety prawda. Choć ja byłam swiadkiem, ze w UK wszystkich leczą paracetamolem, i na wszystko i b trudno o pomoc medyczną bo proszenie się np o karetkę pogotowia trwa dlugie godziny... i ze kobiety w ciazy na poród wracają do kraju. Więc rożne są opinie o lekarzach w Europie.
 
Witam:-).
Postanowilismy spedzic w trojeczke jutrzejszy dzien a dzis znajomi do nas przyjada ,wybieramy sie do parku rozrywki:-)na plaze.Jest cudnie slonko sliczne,cieplutko,wiec nawet nie zabieram zadnej kurtki.
Milego weekendziku i szybkich rozwiazan jesli maja dzis jakies nastapic:tak::-)
 
reklama
witam i melduje sie 2w1
wpadam tak na chwile oznajmic ze jeszcze sie nie rozpakowuje. Jesli chodzi o tego czopa to dla mnie jakas sciema, widzialam ze 2małe glutki parenascie dni temu i od tego czasu nic:confused: ech tez bardzo chcialam, zeby mi sie dzidzia urodzila 21marca ale nic na to nie wskazuje:-( jade za chwilke do szpitala na ktg tak jak mi ginka kazala ale skurczy nie czuje wiec tam tez raczej nic nie zobacze... w ogole w nocy nie spalam caly czas ryczałam jakies mnie zalamanie znow wzielo:-( dobra spadam co tu bede smecic pa mamuski milego dnia
 
Do góry