reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

dziewczyny wydawało mi się że był tu wątek z wyprawką do szpitala, zaczęłam się właśnie pakować , chciałam sprawdzić czy mam wszystko i nie mogę znaleźć tej listy. nie wiecie gdzie ona jest?:sorry2::dry:
 
reklama
Irma jest watek ale polowa tych rzeczy tak naprawde bywa niepotrzebna!!
Jak bylam teraz w szpitalu w sumie jedna ciezarna na odzdziale poporodowym z maluszkami hehe widzialam co bylo dziewczynom potrzebne i w sumie ubranka sobie wez jakie uwarzasz ale jest dzidzia bedzie miala zoltaczke to i tak beda zbedne bo bedzie lezalo w pieluszkach, wlansie pieluchy tetrowe z 5-6 szt, pampy ile uwarzasz ale na pocztek 10 ci wystarczy pozniej maz najwyzej dowiezie, spirytus, oliwka (wedlug uznan szpitali bo w jednym karza w drugim zabraniaja..), krem do pupci na odparzenia, smoczek, butle, gaziki do pepuszka albo wlasnie widzialam ze dziewczynom latwiej bylo przemywac patyczkiem do uszu bo glebiej mogly nim siegnac wiec mozesz wziac tez patyczki, przede wszystkim rozek albo jak masz to dwa na zmiane. i w sumie dla dzidzi to chyba wszystko.. a dla ciebie jak chcesz to tez ci napisze tylko daj znac..
 
Nika tak naprawde to zalerzy od tgo co w szpitalu wymagaja ale z tego co wiem dziecko caly czas jest "zapakowane" w rozek i w domu tez jakis czas sobie w nim spi.. mowie to jak kto woli.. a co do pieluszek flanela slabo wciaga wode a polorzne jak kapia male to wycieraja wlasnie w tetre.. Najlepiej zadzwonic do szpitala i zapytac co trzeba miec..
 
rozek mam synku i corce mojej siostry. Moze mi się uda kupić ze 2 szt. jutro ale nie kocykiem tez można owinąć????

zapakowałam juz kocyk rożek nie jest uprany w dziecinnym proszku a mi cięzko jest bo mieszkam na poddaszu a pralke mam w piwnicy...nie dam juz rady... ledwo się tocze a ztego co wiem w tym do ktorego jade trzeba mieć wszystko dla dziecka i dla siebie
 
Ostatnia edycja:
reklama
moonik1 - nie ma szans na dziś, skurczy wogóle brak. Po spacerku i obiadku dziecię tak się rozhasało, że cały czas leżę i upajam się tym widokiem z lubością :tak: a już się wcześniej martwiłam,że może coś jest nie tak...moja dzidzia potrzebuje jednak dotlenienia i mojego ruchu aby ona się też ruszała.


odnośnie kurtki - całe szczęscie mam taki krótszy płaszczyk - kurteczkę zapinaną na pasek - klamerkę z boku więc jeszcze jest miejsce, ale pasek nie jest też długi w nieskończoność :-D
 
Do góry