reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Midnight - ja tam normalnei zostaje sama w domu... Nie kraczmy i nie myslmy o najgorszym, jakos sobie kobiety radziły i radzą. Nie slyszalam omdleniach we wczesnej fazie porodu... Ja tylko pilnuje, zeby telefon miec caly czas naladowany i doladowany:tak:A maz do mnie raz dzwoni w ciągu dnia kontrolnie z pracy, zeby zapytac, jak sie czuje.
A czuje się zadziwiająco dobrze jak na 41 tydzien ciązy, hihih:tak::-D
Wlasnie wrocilismy z zakupow i ze spaceru w parku, ale fajną wiosnę juz czuc w powietrzu:tak::happy:
Ewelcia - kurcze, Twoj maluch juz miesiąc ma!!! A nasze jeszcze w brzuchach...
 
reklama
moonik1 - ja też czuję się zadziwiająco dobrze :-D nawet lepiej niż przed 9tym miesiącem :-) ale moja mama i wujek, który się bardzo o mnie martwi mnie męczą ;-)

dzięki za wsparcie!
 
Agusia, myslę, że to kwestia weekendu, kobitki stęsknione za mężusiami i rodzinkami nadrabiają cały tydzień:tak:Liczę, że jutro będzie większy ruch, mi to forum zycie ratuje...:-D
 
Edis mi mowili, ze jest b wysoki ja brałam bromergon ale nie starałam się o dziecko wtedy, więc bez stresu. Potem przepisała mi nowa ginka parlodel fatalnie się po nim czułam suchośc w nosie gardle i do tego mdłości. Nie bralam długo choć brałam 1/2 tab. Ciąza poprostu stało się byla wielkim zaskoczeniem zeby nie powiedziec szokiem. Choć duzo mowiliśmy wczesniej o dzidzi i plany były ale wiecie, jak to jest kiedys....ja miałam takie problemy a nie rodziłam wczesniej to moja 1 dzidza. Poziom prolakt. i kłopoty spowodowane były stresem jak stwierdzili lekarze.
 
Moonik być może ;-), ale pewnie część jest na porodówkach, duża część przy dzieciaczkach (oj jak ja też bym już chciała) ;-) a Nas tu tak malutko.
 
Agusia no niestety coraz mniej nas tu zostaje tych nierozpakowanych ;-)
Ja dziś po mega spacerku. Pogoda taka śliczna, jest tak ciepło. A ja nie mam w czym chodzić, suwak w kurtce zimowej strajkuje, .... rozdwaja się na wysokości brzuszka :-D:-D w kurtkę wiosenną się nie zmieszczę, wy też macie takie problemy?? :-) Dobrze, że mam ponczo, to jakoś sobie może poradzę do porodu. :-):-)
 
Magda ja już też mam problem z kurtką zimową :-p hi hi czasami dzidzia jest tak ułożona że ledwo co mogę dopiąć zamek, a czasami nie mam z tym większych problemów ;-). Dobrze że to już końcówka. ;-)
 
reklama
Do góry